Подарункові сертифікати на 8 Березня

Подзвоніть зараз і замовте

Весною природа виходить із сонного заціпеніння після лютневих снігових «колискових», а разом із природою прокидаються й наші почуття, з’являється прагнення до творчості у всіх її проявах. Природа — це справжня майстриня, що кожного року розфарбовує світ новими кольорами. А живопис, ліплення, мозаїка та інші види мистецтва гармонують із весняними тенденціями оновлення. З чистого аркуша починати завжди цікаво. Саме тому подарунковий сертифікат на творчі майстер-класи стане не просто оригінальним подарунком для кожної жінки, а справжнім джерелом захоплення.

Чому це цікавіше, ніж стандартні подарунки до 8 Березня

Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас — це можливість відкрити в собі нові здібності. Дорога Вам людина зможе провести час корисно та захопливо, тому що на занятті є можливість опанувати певну мистецьку техніку, а на додачу зануритися в міріади позитивних емоцій. Обравши такий подарунок, Ви купуєте не просто сертифікат на релакс, а подарунковий сертифікат на враження.

Як щодо весни в стилі імпресіонізму? А весни з ароматом кави? Або різнобарвної весни у традиційному стилі петриківського розпису? Усе це та більше ми пропонуємо в нашій студії.

Навесні натхнення переповнює навіть тих, хто далекий від мистецтва, і сертифікат на заняття творчістю стане мотиваційним фактором до змін не тільки зовнішніх, а й внутрішніх. Адже, час проведений творчо, час присвячений собі  – це завжди прекрасний подарунок.

Ідеї подарункових сертифікатів

У нашій студії є найрізноманітніші подарункові сертифікати для жінок. Ба навіть більше: кожен майстер-клас на Ваше замовлення може бути не лише груповим, а й індивідуальним. Нижче Ви можете ознайомитися з переліком ідей для подарункових сертифікатів:

 • Акварельнийкавовий і пастельний живопис. Акварельний живопис можна описати словами «ніжність» та «легкість». Учасникам майстер-класу слід очікувати, що їхня картина буде мати саме такі характеристики. Оскільки акварель — це водорозчинна фарба, картини створені нею мають ефект легкості, а відтінки на ній завжди плавно перетікають один в інший. Щодо малювання кавою — то це щира насолода для кавоманів. Майстер-клас із кавового живопису передбачає створення монохромного зображення в кавових відтінках із додаванням какао та кориці. Пастель відрізняється від попередніх двох технік тим, що учаснику треба буде малювати не пензликом, а кольоровими крейдами. Оскільки пастель любить контакт пальців із папером, учасниця буде затушовувати контури і змішувати крихти фарб просто на папері. Не зважаючи на те, що ми даємо фартушки, на пастельні майстер-класи радимо приходити не нарядними.
 • Малювання олійними фарбами принесе задоволення навіть початківцям, адже з їхньою допомогою легко можна відкоригувати будь-які недоліки. До того ж, саме олійні фарби дозволяють створити об’ємні мазки на полотні, які зберігаються після висихання фарби. Але це не єдина їхня перевага — на майстер-класі всі учасники зможуть обрати той спосіб роботи з олією, який їм більше до вподоби.
 • Петриківський розпис уподобають активні та життєрадісні натури, що полюбляють яскраві, насичені кольори й автентику. Цей майстер-клас припаде до смаку тим, кого тягне до культурних витоків, та тим, хто чув, але ніколи не мав можливості спробувати створити український символ – петриківський розпис. На занятті учасники дізнаються не лише про те, як правильно працювати в цій техніці, а й про історію розпису і те, що таке «пензлик-кошатка» — він, власне, і є основним інструментом для розпису.
 • Гончарство відкриває можливість познайомитися з одним із найперших людських ремесел і виготовити безліч предметів як за допомогою простого ліплення, так і з застосуванням гончарного круга. Цими предметами можуть бути пласкі тарілі для фруктів і цукерок, прикраси, миски, глечики, чашки, підсвічники, вази та ін. Вогка й м’яка глина — це чудовий матеріал для експериментів, оскільки він піддається найменшому впливу, коли вологий, але робиться щільним і міцним, коли сухий. Для додаткової міцності за бажанням учасника майстер-класу ми також випалюємо зроблені вироби.
 • Живопис ебру та скетчинг є тими техніками, робота з якими триває відносно недовго. Для малювання ебру, наприклад, не потрібно довго чекати, поки висохне фарба — на один малюнок піде близько 10-15 хв. і його можна легко висушити феном. Але це єдине, що об’єднує ці види творчості. Ебру — це унікальний живопис на густій воді, малюнок із якої наприкінці переноситься на папір. Малювання ебру тяжко спробувати в домашніх умовах, оскільки для нього потрібні особливі фарби, які триматимуться на поверхні води, густа, спеціально підготовлена, вода та вміння переносити малюнок з води на папір. Скетчинг у свою чергу більше схожий на замальовку, ескіз до майбутньої картини, бо малюючи скетч, ви можете не хвилюватися про чіткість контурів чи заповнення кольором усіх елементів картини.
 • Розпис сумок і футболок стане прекрасним подарунком для затятих модниць, як і майстер-клас із фешн ілюстрації. Оскільки нам часто кортить виразити свою неповторність, оригінальний одяг стає одним зі способів це зробити. Якщо Ваша кохана полюбляє нетривіальний та індивідуалізований одяг, цей майстер-клас припаде їй до смаку.
 • Живопис рідким акрилом (флюїд арт) стане чудовою технікою для створення абстрактної картини. Якщо безпредметний живопис завжди захоплював жінку, то вона точно втішиться можливістю зобразити свою абстракцію. За допомогою флюїд арту всі картини виходять неперевершено, адже фарбами в цій техніці не малюють — їх наливають на полотно і направляють в усі напрямки, щоб покрити його повністю або частково. Однак, і тут не все так просто. Існують різні техніки заливки, в яких ми допоможемо Вам розібратися на майстер-класі. Така картина буде смачною родзинкою в інтер’єрі будь-якої оселі.
 • Малювання алкогольними чорнилами також дає можливість створити абстрактну картину, але через те, що алкогольні чорнила, за потреби, легко стираються і швидко висихають, роботу можна правити, витираючи невдалі частинки та створюючи нові — це недоступна опція під час роботи з рідким акрилом. Крім того, алкогольні чорнила поводять себе інакше на «полотні» — вони змішуються не так, як акрилові фарби. Та й «полотно» для них не зовсім типове — це синтетичний папір. Та з алкогольними чорнилами є нюанси. Ми не радимо цей майстер-клас вагітним та людям чутливим на різкий запах спирту.
 • Малювання у стилі графіки відповідає сучасним канонам мінімалізму, бо здебільшого всі графічні об’єкти монохромні. Але ми не стримуємо творчих поривань своїх гостей  — графічні роботи наших учасників оздоблені тими кольорами, які вони обирають самостійно. Ми використовуємо маркери, лайнери і навіть акварельні заливки.
 • Лекції з історії мистецтва смакуватимуть тим поціновувачам мистецтва, які прагнуть розумітися у стилях мистецтва, художниках та їхніх взаємовпливах. Такі лекції імпонуватимуть жінкам, котрим хочеться бачити в арт об’єктах не тільки предмети й зображення, а ще й ідеї епохи, приховані за ними.
 • Майстер-клас із виготовлення медових свічок дає можливість створити ароматну й екологічну свічку (або свічки) для використання в затишні романтичні вечори.  
 • Пісочна анімація часто стає синонімом арт терапії. Контакт із піском заспокоює, а можливість малювати ним спонукає до креативності та сміливості. Крім дорослих, пісочну анімацію також радять дітям, оскільки робота з піском позитивно впливає на дрібну моторику рук.  

Як вибрати майстер-клас на 8 Березня?

Отож чи це подарунковий сертифікат на малювання, чи на ліплення — вибір за Вами. Оригінальний подарунковий сертифікат на 8 Березня можна вибрати в каталозі творчих майстер-класів на нашому сайті. Та якщо серед нашого розмаїття Вам тяжко визначитися, телефонуйте або пишіть — і ми доберемо кращий з-поміж кращих варіантів. Крім цього, Ви можете придбати універсальний сертифікат на заняття в студії, а жінка самостійно вибере той вид діяльності в межах номіналу сертифіката, який їй найбільше сподобається. Якщо ж Ви вже обрали, то можете замовити подарунковий сертифікат онлайн або за телефоном.

Обирайте подарунковий сертифікат відштовхуючись від уподобань жінки. Вони можуть залежати від її роботи, попереднього досвіду, схильності експериментувати. В нашому каталозі Ви знайдете подарунок подрузі, коханій, мамі, подарунок для вчителя на 8 Березня, і навіть універсальний подарунковий сертифікат для двох на живопис олією, флюїд арт або гончарство. Такий подарунковий сертифікат і для чоловіка стане приємним способом провести час із коханою, адже незабутні враження краще смакують, коли Ви проводите час разом. Ідеї подарунків на 8 Березня дружині стають серйозним випробуванням щороку. В арт-студії «Ліхтарик» налічується понад 20 творчих майстер-класів на вибір. Подарунок-враження для дружини на 8 Березня — це можливість показати свою непередбачуваність у виборі особливого подарунку для коханої.

Скільки діє подарунковий сертифікат?

Який би сертифікат дівчині, подрузі чи дружині на 8 Березня Ви не обрали, його строк дії становить 6 місяців.

Скільки коштує подарунковий сертифікат?

Цінова категорія подарункових сертифікатів на творчі майстер-класи починається з 250 грн, а це означає, що подарунковий сертифікат може стати прекрасним символічним подарунком на Восьме березня.

Як купити подарунковий сертифікат на 8 Березня?

Щоб купити такий подарунок, Вам достатньо просто зателефонувати чи написати нам. Також Ви можете купити сертифікат у нашій студії. Ми пропонуємо як електронний сертифікат на подарунок, так і паперовий. Що стосується того, як оплатити подарунковий сертифікат – це можна зробити трьома способами: готівкою у студії, через термінал у студії або за реквізитами онлайн.

Як працюють подарункові сертифікати?

Коли даруватимете цей презент, розкажіть їй, як використати подарунковий сертифікат. Перш за все, отримувач має активувати свій подарунковий сертифікат — зателефонувати чи написати нам і повідомити унікальний код свого подарункового сертифікату. Нам потрібно знати код сертифікату, щоб перевірити інформацію щодо майстер-класу. Окрім того, під час розмови чи листування зі власником сертифікату ми підберемо зручні дату й час для проведення заняття. Після цього учасник майстер-класу має прийти до студії (якщо сертифікат на заняття наживо, а не онлайн) в погоджений час.

Як виглядає подарунковий сертифікат?

А5 — це стандартний розмір подарункового сертифікату. На кожному сертифікаті є код, який реєструється в нашій базі разом із інформацією про майстер-клас. Паперовий сертифікат видрукуваний на якісному фотопапері. Ми запаковуємо його в конверт та оздоблюємо стрічкою. Такий формат подарункового сертифіката й пакування завжди доречний, тож Вам не потрібно міркувати, як красиво подарувати подарунковий сертифікат. Електронний сертифікат має такий самий формат, як і паперовий, але він не друкується. Приклад подарункового сертифіката Ви можете побачити нижче на сторінці.

Подарунковий сертифікат для батьків
Приклад подарункового сертифікату

Сподіваємося, що ця інформація зацікавила Вас своїми ідеями для подарунків своїм любим жінкам. Придбати подарунковий сертифікат річ не складна, а вражень від його використання вистачить на тривалий час. Подарунковий сертифікат на урок живопису чи на опанування іншого мистецького напряму принесе безліч позитивних емоцій не тільки в той день, коли Ви його подаруєте, а й у день майстер-класу. Подарунки жінкам на 8 Березня повинні приносити максимум задоволення і запам’ятовуватися надовго. Подарункові сертифікати для жінок від художньої студії «Ліхтарик» впораються з цим завданням на всі сто.

Ви можете придбати подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас у нас у студії, а також замовити подарунковий сертифікат онлайн.

FAQ

Що подарувати на 8 березня?
8 березня – це день боротьби за права жінок. І про це не слід забувати при виборі подарунку. Якщо говорити про мистецьку сферу, то жінки вкрай рідко могли досягти тут висот. І зовсім не через брак таланту, а, в першу чергу, через відсутність можливості навчатися. Однак, жінки завжди любили творчість та прагнули до творчих занять в повсякденному житті. Наявність творчих здібностей допомагала жінкам вистояти в найскладніших життєвих ситуаціях. Річ в тому, що творчість дає змогу зануритись у свій внутрішній світ. Тому, обираючи в подарунок сертифікат на творчий майстер-клас можна не боятися звинувачень в неправильному розумінні дати 8 березня. Подарункові сертифікати до 8 березня можуть бути на різні майстер-класи: олійний живопис, флюїд арт, розпис еко сумок, фешн ілюстрація, ботанічна ілюстрація, живопис на воді ебру, Петриківський розпис, гончарство, виготовлення медових свічок, мозаїка.
Де купити подарунок на 8 березня?
Купити подарунок на 8 березня можна в київській арт-студії «Ліхтарик». Тут можна знайти подарункові сертифікати на творчі майстер-класи на будь-який смак. Сертифікати діють півроку і їх можна використати в зручний час. Даруючи сертифікат, жінці можна подарувати майстер-клас з гончарства або живопису. Студія має низку цікавих живописних напрямків: олійний живопис, флюїд арт, живопис на воді ебру, кавовий живопис, вітраж, акварель, пастель. Крім того, в студії є сертифікати на гончарство, мозаїку та виготовлення медових свічок. Купити подарунок на 8 березня можна безпосередньо в студії або замовити його доставку Новою поштою чи онлайн.
Що частіше всього дарують на 8 березня?
Найпопулярніші подарунки на 8 березня – це квіти, парфуми, косметика та подарункові сертифікати. Однак, щоб подарувати жінці квіти зовсім не треба чекати особливого приводу, парфумерію та косметику кожна жінка краще знає як обрати для себе. А ось емоційно наповнений подарунок у вигляді подарункового сертифікату на гончарство або живопис точно стане не банальною альтернативою привітання з Міжнародним жіночим днем. Найчастіше в подарунок на 8 березня обирають сертифікати на олійний живопис, флюїд арт, розпис сумок або живопис на воді ебру. Такі сертифікати можуть бути на групові або індивідуальні заняття.
Що подарувати дружині на 8 березня оригінальне?
Оригінальним та приємним подарунком дружині на 8 березні буде романтичне побачення, яке можна влаштувати на творчому майстер-класі. Романтичні майстер-класи для двох – це справжня перлина весняного сезону. Найбільшою популярністю користуються парні майстер-класи з гончарства, олійного живопису, флюїд арту. Таке побачення можна влаштувати як в день свята, так і в інший день, використавши подарунковий сертифікат, подарований 8 березня.
Що подарувати на 8 березня на роботі?
Вподобання колег по роботі не завжди нам добре відомі, тож обрати подарунок колезі зазвичай справа не проста. А коли йде мова про те, що треба не один подарунок, а багато і ці подарунки мають бути однотипними, то завдання ускладнюється. Вибір подарунків до 8 березня на роботі перетворюється щороку на складне завдання. А тут же ж треба ще й ніде нікого не образити: ні жінок, які чекають подарунків від колег, ані жінок, які вважають такі привітання архаїчними. Тож, обирати подарунки треба обережно і тут на допомогу приходять подарункові сертифікати на творчі майстер-класи або ж організація виїзного майстер-класу в офісі. До речі, в такому майстер-класі можуть приймати участь не лише жінки, але й чоловіки. Рівноправ’я так рівноправ’я. Найпопулярніші варіанти майстер-класів в подарунок: Петриківський розпис, кавовий живопис, флюїд арт, олійний живопис, живопис на воді ебру, ботанічна ілюстрація.
Які подарунки актуальні на 8 березня?
З року в рік актуальним подарунком на 8 березня є подарункові сертифікати на майстер-класи. В залежності від бюджету на подарунок можна обрати різні варіанти занять, а також визначитись чи мають це бути заняття в групі або індивідуально. Подарункові сертифікати, які не втрачають своєї актуальності з року в рік – це сертифікати на гончарство, олійний живопис, флюїд арт, Петриківський розпис, розпис еко сумок або футболок та виготовлення медових свічок.
Що краще за все подарувати жінці?
Найкращий подарунок – це подарунок, який зроблений з врахуванням інтересів жінки. Якщо ви хочете подарувати щось особливе жінці, яка цікавиться творчістю та любить творчий відпочинок – то ідеальним варіантом буде подарунковий сертифікат на майстер-клас. Київська художня студія «Ліхтарик» пропонує багато цікавих варіантів на різний смак. Тут є сертифікати на групові та індивідуальні заняття з різних технік живопису, мозаїки в стилі Гауді та гончарства. В залежності від того, що більше подобається жінці можна обрати майстер-клас: Якщо жінка любить абстрактний живопис, то ідеальним варіантом буде флюїд арт або живопис на воді ебру; Якщо жінка любить класичний живопис, то ми радимо подарунковий сертифікат на олійний або акварельний живопис; Якщо ви даруєте подарунок жінці, яка любить робити щось своїми руками (шиє, в’яже або майструє), то вона оцінить майстер-клас з гончарства або мозаїки. Замовити подарунок можна в студії або онлайн.
Що подарувати жіночому колективу на 8 березня?
Кожного року чоловіки стикаються з непростим завданням привітати жінок в офісі з 8 березня та, як канатоходець, нікого не образити своїм вибором. Щоб полегшити це непросте завдання, ми радимо подарувати жіночому колективу творчий майстер-клас, а заодно і самим прийняти в ньому участь. Організувати майстер-клас можна в офісі безпосередньо 8 березня, або ж оформити подарунковий сертифікат на корпоративний майстер-клас та використати його протягом півроку. Даруючи корпоративний майстер-клас, ви даруєте приємні емоції, нові враження та прекрасні, створені власноруч речі: Дощечки розписані Петриківським розписом; Задекоровані мозаїкою фото рамки; Картини в різноманітних техніках; Посуд зроблений на гончарному майстер-класі.
Який найпопулярніший подарунок на 8 березня?
Перелік найпопулярніших подарунків до 8 березня достатньо великий: Квіти; Парфуми; Косметика; Квитки в театр; Подарунковий сертифікат на майстер-клас; Ювелірні прикраси; Цукерки; Телефон або інші гаджети.
Що чоловіки дарують на 8 березня?
Найчастіше чоловіки дарують на 8 березня квіти, але якщо ви хочете зробити подарунок, який запам’ятається, то варто дарувати щось незвичне та емоційне. Арт-студія «Ліхтарик» пропонує подарункові сертифікати на творчі майстер-класи. Купуючи подарунковий сертифікат, ви можете обрати майстер-клас гончарства, олійного живопису, флюїд арт, живопис на воді ебру, розпис по тканині, пісочну анімацію, акварель або пастель, кавовий живопис. Сертифікати є в фізичній формі та онлайн. Вони можуть бути на групові або індивідуальні заняття. Сертифікати діють 6 місяців та можуть бути використані в зручний час. Особливою популярністю користуються парні та сімейні сертифікати.
Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті