Подарунковий сертифікат для мами

Подзвоніть зараз і замовте

День народження мами, День матері, 8 березня, Новий рік, Різдво, або просто сонячний день, в який захотілося зробити мамі приємно.

Подарунковий сертифікат на майстер-клас для мами, це можливість порадувати найважливішу людину в житті кожного. Нажаль, ми не завжди цінуємо свою маму та не завжди приділяємо належну увагу. Іноді забуваємо подзвонити, а потім шкодуємо про втрачений час.

Живопис алла пріма: писати на одному подиху

Мама подарувала нам життя! Що ми можемо подарувати мамі? Найцінніший подарунок мамі – час проведений разом. Ми пропонуємо вам провести цей час творчо та емоційно насичено. А подарунковий сертифікат допоможе їй обрати саме той мастер-клас, який стане для неї найбільш цікавим.

Подарунковий сертифікат

А щоб мама знайшла час використати сертифікат серед купи щоденних турбот, приходьте на майстер-клас разом. Таким чином Ви не лише зробите мамі приємний творчий подарунок, але й проведете з нею безцінний час в затишній атмосфері за прекрасним заняттям.

Тактильне гончарство, ніжна акварель, експресивний рідкий акрил, динамічні скетчі, традиційна петриківка, східний живопис на воді, вдумливий олійний живопис, ароматний живопис кавою, креативна мозаїка чи сувора графіка, екологічний розпис сумок чи модна фешн ілюстрація. У нас ви знайдете те, що підійде саме вашій мамі!

Ви можете придбати сертифікат у нас в студії або ж в електронному вигляді. Сертифікат діє пів року, протягом цього часу можна підібрати зручний день та час, згідно розкладу, для відвідування найтеплішого майстер-класу з мамою.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам