На весілля

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат на весілля

Весілля – це день народження сім’ї. Важлива подія в житті кожного, хто вирішив поєднати своє життя з коханою людиною. Святкування весілля – це одне з найбільших свят в житті. Доки молодята готують свято, гості готують подарунки. 

Fluid art

Запрошення на весілля – це одразу відчуття радості за близьких людей та відчуття тривоги через пошук потрібного подарунку. Так склалося, що у нас немає культури створення молодятами списку подарунків, з якого гості могли б обрати щось на весілля. Крім того, у нас не прийнято (більше того, це вважається буквально образою) в подарунок класти чек, щоб його можна було обміняти. А між тим, це прекрасний досвід, який було б добре перейняти. 

А поки що у нас з подарунками на весілля справи досить одноманітні. Сервіз? Комплект постільної білизни? Гроші? – ідеї для подарунку на весілля молодятам закінчились?!

З одного боку, гроші – це універсальний подарунок. Та навряд чи подружжя буде згадувати через кілька років, хто скільки купюр поклав в конверт. Корисні подарунки (побутова техніка чи посуд) – це звісно гарно, але як вгадати, що саме потрібно новій сім’ї та що саме підійде до їх інтер’єру? А от емоційні подарунки запам’ятовуються на довго, а приємних емоцій багато не буває.

Як же бути, якщо хочеться зробити оригінальний подарунок на весілля, але щиро не хочеться подарувати щось, що буде просто роками займати місце в шафі? – Даруйте враження, приємні емоції та новий досвід! Ці три речі ніколи не будуть зайвими.

Де знайти оригінальний подарунок на весілля?

Щоб знайти не банальний весільний подарунок не треба далеко ходити. В Арт-студії «Ліхтарик» є подарункові сертифікати на творчі майстер-класи. Переваги подарунку на весілля від нашої студії:

 • Це естетично красивий сертифікат, який приємно дарувати. 
 • Вам не треба вгадувати, що більше сподобається молодятам: гончарство чи живопис. Просто обирайте сертифікат по номіналу та дайте можливість молодятам самим визначитись з майстер-класом.
 • Сертифікат діє пів року, отже новоспечені чоловік та дружина точно встигнуть його використати та насолодитися Вашим подарунком.

Що подарувати нареченим на весілля?

1. Індивідуальний майстер-клас з гончарства для двох, де молодята зануряться в романтичну атмосферу нашої затишної студії та відчують себе героями відомого фільму. А на додачу, вони отримають теплий, затишний посуд, зроблений власноруч один для одного.

Групові майстер-класи з гончарної майстерності

2. Індивідуальний майстер-клас олійного живопису або fluid art для двох, де можна написати прекрасну інтер’єрну картину або дві. Ці картини стануть окрасою домівки молодих.

3. Майстер-клас мозаїки, де молоді задекорують фото рамки для весільних світлин. Саме такі фотографії з весілля у власноруч зроблених рамочках привнесуть тепло і затишок кожному дому.

4. Розпис футболок один для одного – це веселий та позитивний майстер-клас, який не лише подарує романтику, але й продемонструє турботу та увагу один до одного. А ще, розписані футболки – вже привід повторити love story фотосесію.

Подарунковий сертифікат

5.Індивідуальний майстер-клас з живопису на воді ебру для двох. Прекрасний спосіб сходити на перше романтичне побачення після весілля та отримати новий досвід малювання на воді. В результаті, отримати декілька картин, які будуть нагадувати про найщасливіший день в житті – весілля. 

6. Індивідуальний майстер-клас з пісочної анімації для двох. Це можливість створити власну історію та зафільмувати її на камеру. 

Якщо, Ви не знаєте, що подарувати подрузі на весілля та який сертифікат вибрати, то можна не зупинятися на одному, та додати до сертифіката усі варіанти. 

Замовити сертифікат на весілля можна у нас в студії. Ми з радістю його святково запакуємо та прикрасимо сухоцвітами, щоб Ваш подарунок запам’ятався.

Якщо ж Ви молодята і хочете зробити подарунок на весілля для своїх гостей, то можна додати святу родзинки у вигляді майстер-класу. На весільному майстер-класі гості можуть намалювати веселі скетчі на згадку про святковий день або ж створити емоційні малюнки на воді, які потім переносяться на папір та лишаються на пам’ять про весілля.

Якщо на весілля запрошені гості з дітьми, то розважити дітей можна майстер-класами, де вони створять щось особливе. А результат залишиться в подарунок на весілля від молодят. Що ж можна запропонувати дітям на весіллі:

 • Майстер-клас розпису футболок або еко сумок. Якщо дітей багато, то весело буде потім зробити своєрідне дефіле в нових, власноруч розписаних футболках.
 • Майстер-клас з мозаїки, де можна зробити підставки під чашку з улюбленим какао.
 • Майстер-клас Петриківського розпису на етно весіллі буде не лише творчою, але й інформативною подією. А в результаті, у дітей буде розписана декоративна дощечка.

Є ще один спосіб зробити подарунок на весілля: написати картину для молодят прямо на весіллі. Спільна картина, написана всіма запрошеними гостями стане окрасою дому та незабутньою згадкою про знаменний день.

Якщо ж картину немає куди повісити, то в якості подарунку на весілля від гостей, можна створити листівки з привітаннями та акварельними малюнками, які б візуалізували побажання для молодят.

Ціна: від 600 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті