fbpx
Подарункові сертифікати для дітей

У казці Гофмана «Лускунчик» діти високопосадовця — Фріц і Марі — отримують розкішні подарунки: ошатних ляльок, барвисті книги, іграшкових офіцерів, дерев’яну конячку і навіть мініатюрний палац. Казка була створена на початку XIX-го століття, і тоді, як і багато десятиліть потому, такого роду подарунки вважалися найбажанішими. У XX-му столітті їх змінили конструктори, Барбі, настільні ігри та електронні гаджети. Але технічний прогрес XXI-го століття кинув нові виклики, і головний з них — необхідність розвивати творчі здібності, якими не володіють всюдисущі машини і роботи. І чим раніше людина почне цим займатися, тим більше можливостей перед нею розкриється у майбутньому. А тому сертифікати на творчі майстер-класи для дітей є не тільки вчасними, а й корисними подарунками.

Чому це цікаво

  • Творчий розвиток особистості — процес складний і тривалий, але якщо дати йому відмінний старт змалечку, шанси досягти успіху в різних сферах життя у дитини істотно підвищуються. Подарункові сертифікати на заняття різними видами мистецтва допоможуть виявити і розкрити здібності малюка в максимально сприятливих для нього умовах.
  • Майстри арт-студії під час занять не тільки навчать дітей новим видам творчості, але й нададуть їм максимальної свободи самовираження, яке так важливо розвивати в умовах щоденного нав’язування суспільних стереотипів.
  • Асортимент майстер-класів для дітей, які можна вибрати за допомогою подарункового сертифіката, багатий і різноманітний: різні види живопису (олія, акварель, пастель, coffee-art), книжкова ілюстрація, гончарство і барвистий петриківський розпис, що незмінно призводять дітей у захват (ще б пак — стільки нових іграшок одразу!), виготовлення ляльок-мотанок, розпис новорічних іграшок, мозаїка, витинанки, магічний світ пісочної анімації, розпис сумок та футболок — улюблене заняття маленьких любителів розкішного вбрання.
  • Подарунковий сертифікат гарантує не тільки цінні знання, корисні навички для дитини, створений ним виріб, що залишиться на згадку, але й сильні емоції, чому сприяють новизна занять, атмосфери, оточення, успіхи і змагання, радість від творення і веселощі в колі новонабутих знайомих.
  • Творчі майстер-класи для дітей можна порівняти з тонкою технологією огранювання діамантів: лише при особливій обробці можна оцінити вишуканість цих каменів. І давши дитині можливість проявити свої здібності, ви даруєте їй шанс яскраво мерехтіти неповторними гранями своїх талантів у майбутньому.
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті