fbpx
Подарункові сертифікати для двох

Стосунки двох людей – це надзвичайно складна матерія, що передбачає постійну роботу над собою, знаходження спільних точок дотику та вміння помічати щось особливе у своєму партнері.

Тому двом людям, які перебувають на початковій стадії своїх відносин або ж уже створили міцну сім’ю, так важливо проводити вільний час разом, переживати позитивні емоції, відкривати нові грані одне одного.

Чудовим способом поєднання цих складових є спільне заняття творчістю.

Арт-студія “Ліхтарик” пропонує подарункові сертифікати на відвідування майстер-класів для двох. Сертифікат може стати подарунком на день народження, річницю весілля, День Закоханих або ж просто приємним сюрпризом, який точно оцінить ваша половинка.

Декілька годин, проведених у затишній атмосфері студії, обов’язково запам’ятаються надовго. А виготовлений власноруч виріб стане оригінальною прикрасою інтер’єру або й навіть початком вашого нового спільного хобі.

Великий вибір майстер-класів під керівництвом професійних майстрів дозволить обрати заняття, яке буде цікавим обом партнерам.

Це може бути:

Для того щоб виготовлений під час заняття виріб не став у майбутньому непотрібною річчю, що заважає в домі, але яку шкода викинути, бо ж вона нагадує про такий чудовий час, проведений разом, краще заздалегідь продумайте, що ви хочете виготовляти.

Попри творче спрямування майстер-класів, варто зосередитися на виготовлені практичних речей. Наприклад, виготовлені на гончарному крузі горнятка для кави ще довго зберігатимуть тепло та енергетику рук вашої половинки, тому вранішня кава з них стане особливо приємною.

Оригінальною деталлю вашого гардеробу стануть футболки, що ви розписали одне для одного. Ви точно будете впевненими, що така річ – єдина у світі.

“Ліхтарик” пропонує вам обрати сертифікати на різні майстер-класи, а час проведення визначатиметься той, що буде зручним для вас.

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті