Пісочна анімація

300грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Пісочна анімація представляє собою особливий вид мистецтва. Вона поєднує в собі гру світла, піску і вашої уяви. Арт-студія “Ліхтарик” запрошує вас в цей дивовижний і казковий світ пісочної анімації.

Такий майстер-класс подарує вам змогу висловити свої почуття і емоції через пісок без слів. Малювання піском розвиває фантацію, творчі здібності, покращує пластику рухів.

Головне, що відрізняє пісочну анімацію і графіку від інших художніх напрямів – це поверхня, що світиться. Саме за наявності підсвічування зображення набуває необхідної контрастності, виразності і «оживає».

Мистецтво пісочної анімації цікаво ще й тим, що дає можливість розкритися творчому потенціалу, навчить вас бути сміливим. Різні методики і техніки виконання, зроблять процес навчання пісочної анімацією дуже захоплюючим.

Заняття з малювання на піску захоплює настільки, що цікаво буде як дітями, так і дорослим.

Цей чудодійний процес є своєрідною арт-терапією, що дозволяє розвивати дрібну моторику, мову і мислення дитини. Дорослим, втомленим від повсякденних справ і турбот, малювання піском дозволить зануритися в легкий медитативний стан, розслабитися, зняти накопичене фізичне та емоційне напруження.

Стіл для пісочної анімації оснащений спеціальною підсвіткою, яка може змінювати колір, і це дає можливість створювати картини піском з різним емоційним наповненням.

Заняття з пісочної анімації в рівній мірі цікаві як для дітей, так і для дорослих. Пісочна анімація для дітей – це свого роду казка, де можна намалювати буквально живу і постійно змінну картину. Майстер-класи з пісочної анімації для дорослих – скоріше арт-терапія.

Дитячі майстер-класи з пісочної анімації прекрасно підходять для святкування Дня народження.

clock

Тривалість заняття - 1 год

clock

Вік учасників - від 6 років

clock

Кількість учасників - до 4 людей

Інформація про вартість

Індивідуальний МК для одного 600 грн, індивідуальний МК для двох 800 грн

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам