Подарункові сертифікати для дітей

Подзвоніть зараз і замовте

У культовій казці Гофмана «Лускунчик» діти — Фріц і Марі — отримують розкішні подарунки: ошатних ляльок, барвисті книги, іграшкових офіцерів, дерев’яну конячку і навіть мініатюрний палац. Казка була створена на початку XIX століття, і тоді, як і багато десятиліть потому, такого роду подарунки вважалися найбажанішими. У XX столітті їх змінили конструктори, Барбі, настільні ігри та електронні гаджети. Але технічний прогрес XXI століття кинув нові виклики, і головний з них — необхідність розвивати творчі здібності, уяву та виходити в реальний світ. І чим раніше людина почне цим займатися, тим більше можливостей перед нею розкриється у майбутньому. А тому сертифікати на творчі майстер-класи для дітей є не тільки вчасними, а й корисними подарунками.

Сучасні діти буквально з народження тримають в руках телефони і з часом батьки зіштовхуються зі складністю того, щоб діти виходили зі свого віртуального світу. А з подарунковими сертифікатами на майстер-класи в Ліхтарик це вже не така і складність. Адже, діти поринуть у веселий, творчий процес та на час майстер-класу забудуть про свої гаджети.

Згадайте, які найкращі подарунки були у Вас в дитинстві. Адже правда, що найбільше запам’ятовуються емоційні подарунки. Враження в подарунок дитині запам’ятається набагато більше, ніж чергова лялька або машинка. Подарунок враження для дитини можна організувати в сам День Народження або розтягнути задоволення і подарувати подарунковий сертифікат, який дитина використає в інший день. Таким чином, у дитини буде цілих два свята і в два рази більше вражень.

У подарунковий сертифікат для хлопчиків краще включити гончарний майстер-клас, графіку, мозаїку. У подарунковий сертифікат для дівчинки можна додати фешн ілюстрацію, живопис на воді Ебру, виготовлення медових свічок.

Чому це цікаво

  • Творчий розвиток особистості — процес складний і тривалий, але якщо дати йому відмінний старт змалечку, шанси досягти успіху в різних сферах життя у дитини істотно підвищуються. Подарункові сертифікати на заняття гончарством або живописом допоможуть виявити і розкрити здібності малюка в максимально сприятливих для нього умовах.

  • Майстри арт-студії під час занять не тільки вчитимуть дітей новим видам творчості, але й нададуть їм максимальної свободи самовираження, яке так важливо розвивати в умовах щоденного нав’язування суспільних стереотипів. Наші художники та гончарі пропонують варіанти та показують, як можна реалізувати фантазію дитини в певному матеріалі, не вмішуючись в творчий задум.
  • Вибір майстер-класів для дітей, які можна подарувати за допомогою подарункового сертифіката, багатий і різноманітний: різні види живопису (олія, акварель, пастель, coffee-art, ебру), гончарство і барвистий петриківський розпис, що незмінно приводять дітей у захват (ще б пак — стільки нових іграшок одразу!), виготовлення ляльок-мотанок, розпис новорічних іграшок, мозаїка, розпис сумок та футболок — улюблене заняття маленьких любителів розкішного вбрання.

  • Подарунковий сертифікат гарантує не тільки цінні знання, корисні навички для дитини, створений ним виріб, що залишиться на згадку, але й сильні емоції, чому сприяють новизна занять, атмосфери, оточення, успіхи і змагання, радість від творення і веселощі в колі нових друзів.
  • Творчі майстер-класи для дітей можна порівняти з тонкою технологією огранювання діамантів: лише при особливій обробці можна оцінити вишуканість цих каменів. І давши дитині можливість проявити свої здібності, ви даруєте їй шанс яскраво виблискувати неповторними гранями своїх талантів у майбутньому.

Сертифікати діють пів року, отже можна прийти в зручний час або під час канікул, узгодивши свої плани з розкладом студії.

Щоб замовити подарунковий сертифікат напишіть нам або зателефонуйте за телефонами студії

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам

    Як нас знайти

    Ми на карті