Подарункові сертифікати на 8 Березня

Подзвоніть зараз і замовте

Весною природа виходить із сонного заціпеніння після лютневих снігових «колискових», а разом із природою прокидаються й наші почуття, з’являється прагнення до творчості у всіх її проявах. Природа — це справжня майстриня, що кожного року розфарбовує світ новими кольорами. А живопис, ліплення, мозаїка та інші види мистецтва гармонують із весняними тенденціями оновлення. З чистого аркуша починати завжди цікаво. Саме тому подарунковий сертифікат на творчі майстер-класи стане не просто оригінальним подарунком для кожної жінки, а справжнім джерелом захоплення.

Чому це цікавіше, ніж стандартні подарунки до 8 Березня

Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас — це можливість відкрити в собі нові здібності. Дорога Вам людина зможе провести час корисно та захопливо, тому що на занятті є можливість опанувати певну мистецьку техніку, а на додачу зануритися в міріади позитивних емоцій. Обравши такий подарунок, Ви купуєте не просто сертифікат на релакс, а подарунковий сертифікат на враження.

Як щодо весни в стилі імпресіонізму? А весни з ароматом кави? Або різнобарвної весни у традиційному стилі петриківського розпису? Усе це та більше ми пропонуємо в нашій студії.

Навесні натхнення переповнює навіть тих, хто далекий від мистецтва, і сертифікат на заняття творчістю стане мотиваційним фактором до змін не тільки зовнішніх, а й внутрішніх. Адже, час проведений творчо, час присвячений собі  – це завжди прекрасний подарунок.

Ідеї подарункових сертифікатів

У нашій студії є найрізноманітніші подарункові сертифікати для жінок. Ба навіть більше: кожен майстер-клас на Ваше замовлення може бути не лише груповим, а й індивідуальним. Нижче Ви можете ознайомитися з переліком ідей для подарункових сертифікатів:

 • Акварельнийкавовий і пастельний живопис. Акварельний живопис можна описати словами «ніжність» та «легкість». Учасникам майстер-класу слід очікувати, що їхня картина буде мати саме такі характеристики. Оскільки акварель — це водорозчинна фарба, картини створені нею мають ефект легкості, а відтінки на ній завжди плавно перетікають один в інший. Щодо малювання кавою — то це щира насолода для кавоманів. Майстер-клас із кавового живопису передбачає створення монохромного зображення в кавових відтінках із додаванням какао та кориці. Пастель відрізняється від попередніх двох технік тим, що учаснику треба буде малювати не пензликом, а кольоровими крейдами. Оскільки пастель любить контакт пальців із папером, учасниця буде затушовувати контури і змішувати крихти фарб просто на папері. Не зважаючи на те, що ми даємо фартушки, на пастельні майстер-класи радимо приходити не нарядними.
 • Малювання олійними фарбами принесе задоволення навіть початківцям, адже з їхньою допомогою легко можна відкоригувати будь-які недоліки. До того ж, саме олійні фарби дозволяють створити об’ємні мазки на полотні, які зберігаються після висихання фарби. Але це не єдина їхня перевага — на майстер-класі всі учасники зможуть обрати той спосіб роботи з олією, який їм більше до вподоби.
 • Петриківський розпис уподобають активні та життєрадісні натури, що полюбляють яскраві, насичені кольори й автентику. Цей майстер-клас припаде до смаку тим, кого тягне до культурних витоків, та тим, хто чув, але ніколи не мав можливості спробувати створити український символ – петриківський розпис. На занятті учасники дізнаються не лише про те, як правильно працювати в цій техніці, а й про історію розпису і те, що таке «пензлик-кошатка» — він, власне, і є основним інструментом для розпису.
 • Гончарство відкриває можливість познайомитися з одним із найперших людських ремесел і виготовити безліч предметів як за допомогою простого ліплення, так і з застосуванням гончарного круга. Цими предметами можуть бути пласкі тарілі для фруктів і цукерок, прикраси, миски, глечики, чашки, підсвічники, вази та ін. Вогка й м’яка глина — це чудовий матеріал для експериментів, оскільки він піддається найменшому впливу, коли вологий, але робиться щільним і міцним, коли сухий. Для додаткової міцності за бажанням учасника майстер-класу ми також випалюємо зроблені вироби.
 • Живопис ебру та скетчинг є тими техніками, робота з якими триває відносно недовго. Для малювання ебру, наприклад, не потрібно довго чекати, поки висохне фарба — на один малюнок піде близько 10-15 хв. і його можна легко висушити феном. Але це єдине, що об’єднує ці види творчості. Ебру — це унікальний живопис на густій воді, малюнок із якої наприкінці переноситься на папір. Малювання ебру тяжко спробувати в домашніх умовах, оскільки для нього потрібні особливі фарби, які триматимуться на поверхні води, густа, спеціально підготовлена, вода та вміння переносити малюнок з води на папір. Скетчинг у свою чергу більше схожий на замальовку, ескіз до майбутньої картини, бо малюючи скетч, ви можете не хвилюватися про чіткість контурів чи заповнення кольором усіх елементів картини.
 • Розпис сумок і футболок стане прекрасним подарунком для затятих модниць, як і майстер-клас із фешн ілюстрації. Оскільки нам часто кортить виразити свою неповторність, оригінальний одяг стає одним зі способів це зробити. Якщо Ваша кохана полюбляє нетривіальний та індивідуалізований одяг, цей майстер-клас припаде їй до смаку.
 • Живопис рідким акрилом (флюїд арт) стане чудовою технікою для створення абстрактної картини. Якщо безпредметний живопис завжди захоплював жінку, то вона точно втішиться можливістю зобразити свою абстракцію. За допомогою флюїд арту всі картини виходять неперевершено, адже фарбами в цій техніці не малюють — їх наливають на полотно і направляють в усі напрямки, щоб покрити його повністю або частково. Однак, і тут не все так просто. Існують різні техніки заливки, в яких ми допоможемо Вам розібратися на майстер-класі. Така картина буде смачною родзинкою в інтер’єрі будь-якої оселі.
 • Малювання алкогольними чорнилами також дає можливість створити абстрактну картину, але через те, що алкогольні чорнила, за потреби, легко стираються і швидко висихають, роботу можна правити, витираючи невдалі частинки та створюючи нові — це недоступна опція під час роботи з рідким акрилом. Крім того, алкогольні чорнила поводять себе інакше на «полотні» — вони змішуються не так, як акрилові фарби. Та й «полотно» для них не зовсім типове — це синтетичний папір. Та з алкогольними чорнилами є нюанси. Ми не радимо цей майстер-клас вагітним та людям чутливим на різкий запах спирту.
 • Малювання у стилі графіки відповідає сучасним канонам мінімалізму, бо здебільшого всі графічні об’єкти монохромні. Але ми не стримуємо творчих поривань своїх гостей  — графічні роботи наших учасників оздоблені тими кольорами, які вони обирають самостійно. Ми використовуємо маркери, лайнери і навіть акварельні заливки.
 • Лекції з історії мистецтва смакуватимуть тим поціновувачам мистецтва, які прагнуть розумітися у стилях мистецтва, художниках та їхніх взаємовпливах. Такі лекції імпонуватимуть жінкам, котрим хочеться бачити в арт об’єктах не тільки предмети й зображення, а ще й ідеї епохи, приховані за ними.
 • Майстер-клас із виготовлення медових свічок дає можливість створити ароматну й екологічну свічку (або свічки) для використання в затишні романтичні вечори.  
 • Пісочна анімація часто стає синонімом арт терапії. Контакт із піском заспокоює, а можливість малювати ним спонукає до креативності та сміливості. Крім дорослих, пісочну анімацію також радять дітям, оскільки робота з піском позитивно впливає на дрібну моторику рук.  

Як вибрати майстер-клас на 8 Березня?

Отож чи це подарунковий сертифікат на малювання, чи на ліплення — вибір за Вами. Оригінальний подарунковий сертифікат на 8 Березня можна вибрати в каталозі творчих майстер-класів на нашому сайті. Та якщо серед нашого розмаїття Вам тяжко визначитися, телефонуйте або пишіть — і ми доберемо кращий з-поміж кращих варіантів. Крім цього, Ви можете придбати універсальний сертифікат на заняття в студії, а жінка самостійно вибере той вид діяльності в межах номіналу сертифіката, який їй найбільше сподобається. Якщо ж Ви вже обрали, то можете замовити подарунковий сертифікат онлайн або за телефоном.

Обирайте подарунковий сертифікат відштовхуючись від уподобань жінки. Вони можуть залежати від її роботи, попереднього досвіду, схильності експериментувати. В нашому каталозі Ви знайдете подарунок подрузі, коханій, мамі, подарунок для вчителя на 8 Березня, і навіть універсальний подарунковий сертифікат для двох на живопис олією, флюїд арт або гончарство. Такий подарунковий сертифікат і для чоловіка стане приємним способом провести час із коханою, адже незабутні враження краще смакують, коли Ви проводите час разом. Ідеї подарунків на 8 Березня дружині стають серйозним випробуванням щороку. В арт-студії «Ліхтарик» налічується понад 20 творчих майстер-класів на вибір. Подарунок-враження для дружини на 8 Березня — це можливість показати свою непередбачуваність у виборі особливого подарунку для коханої.

Скільки діє подарунковий сертифікат?

Який би сертифікат дівчині, подрузі чи дружині на 8 Березня Ви не обрали, його строк дії становить 6 місяців.

Скільки коштує подарунковий сертифікат?

Цінова категорія подарункових сертифікатів на творчі майстер-класи починається з 250 грн, а це означає, що подарунковий сертифікат може стати прекрасним символічним подарунком на Восьме березня.

Як купити подарунковий сертифікат на 8 Березня?

Щоб купити такий подарунок, Вам достатньо просто зателефонувати чи написати нам. Також Ви можете купити сертифікат у нашій студії. Ми пропонуємо як електронний сертифікат на подарунок, так і паперовий. Що стосується того, як оплатити подарунковий сертифікат – це можна зробити трьома способами: готівкою у студії, через термінал у студії або за реквізитами онлайн.

Як працюють подарункові сертифікати?

Коли даруватимете цей презент, розкажіть їй, як використати подарунковий сертифікат. Перш за все, отримувач має активувати свій подарунковий сертифікат — зателефонувати чи написати нам і повідомити унікальний код свого подарункового сертифікату. Нам потрібно знати код сертифікату, щоб перевірити інформацію щодо майстер-класу. Окрім того, під час розмови чи листування зі власником сертифікату ми підберемо зручні дату й час для проведення заняття. Після цього учасник майстер-класу має прийти до студії (якщо сертифікат на заняття наживо, а не онлайн) в погоджений час.

Як виглядає подарунковий сертифікат?

А5 — це стандартний розмір подарункового сертифікату. На кожному сертифікаті є код, який реєструється в нашій базі разом із інформацією про майстер-клас. Паперовий сертифікат видрукуваний на якісному фотопапері. Ми запаковуємо його в конверт та оздоблюємо стрічкою. Такий формат подарункового сертифіката й пакування завжди доречний, тож Вам не потрібно міркувати, як красиво подарувати подарунковий сертифікат. Електронний сертифікат має такий самий формат, як і паперовий, але він не друкується. Приклад подарункового сертифіката Ви можете побачити нижче на сторінці.

Подарунковий сертифікат для батьків
Приклад подарункового сертифікату

Сподіваємося, що ця інформація зацікавила Вас своїми ідеями для подарунків своїм любим жінкам. Придбати подарунковий сертифікат річ не складна, а вражень від його використання вистачить на тривалий час. Подарунковий сертифікат на урок живопису чи на опанування іншого мистецького напряму принесе безліч позитивних емоцій не тільки в той день, коли Ви його подаруєте, а й у день майстер-класу. Подарунки жінкам на 8 Березня повинні приносити максимум задоволення і запам’ятовуватися надовго. Подарункові сертифікати для жінок від художньої студії «Ліхтарик» впораються з цим завданням на всі сто.

Ви можете придбати подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас у нас у студії, а також замовити подарунковий сертифікат онлайн.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті