Індивідуальний олійний живопис

1200грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Індивідуальний олійний живопис – це три години цілковитого занурення в творчий процес написання картини олійними фарбами.

Для кого підходить індивідуальний майстер-клас олійного живопису?

Це неперевершений формат для романтичного побачення, де Ви можете написати картини на подарунок один одному або одну спільну картину вдвох.

Індивідуальні майстер-класи створені спеціально для глибшого розуміння живописного процесу, де художниця розкаже Вам максимум цікавого про олійний живопис, приділить всю увагу саме Вам.

Індивідуальні заняття прекрасно підходять для спільної сімейної творчості. Якщо Ви хочете запросити на живопис маму, але знаєте, що вона хвилюється як буде малювати в групі з незнайомими людьми – запросіть її на індивідуальний майстер-клас олійного живопису для двох. Якщо Ви хочете зробити романтичний подарунок своїм батькам – подаруйте їм індивідуальний олійний живопис для двох.

Наші професійні художниці супроводжують Вас на всіх етапах творчого процесу. Якщо Ви ніколи не малювали – то саме час спробувати.

На індивідуальному майстер-класі з олійного живопису Ви напишете картину форматом 30х40 см на самостійно обрану тему. Ви напишете картину за три години пензлями або мастихінами.

Всі необхідні матеріали ми Вам надаємо перед майстер-класом.

Індивідуальні майстер-класи з олійного живопису в Києві

Обирайте будь-яку тему майбутнього шедевра на полотні й починайте писати картини! Творчий майстер-клас з олійного живопису в Києві від нашої арт-студії допоможе Вам створити справжню красу.

Творческие мастер-классы для взрослых - интересные факты о различных видах искусства

Особливості олійного живопису:

 • Олійні фарби дозволяють легко правити живопис на полотні. Це дає можливість створювати чудові картини навіть новачкам.
 • Ви можете писати гладко або пастозно – на ваш вибір. Особливо гарними у наших відвідувачів виходять картини в імпресіоністському стилі.
 • Відвідавши на майстер-класі з олійного живопису в «Ліхтарику», ви обов’язково захочете повернутися ще.

Техніка олійного живопису вимагає специфічних умінь, які Ви можете освоїти на майстер-класі з живопису олією. Індивідуальні заняття з живопису олією зручні тим, що Вам не потрібно підлаштовуватися під розклад групових занять, і вся увага художника буде надана саме Вам. Наша художня студія видає Вам все необхідне для живопису олією: олійні фарби, розчинник для олійного живопису, пензлі, мастихіни і полотно. Індивідуальний майстер-клас – прекрасний варіант живопису олією для початківців.

Запрошуємо вас чудово провести час у приязній та творчій атмосфері!

https://youtu.be/P_h659R-h2A

clock

Тривалість заняття - 3 год

clock

Вік учасників - від 10 років

clock

Кількість учасників - 1 людина

clock

Як отримати свої вироби?

Картина лишається сохнути в студії. ЇЇ можна забрати орієнтовно через 3 тижні після майстер-класу. Картини в студії зберігаються 3 місяці, після чого не забрані картини віддаються на благодійність.

Інформація про вартість

Індивідуальний МК для одного 1200 грн, індивідуальний МК для двох 1800 грн

Важлива інформація

Малюємо на полотні 30х40 см

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам