На День Святого Миколая

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат на День Святого Миколая

Подарунковий сертифікат на День Святого Миколая – це ідеальний подарунок до свята для дитини. Не секрет, що свято Миколая набирає популярності щороку. А з ментальності людей Святий Миколай викреслює радянський варіант Діда Мороза. На щастя традиція писати листи Святому Миколаю та святкувати цей день 19 грудня відновлюється.

Чому важливо святкувати День святого Миколая?

Мало хто зараз знає, що образ Діда Мороза, який приносить подарунки до Нового року з’явився лише наприкінці 30-х років минулого століття. Цей персонаж з’явився на заміну святому Миколаю, який протягом віків шанувався на наших землях, а дітки з нетерпінням чекали подарунків під подушкою 19 грудня. Та в 1917 році святкування Дня святого Миколая було заборонено, як багато інших релігійних та народних свят, які вказували на національну ідентичність народів, які насильницькі об’єднувались в нову велетенську державу.

З 1917 по 1936 роки були заборонені святкування всіх релігійних свят і навіть Нового Року. Проте, 1936 року керівництво країни збагнуло, що певні свята людям все ж потрібні. Та, головні символи свят радикально змінились. На заміну різдвяним зимовим вертепам з янголами прийшов Дід Мороз та нейтральні з точки зору релігії лісові звірі. А через рік на сцену вийшла й «онучка» Діда Мороза – Снігуронька.

Та цього старця не придумала нова влада, а запозичила з язичницьких слов’янських вірувань. Там, Мороз був злим персонажем, повелителем зими та холоду. За віруваннями людей, він був свого роду покаранням, приходив, щоб знищувати людей та запаси. В давнину йому приносили в жертву молоду дівчину. От саме, образ такої нещасної дівчини і був варварськи перенесений в онуку Діда Мороза, яка весело співала з дітлахами на зимових святах.

З приходом християнської віри святкування зимового сонцестояння з традиційним колядуванням переросло в святкування Різдва, а згодом з’явилися дні присвячені людям, які постраждали за свою віру. Так, з’явився День святого Миколая, який витіснив образ первісного Мороза. Миколай традиційно добрий персонаж, який не лише не вимагає жертв, але й приносить слухняним діткам подарунки. Він обходить всі будинки та дарує діткам не лише подарунки, а відчуття дива та справжнього свята.

Ким був святий Миколай?

Миколай народився між 270 та 286 роками на території сучасної Туреччини. Його батьки були християнами, що на той час було ще досить рідкісним явищем. Він гарно навчався та був дуже щедрим та розумним. Коли він виріс, то вирішив стати священником. Спадщину свою він витрачав на допомогу бідним, але робив це анонімно. Вже в якості єпископа Миколай був присутнім на Першому Вселенському Соборі в місті Нікея. Все своє життя він допомагав людям, що призвело до його канонізації після смерті. Потім люди вірили, що його мощі зцілюють від хвороб. А Миколая стали називати Чудотворцем.

Звідки прийшла традиція дарувати подарунки на День святого Миколая?

Традиція дарувати подарунки дітям 19 грудня з’явилась в Німеччині у Середні Віки. З Німеччини, через Польщу ця прекрасна традиція дійшла й до українських земель. Раніше дітям до Дня Святого Миколая готували спеціальне печиво – «Миколайчики». Дівчата, які готувалися до заміжжя мали навести лад у своїх скринях. Згодом, діти почали писати Миколаю листи, де не лише просили подарунки, а й розказували про свої гарні вчинки та вибачалися за погані.

Подарунковий сертифікат

Як привітати дітей з Днем Святого Миколая?

Щоб холодні зимові дні були веселішими, а очікування свята легшим, можна створити для дитини адвент календар. Цю прекрасну ідею придумала німецька мама хлопчика Герхарда, щоб йому було легше дочекатись Різдва. А вже дорослий Герхард працював в типографії та створив такі календарі, які залюбки купляли батьки своїм малюкам. Останнім часом, ідея створення адвент календарів стає популярною і в Україні.

А вже 19 грудня дитина може знайти під подушкою довгоочікувані подарунки: іграшки, солодощі та нові враження. Саме з подарунком вражень Вам допоможе київська арт-студія «Ліхтарик».

Подарунковий сертифікат – це прекрасний подарунок, який продовжує відчуття свята, адже використати його можна протягом 6 місяців. Подарунковий сертифікат – це універсальне рішення, якщо Ви даруєте подарунок не своїй дитині і не впевнені, які саме іграшки сподобаються, які з іграшок є і чого немає у дитини.

Ідеї подарункових сертифікатів

Ми пропонуємо серію подарункових сертифікатів до Дня Святого Миколая на творчі майстер-класи, які точно сподобаються дітям:

 • Подарунковий сертифікат на ебру. Східна техніка малювання на воді максимально схожа на диво. Для малювання використовується найдивовижніша поверхня – спеціально загущена вода. А фарби для ебру зроблені з природніх матеріалів. Та найдивовижніше те, що малюнки створені на воді можна перенести на папір та забрати з собою додому.
 • Подарунковий сертифікат на вітраж стане незабутнім подарунком. Адже, дитина малюватиме на склі спеціальними вітражними фарбами. Після майстер-класу ми надаємо рамку для оформлення малюнку, отже він одразу готовий стати частиною інтер’єру дитячої кімнати.
 • Подарунковий сертифікат на гончарство. Ще одне дивовижне ремесло, де з невиразного шматка глини народжується посуд. На майстер-класі діти дізнаються не лише про особливості роботи з глиною та створять два вироби: ліпний руками та на гончарному крузі, а й дізнаються про історію гончарства. А скільки радості принесе маленькому керамісту власноруч зроблена чашка для улюбленого какао з маршмеллоу.
 • Подарунковий сертифікат на розпис ялинкових іграшок – ідеальний зимовий подарунок, який захочеться використати якомога скоріше. Прикрашання ялинки – це один з найулюбленіших ритуалів зимових свят, а прикрашання ялинки іграшками, які розписані дитячими руками – це ще і створення сімейних традицій. Наші іграшки зроблені з міцного, якісного пластику та здатні багато років радувати своїх творців.
 • Подарунковий сертифікат на ароматний кавовий живопис – це ще одна тепла зимова казка. На акварельному папері діти малюватимуть кавою, какао та корицею. Тут вони познайомляться з такими поняттями як градація кольору та монохромність, а ще принесуть додому малюнки з ароматом кориці.
 • Подарунковий сертифікат на розпис футболок – це можливість створити унікальну річ для власного гардеробу. Подарунок, який ідеально підійде і дівчатам і хлопчикам. Малюнок, який наноситься на футболку текстильними фарбами буде довго триматися та витримувати делікатне прання. Діти зможуть зобразити улюблених героїв або домашніх улюбленців. Тематика малювання на футболках обмежується лише дитячою уявою.
 • Подарунковий сертифікат на виготовлення катаних медових свічок підійде навіть дошкільнятам. Легка техніка виконання та неймовірний аромат меду створюють святкову атмосферу. А велика кількість варіантів декору свічок дасть змогу створити три неймовірні свічечки.
 • Подарунковий сертифікат на Петриківський розпис – це знайомство з традиціями. Ми пропонуємо розписати дерев’яну дощечку традиційними орнаментами за допомогою автентичних пензлів-кошаток. Крім прекрасних розписаних дощечок, діти принесуть додому ще й нові знання про декоративно-ужиткове мистецтво України.

New Year Ornament Decoration

Чому такий подарунок сподобається?

Подарунковий сертифікат – це ідеальний подарунок, тому що можна дати можливість дитині самостійно обрати майстер-клас. Безумовно, на День Святого Миколая, Новий Рік та Різдво діти отримують безліч подарунків і якщо вони матеріальні, то вони одразу користуються ними. Тільки уявіть як приємно розтягнути відчуття свята та відвідати майстер-клас після того, як дитина награється всіма новими подарованими іграшками.

Наші майстер-класи побудовані таким чином, щоб кожен учасник отримав готовий результат за одне заняття. Це особливо важливо для нетерплячих дітей, які хочуть одразу бачити результат своїх старань

Як подарувати подарунковий сертифікат?

Подарунковий сертифікат на День Святого Миколая можна придбати в нашій студії на Печерську, де ми дбайливо його запакуємо. Якщо ж Вам не зручно їхати до нас, ми залюбки оформимо доставку Новою Поштою.

Крім того є варіант замовити подарунковий сертифікат онлайн. В такому випадку, ми надсилаємо Вам гарний сертифікат в електронному вигляді, а Ви можете його самостійно роздрукувати та додати до інших подарунків на Миколая.

Як купити подарунковий сертифікат на День святого Миколая?

Замовити подарунковий сертифікат можна подзвонивши в студію за телефонами: 068-270-70-86 або 095-661-33-81, залишивши заявку на сайті арт-студії «Ліхтарик», в Instagram (@Lihtaryk_artstudio), Facebook (Lihtaryk), написавши нам в месенджери WhatsApp, Viber чи Telegram за телефоном 068-270-70-86. Або завітати до нас у студію на Печерську.

Як оплатити подарунковий сертифікат?

Якщо Ви купуєте подарунковий сертифікат онлайн або замовляєте доставку Новою Поштою , ми надсилаємо Вам реквізити з номером рахунку для оплати сертифікату. Після оплати ми відправляємо сертифікат Новою поштою або в електронному вигляді.

Якщо ж Ви купуєте сертифікат в студії, то оплатити його можна готівкою або картою через платіжний термінал.

Скільки діє подарунковий сертифікат?

Всі подарункові сертифікати діють пів року з дати купівлі. Якщо ж Ви купуєте подарунковий сертифікат на День Святого Миколая завчасно, ми з радістю зафіксуємо початок дії сертифікату з 19 грудня. В разі нового локдауну всі сертифікати на групові заняття будуть заморожені, а термін їх дії продовжений.

Як виглядає подарунковий сертифікат на День святого Миколая?

Наші подарункові сертифікати мають кілька варіантів дизайну на Ваш вибір. Всі варіанти мають розмір А5 та друкуються на якісному фото папері. Якщо ж Ви купуєте сертифікат в студії, то ми пакуємо його в конверт, перев’язуємо стрічкою та прикрашаємо сухоцвітами.

Кожен подарунковий сертифікат має свій унікальний номер. За кодом подарункового сертифікату фіксується вся важлива інформація: номінал подарункового сертифікату, вид майстер-класу, а також термін його дії.

Подарункові сертифікати від арт-студії «Ліхтарик» не іменні. Крім того, сертифікат можна подарувати не лише на конкретний майстер-клас, а й на певну суму від 250 грн. Сума подарункового сертифікату безпосередньо на ньому не вказується, а прикріплюється до унікального номеру. При активації подарункового сертифікату ми перевіряємо його унікальний номер та пропонуємо всі можливі варіанти майстер-класів. Важливо, якщо при використанні сертифікату на ньому лишається залишок суми, то його можна використати на інший майстер-клас з доплатою.

Подарункові сертифікати від арт-студії «Ліхтарик» можуть бути на групові, індивідуальні або сімейні майстре-класи. Даруючи подарункові сертифікати на творчі майстер-класи, Ви даруєте незабутні враження та приємні емоції. Діліться добром, створюйте свято та даруйте дива своїм дітям. А ми радо допоможемо Вам в цьому. Адже, зимові свята і День Святого Миколая зокрема – це час коли казка стає реальністю, а найзаповітніші мрії збуваються. До зустрічі на майстер-класах в нашій камерній студії.

Ознайомитись з розкладом майстер-класів можна за посиланням https://lihtaryk.com.ua/kalendar. 

Приємних Вам свят та здійснення дитячих мрій разом з художньою студією «Ліхтарик».

Ціна: від 300 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті