fbpx

Індивідуальний олійний живопис

600грн.

19/08/2019

12:00

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Є бажання відвідати цікавий майстер-клас з живопису в Києві, та не знаєте, куди звернутися? Арт-студія “Ліхтарик” запрошує Вас на майстер-клас з олійного живопису. Отримуйте новий досвід, знімайте стрес, заряджайтесь позитивом та надихайтесь – пишіть картини для себе та в подарунок близьким. Беручи участь у майстер-класі, Ви не лише отримаєте професійні художні поради досвідчених художників, але й отримаєте чудову нагоду поринути в приємну творчу атмосферу художньої студії. Наші майстри здатні не лише навчити Вас різноманітним технікам живопису, але й знайти підхід до кожного учасника майстер-класу.

Якщо Ви хвилюєтесь, що давно не тримали в руках пензлі, або ніколи раніше не торкались цього дивного інструменту – просто приходьте в арт-студію «Ліхтарик» та переконайтесь, що за три години Ви зможете написати картину олійними фарбами власноруч.

Майстер-класи з олійного живопису в Києві

Обирайте будь-яку тему майбутнього шедевра на полотні й починайте писати картини! Майстер-клас з олійного живопису в Києві від нашої арт-студії допоможе вам створити справжню красу.

Особливості олійного живопису:

  • Олійні фарби дозволяють легко правити живопис на полотні. Це дає можливість створювати чудові картини навіть новачкам.
  • Ви можете писати гладко або пастозно – на ваш вибір. Особливо гарними у наших відвідувачів виходять картини в імпресіоністському стилі.
  • Побувавши на майстер-класі з олійного живопису в «Ліхтарику», ви обов’язково захочете повернутися ще.

Запрошуємо вас чудово провести час у приязній та творчій атмосфері!

clock

Тривалість заняття - 3 години

clock

Вік учасників - від 10 років

clock

Кількість учасників - 1 людина

clock

Як отримати свої вироби?

Картина лишається сохнути в студії. ЇЇ можна забрати орієнтовно через 3 тижні після майстер-класу. Картини в студії зберігаються 3 місяці, після чого не забрані картини віддаються на благодійність.

Важлива інформація

Малюємо на полотні 30х40 см

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті