Подарункові сертифікати для дітей

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунки для дітей – це настільки приємні речі, що їх радісно не лише отримувати, але й дарувати. Подарунки дитині завжди радісні та створюють атмосферу казки.

У культовій казці Гофмана «Лускунчик» діти — Фріц і Марі — отримують розкішні подарунки: ошатних ляльок, барвисті книги, іграшкових офіцерів, дерев’яну конячку і навіть мініатюрний палац. Казка була створена на початку XIX століття. У XX та ХХІ століттях перелік бажаних подарунків для дітей доповнили конструктори, Барбі, настільні ігри та електронні гаджети.

Сучасні батьки розуміють необхідність розвивати творчі здібності та уяву дитини. І чим раніше людина почне цим займатися, тим більше можливостей перед нею розкриється у майбутньому. А тому сертифікати на творчі майстер-класи для дітей є не тільки вчасними, а й корисними подарунками. До того ж, такий сертифікат стане прекрасним доповненням до іграшок та книжок, які завжди будуть класикою дитячих подарунків.

З іншого боку, коли виникає потреба зробити подарунок дитині, з якою Ви близько не спілкуєтесь, часто важко вгадати, що саме з іграшок варто уваги, що вже є дома і чим дитина взагалі цікавиться. А якщо у Вас немає власних дітей такого віку, то розібратися в різноманітті асортименту дитячих магазинів стає доволі складно. Власне тут на допомогу приходять, подарункові сертифікати для дітей від шести років. В арт-студії «Ліхтарик» є чітка градація майстер-класів по віку. Тож, Вам достатньо знати лише вік та стать дитини, щоб обрати один або кілька сертифікатів в подарунок.

Чи можуть дитячі подарунки бути корисними?

Сучасні діти буквально з народження тримають в руках телефони і з часом батьки зіштовхуються зі складністю того, щоб діти виходили зі свого віртуального світу. А з подарунковими сертифікатами на майстер-класи в «Ліхтарик» це вже не така і складність. Адже, діти поринуть у веселий, творчий процес та на час майстер-класу забудуть про свої гаджети.

Коли можна дарувати подарункові сертифікати для дітей?

Діти радіють подарункам завжди, але традиційно подарункові сертифікати дарують на День народження дитини, на День Святого Миколая, на Новий рік та на Різдво. Крім того, подарункові сертифікати для дітей ідеально підходять у якості подарунків всьому класу на 1 вересня або останній дзвоник. Школи часто замовляють подарункові сертифікати для дітей, які перемагають в олімпіадах або спортивних змаганнях.

Згадайте, які найкращі подарунки були у Вас в дитинстві. Адже правда, що найбільше запам’ятовуються емоційні подарунки. Враження в подарунок дитині запам’ятається набагато більше, ніж чергова лялька або машинка. Подарунок-враження для дитини можна організувати в сам День Народження або розтягнути задоволення і подарувати подарунковий сертифікат, який дитина використає в інший день. Таким чином, у дитини буде цілих два свята і в два рази більше вражень.

У подарунковий сертифікат для хлопчиків краще включити:

 • Гончарний майстер-клас, де діти спробують одразу дві техніки роботи з глиною: ліплення і роботу на гончарному колі. В результаті, у кожної дитини буде по два вироби;
 • графіку, де діти зможуть повправлятись у вмінні концентруватися та створити по одному прекрасному малюнку. Тема майстер-класу завжди вільна;
 • живопис на воді ебру – це своєрідна подорож в казку. Ебру – це живопис на межі дослідження фізики та магічних фокусів. На занятті можна зробити три малюнки, де кожен малюнок переноситься на папір і забирається додому;
 • вітраж – це живопис на склі. Прекрасний спосіб створити декор для дитячої кімнати або подарунок для бабусі.
 • розпис сумок або футболок – це ідеальний майстер-клас для святкування з друзями. Розписані футболки в подальшому можуть стати улюбленим одягом.
 • мозаїка в стилі Гауді – це не лише можливість зробити декор фото рамок або підставок під гаряче, а й спосіб дізнатися про історію такого мистецтва як мозаїка та одного з найвідоміших майстрів цієї техніки – Антоніо Гауді.

У подарунковий сертифікат для дівчинки можна додати:

 • фешн ілюстрацію, де дівчата відчують себе дизайнерками та створять прекрасні ілюстрації культових моделей одягу;
 • гончарство;
 • мозаїку в стилі Гауді;
 • олійний живопис (для дітей з 10 років), де за три години можна створити картину олійними фарбами, дізнатися про особливості найуспішнішої живописної техніки в історії та насолодитися творчістю. В шкільній програмі та навіть в багатьох художніх школах олійними фарбами не малюють, тож це буде шанс спробувати легендарну техніку;
 • живопис на воді ебру;
 • кавовий живопис – нова техніка живопису, яка незмінно зацікавлює дівчат. Використовуючи каву замість фарби, можна намалювати прекрасні монохромні зображення улюблених персонажів або звірів;
 • вітраж – це живопис на склі, де можна намалювати прекрасний малюнок, який стане перлиною дитячої кімнати;
 • Петриківський розпис – це ідеальний варіант для знайомства з українською культурою. Під час розпису дерев’яних дощечок, діти дізнаються про історію розпису та особливості декоративного мистецтва України;
 • розпис сумок або футболок;
 • виготовлення медових свічок – це теплий та душевний майстер-клас, де діти можуть створити екологічні свічки з натуральної вощини та задекорувати їх сухоцвітами та стрічками. Важливо, щоб у дитини не було алергії на мед.

Чому це цікаво?

 • Творчий розвиток особистості — це складний і тривалий процес, але якщо дати йому відмінний старт змалечку, шанси досягти успіху в різних сферах життя у дитини істотно підвищуються. Подарункові сертифікати на заняття гончарством або живописом допоможуть виявити і розкрити здібності дитини в максимально сприятливих для нього умовах.
 • Майстри арт-студії під час занять не тільки вчитимуть дітей новим видам творчості, але й нададуть їм максимальної свободи самовираження, яку так важливо розвивати в умовах щоденного нав’язування суспільних стереотипів. Наші художники та гончарі пропонують варіанти та показують, як можна реалізувати фантазію дитини в певному матеріалі, не руйнуючи творчий задум.
 • Вибір майстер-класів для дітей, які можна подарувати за допомогою подарункового сертифікату, цікавий та різноманітний: різні види живопису (оліяакварельпастельcoffee-artебру), гончарство та барвистий петриківський розпис, що незмінно приводить дітей у захват (ще б пак — стільки нових іграшок одразу!), виготовлення ляльок-мотанок, розпис новорічних іграшокмозаїкарозпис сумок та футболок — улюблене заняття маленьких любителів красивого вбрання.
 • Подарунковий сертифікат гарантує не тільки цінні знання, корисні навички для дитини, створений самостійно виріб чи картина, що залишаться на згадку, але й сильні емоції, чому сприяють новизна занять, атмосфери, оточення, успіхи та старанність, радість від творення та приємні емоції в колі нових знайомих.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

Подарункові сертифікати діють пів року, отже можна записатися та прийти на майстер-клас в зручний час посеред тижня чи на вихідних або під час канікул, узгодивши свої плани з розкладом студії.

Щоб замовити подарунковий сертифікат напишіть нам або зателефонуйте за телефонами студії. Подарункові сертифікати для дітей можна придбати в студії або в електронному вигляді. Ми завжди радо підкажемо, які є варіанти та допоможемо обрати варіант саме для  Вашої дитини. В разі, якщо дитина захоче прийти на інший майстер-клас, а не на той, що Ви обрали, можна зробити заміну в межах номіналу сертифікату та враховуючи вік дитини. Якщо Ви даруєте сертифікат першокласникам, то можете подарувати сертифікат для двох, щоб дитина відвідала заняття з мамою чи татом або з кимось із своїх друзів.

Ціна: від 300 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті