fbpx
Подарункові сертифікати на День народження

Доволі часто ми проводимо цілісінькі дні в інтернет-магазинах і торгових центрах у пошуках гідних подарунків рідним, друзям, колегам і близьким людям. Скільки оригінальних речей перебираємо в розгубленості: сподобаються чи ні? Як довго зважуємо: піднести в подарунок речі або враження? Але ж такого складного вибору можна уникнути. Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи — це подвійний презент: емоції плюс оригінальні речі на згадку, створені самими ж іменинниками під час занять.

Як вибрати подарунковий сертифікат

Чи траплялося вам піднести будь-який аксесуар і по виразу очей адресата на мить відчути його розчарування? Майстер-клас з розпису футболок і сумок — відмінна альтернатива для любителів оригінальних аксесуарів. Навчившись декорувати тканину, іменинник зможе створити для себе унікальний подарунок власноруч.

А скільки непотрібних картин вкриваються пилом тому, що не припали до смаку адресатові подарунка? Порадуйте іменинника можливістю самому написати свій маленький шедевр: маслом, аквареллю, пастеллю або навіть за допомогою кави. Під час занять майстри навчать легко користуватися інструментами для живопису навіть новачків, а сам процес малювання подарує розслаблення та енергію.

Іменинник цікавиться історією, народною культурою і давніми ремеслами? Майстер-класи з гончарства, петриківського розпису, виготовлення ляльок-мотанок, витинанки стануть для нього справжнім джерелом яскравих емоцій.

Для динамічних, нетерплячих людей з гарячим темпераментом істинним відкриттям стануть заняття, що вимагають концентрації та неспішної споглядальності: мозаїка, пісочна анімація, всі види живопису, графіка, ліплення з глини. Тим же, хто понад усе любить швидкість, відмінно підійде майстер-клас зі створення миттєвих начерків — скетчів.

Загубилися у здогадках, що подарувати ерудитові, а книга здається занадто банальним подарунком? Курс лекцій з історії мистецтва надовго захопить увагу як новачків у цій сфері, так і затятих шанувальників мистецтва. А сертифікат на курс живопису, можливо, в майбутньому подарує суспільству ще одного талановитого митця.

Майстер-класи арт-студії охоплюють різні напрямки творчості, навіть такі, про яких адресати подарунків і не чули. Для посилення ефекту сюрпризу можна подарувати сертифікат на майстер-клас на вибір іменинника. А якщо ви вже знаєте, чому він віддає перевагу, передбачуваний подарунок буде не менше бажаним.

Подарувавши сертифікат на творчі заняття, ви надаєте імениннику шанс протестувати нову версію себе в якості креативної особистості і творця.

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті