Подарункові сертифікати на День народження

Подзвоніть зараз і замовте

Доволі часто ми проводимо цілісінькі дні в інтернет-магазинах і торгових центрах у пошуках гідних подарунків рідним, друзям, колегам і близьким людям. Скільки оригінальних речей перебираємо в розгубленості: сподобаються чи ні? Як довго зважуємо: піднести в подарунок речі або враження? Але ж такого складного вибору можна уникнути. Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи — це подвійний презент: емоції плюс оригінальні речі на згадку, створені самими ж іменинниками під час занять.

Подарунковий сертифікат

Як вибрати подарунковий сертифікат

Чи траплялося вам подарувати будь-який аксесуар і по виразу очей адресата на мить відчути його розчарування? Майстер-клас з розпису футболок і сумок — відмінна альтернатива для любителів оригінальних аксесуарів. Навчившись декорувати тканину, іменинник зможе створити для себе унікальний подарунок власноруч.

А скільки непотрібних картин вкриваються пилом тому, що не припали до смаку адресатові подарунка? Порадуйте іменинника можливістю самому написати свій маленький шедевр: маслом, аквареллю, пастеллю або навіть за допомогою кави. Під час занять майстри навчать легко користуватися інструментами для живопису навіть початківців, а сам процес малювання подарує розслаблення та енергію.

Олійний живопис

Іменинник цікавиться історією, народною культурою і давніми ремеслами? Майстер-класи з гончарства, петриківського розпису, виготовлення ляльок-мотанок стануть для нього справжнім джерелом яскравих емоцій.

Для динамічних, експресивних людей з гарячим темпераментом істинним відкриттям стануть заняття, що вимагають концентрації та неспішної споглядальності: мозаїка, всі види живопису, графіка, ліплення з глини. Тим же, хто понад усе любить швидкість, відмінно підійде майстер-клас зі створення миттєвих начерків — скетчів. Ще одним прекрасним варіантом буде живопис рідким акрилом, де можна створити неповторну картину для свого інтрер’єру.

Рідкий акрил

Загубилися у здогадках, що подарувати ерудитові, а книга здається занадто банальним подарунком? Курс лекцій з історії мистецтва надовго захопить увагу як початківців у цій сфері, так і затятих шанувальників мистецтва. А сертифікат на курс живопису дозволить зануритись в творчість з головою.

Майстер-класи арт-студії охоплюють різні напрямки творчості, навіть такі, про яких адресати подарунків і не чули. Для посилення ефекту сюрпризу можна подарувати сертифікат на майстер-клас на вибір іменинника. А якщо ви вже знаєте, чому він віддає перевагу, передбачуваний подарунок буде не менше бажаним.

З чого починається посуд?

Подарувавши сертифікат на творчі заняття, ви надаєте імениннику шанс протестувати нову версію себе в якості креативної особистості і творця.

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам

    Як нас знайти

    Ми на карті