Подарункові сертифікати на День народження

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунок на День народження – це приємність, яку кожен з нас любить робити близьким людям. Я думаю, що багатьом знайоме відчуття, коли дарувати подарунки часом приємніше, ніж їх отримувати. Бачити сяючі очі та посмішку іменинника чи іменинниці – безцінно.

Портрет. История возникновения и особенности жанра

Як правильно обрати подарунок на День народження?

Доволі часто ми проводимо цілісінькі дні в інтернет-магазинах і торгових центрах у пошуках гідних подарунків рідним, друзям, колегам і близьким людям. Скільки оригінальних речей перебираємо в розгубленості: сподобаються чи ні? Як довго зважуємо: подарувати речі або враження? Але ж такого складного вибору можна уникнути. Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи — це подвійний подарунок: емоції плюс оригінальні речі на згадку, створені самими ж іменинниками під час занять.

Подарунковий сертифікат

Як вибрати подарунковий сертифікат?

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи в арт-студії Ліхтарик можна умовно поділити на:

 • Гончарні;
 • Живописні;
 • Декоративні.

Гончарні майстер-класи в нашій студії є групові та індивідуальні. Індивідуальні майстер-класи з кераміки можуть бути для однієї людини або для двох. Обирайте, який формат Вам більше подобається та купуйте іменнику сертифікат на День народження.

Олійний живопис

Подарункові сертифікати на гончарні майстер-класи бувають кількох видів:

 • Подарунковий сертифікат на гончарство в групу без випалу виробів. Це самий бюджетний варіант, який по кишені кожному. Але, це геть не означає, що такий подарунок імениннику або іменинниці не принесе задоволення. Адже, в групі кожен учасник робить по два вироби: один ліпний руками і ще один на гончарному крузі. Такі вироби не можна мочити, але якщо зробити підсвічник або вазу для сухоцвітів, підставку для ароматичних паличок або стаканчик для олівців, то вироби можна з легкістю використовувати в повсякденному житті.
 • Подарунковий сертифікат на гончарство в групі з випалом виробів. Програма майстер-класу така сама, як і в першому варіанті, але вироби, які робить іменинник або іменинниця ми беремо на випалювання. Це означає, що вироби треба буде почекати тижні три, але потім вони будуть міцні та водонепроникні. Іншими словами, в чашку або вазу можна буде наливати воду і повноцінно користуватися керамічними виробами.

Майстер-клас з гончарства

 • Індивідуальний майстер-клас з гончарства також може бути з випалом або без. Індивідуальні заняття – це своєрідна медитація та занурення в світ глини. Тут іменинника чекає плідна робота з майстром. Саме на індивідуальному занятті можна спробувати гончарувати самостійно і відчути на скільки це не простий процес. А потім вже з допомогою досвідченого гончара зробити свої вироби.
 • Індивідуальний майстер-клас для двох – це не лише подарунок на День народження, а й привід запросити іменинницю на побачення. Адже, що може бути більш романтичним за творче побачення? Уявіть собі, що на майстер-класі будете лише ви двоє і гончар. Майстер покроково супроводжуватиме Вас у створенні глиняних виробів. А в додачу до подарункового сертифікату, ви зможете ще й подарувати ліплену тарілку-серце або чашку для ароматної ранкової кави людині, яка вам так подобається.

Рідкий акрил

Живописні майстер-класи теж можуть бути груповими, індивідуальними або для двох. Арт-студія «Ліхтарик» пропонує такі варіанти майстер-класів з живопису в подарунок на День Народження:

 • Флюїд арт. Сучасний та популярний живопис, який по силам кожному. Для створення картин в техніці рідкого акрилу зовсім не потрібно вміти малювати. Тут скоріше знадобляться знання з кольорознавства, але в цьому вам допоможуть наші досвідчені художниці. На майстер-класі, іменинники дізнаються про кольорове коло та основні закони поєднання кольорів. Крім того, художниця детально розкаже про різні техніки заливки акрилу. А іменинниця вже обере собі кольори до смаку та бажаний спосіб заливки. Щоб не помилитися у виборі, ми даємо можливість зробити пробну картину. Якщо чернетка вам сподобається, її теж можна буде помістити в інтер’єр. Якщо ж ні, то є можливість врахувати помилки і зробити прекрасну основну роботу.
 • Подарунковий сертифікат на олійний живопис стане прекрасним подарунком на День народження людині, яка любить малювати або просто мріяла про живопис, але ніколи не пробувала цього. Три години занурення в творчий процес, вільна тема живопису, якісні матеріали та підтримка професійної художниці зроблять цей майстер-клас незабутнім. Важливо пам’ятати, що ми не нав’язуємо вам тему майстер-класу. Це означає, що іменинник або іменинниця можуть обрати живопис собі до душі. Подарунковий сертифікат на олійний живопис однаково гарно підійде в подарунок на день народження чоловіку і жінці.
 • Подарунковий сертифікат на майстер-клас з розпису еко сумок або футболок – це ідеальний подарунок на День народження підлітка. Тему розпису можна обрати будь-яку. Таким чином, за один майстер-клас можна розписати футболку зображенням улюбленого персонажу та створити своїми руками улюблену річ в гардеробі.

Розпис футболок та сумок

 • Подарунковий сертифікат на майстер-клас Петриківського розпису стане ідеальним подарунковим на День народження мамі або бабусі. Знайомство з традиціями декоративного розпису, який увійшов до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО подарує іменинниці безліч позитивних емоцій. На майстер-класі ми пропонуємо розписувати дерев’яні дощечки. Однак, спочатку кожна учасниця тренується малювати типові мазки петриківки на папері. Ми використовуємо традиційні пензлі-кошатки для малювання.

 • Подарунковий сертифікат на майстер-клас живопису на воді ебру – це занурення в світ східної філософії. Іменинник отримає справжнє задоволення від незвичного способу малювання. На додачу, кожен учасник майстер-класу забирає з собою три картини, які переносяться на папір. Подарувати на День народження сертифікат на ебру можна як дитині, так і дорослому.

З чого починається посуд?

Декоративні техніки ідеально підходять для подарунку іменинникам, які люблять творчість, але не люблять малювати. Арт-студія «Ліхтарик» пропонує наступні варіанти:

 • Подарунковий сертифікат на майстер-клас мозаїки в стилі Гауді – це маленька віртуальна подорож в Барселону. Декоруючи керамічною плиткою фото рамки або підставки під гаряче, іменинник дізнається про історію мозаїки та перелік місць де в Києві можна побачити як стародавні, так і новітні мозаїки. Під час роботи іменинник дізнається про всі етапи роботи з мозаїкою та легко зможе продовжити декорувати дома предмети інтер’єру.
 • Подарунковий сертифікат на майстер-клас з виготовлення медових свічок – це ароматерапія для іменинниці. Приємний аромат медових свічок огортає учасників майстер-класу, а великий вибір сухоцвітів, стрічок та іншого декору допоможе створити унікальні свічки. За час майстер-класу кожен учасник встигає створити по три свічки з натуральної вощини.

Якщо Вам складно обрати один майстер-клас, то не переймайтесь, а купуйте сертифікат на певну суму, в рамках якої іменинник або іменинниця зможуть обрати собі майстер-клас, який сподобається найбільше в рамках вказаної суми.

Oil painting

Сертифікати для іменинників діють шість місяців з Дня народження. Тобто, даруючи на День народження подарунковий сертифікат, Ви наче продовжуєте свято. Безпосередньо в День народження людина отримує безліч позитивних емоцій та подарунків. Однак, День народження всього раз на рік, а позитивні емоції потрібні частіше. Тож, Ваша близька людина, разом з сертифікатом отримує додатковий день неймовірних вражень, коли прийде на майстер-клас.

Цікаві варіанти подарунків на День Народження:

Оригінальний подарунок на День народження дівчині може бути доповнений:

 • Букетом квітів;
 • Повітряними кульками;
 • Набором солодощів;
 • Листівкою з привітанням, написаним від руки.

Оригінальний подарунок подрузі можна організувати, запросивши її на майстер-клас, де вже зібралися подруги іменинниці. Такий приємний і творчий сюрприз не лишить байдужою жодну подружку. Дівич вечір на День народження подруги можна влаштувати на майстер-класі з гончарства, флюїд арт, олійного живопису, розпису еко сумок або футболок, живопису на воді ебру, ароматному кавовому живописі, вітражному живописі, Петриківському розписі, виготовленню медових свічок, фешн ілюстрації, скетчінгу, ботанічної ілюстрації, акварельногоабо пастельного живопису.

Що подарувати чоловіку на День народження?

Подарунок на День народження чоловіка теж може бути творчим. Ідеальний варіант подарункового сертифікату на День народження чоловіка – сертифікат на гончарний майстер-клас, олійний живопис, флюїд арт чи графіку. Якщо Ви давно мріяли з коханим про романтичне творче побачення, то подаруйте йому на День народження сертифікат на творчий майстер-клас для двох і здійсніть свою мрію.

Fluid art

Як обрати подарунок на День народження мамі?

Подарунок на День народження мамі має бути теплим і затишним, як мамина любов. Тож, радимо дарувати подарункові сертифікати для двох або для сім’ї та приходити на заняття з мамою. Адже, чим старші стають діти, тим рідше видається можливість побути з мамою. А для наших мам час, проведений разом – безцінний. До того ж, наші мами мають схильність відмовляти собі в задоволеннях. Тож, ледь не єдиний спосіб дати мамі позитивні емоції – це робити емоційні подарунки.

Що подарувати дитині на День народження?

Подарунок на День народження дитини теж має бути емоційним, корисним та водночас приємним сюрпризом. Так, до омріяної іграшки чи гаджета можна додати подарунковий сертифікат на гончарство, розпис футболок або Петриківський розпис. Майстер-класи прекрасно відволікають дітей від гаджетів, дарують нові враження та розвивають креативність.

Эбру. Индивидуальный мастер-класс  

Відсвяткувати дитячий День народження можна також на творчому майстер-класі. Якщо гостей у Вас не багато, то відсвяткувати можна у нас в студії. Якщо у іменинника чи іменинниці гостей багато, то ми можемо приїхати на вашу локацію. Або ж можемо організувати майстер-клас в школі для класу з одним іменинником або для всіх літніх іменинників разом (якщо така традиція святкування є в школі де навчається Ваша дитина). Детальніше про творчі святкування можна дізнатися в арт-студії «Ліхтарик».

Оригінальні подарунки на День народження лишаються в пам’яті на довгий час. А посуд, зроблений власними руками або картини написані власноруч будуть нагадувати про свято і новий досвід для іменинника чи іменинниці ще тривалий час.

Як замовити подарунок імениннику?

Замовити подарунок на День народження можна написавши повідомлення на сайті арт-студії «Ліхтарик» або зателефонувавши за телефонами студії: 068-270-70-86 чи 095-661-33-81. Подарунковий сертифікат на День народження можна забрати у нас в студії або отримати в електронному вигляді. Важливо пам’ятати, що електронні подарункові сертифікати від арт-студії «Ліхтарик» мають естетичний вигляд. Ми не пропонуємо Вам дарувати штрих код. Ми розробили шість варіантів подарункових сертифікатів, які можна переслати імениннику чи іменинниці на пошту або роздрукувати та подарувати особисто. Якщо ж Ви забираєте сертифікат в студії або замовляєте доставку Новою поштою, то ми дбайливо пакуємо сертифікат в конверт, перев’язуємо стрічкою та прикрашаємо сушеними квітами. Ми робимо все, щоб ваш подарунок на День народження був приємним та красивим сюрпризом для іменинниці чи іменинника.

Залюбки допоможемо Вам обрати сертифікат в подарунок імениннику або іменинниці та гарно його оформити.

Ціна: від 300 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті