На весілля

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат на весілля

Сервіз? Комплект постільної білизни? Гроші? – ідеї для подарунку на весілля молодятам закінчились?!

Ідіть проти системи! Даруйте найцінніше – враження та творчий час разом!

Все це можна подарувати разом з подарунковим сертифікатом на творчий майстер-клас від Арт-студії Ліхтарик.

Вам не треба вгадувати, що більше сподобається молодятам: гончарство чи живопис. Просто обирайте сертифікат по номіналу та дайте можливість молодятам самим визначитись з майстер-класом.

Сертифікат діє пів року, отже новоспечені чоловік та дружина точно встигнуть його використати та насолодитися Вашим подарунком.

Що ж можна включити до подарункового сертифікату на весілля:

1. Індивідуальний майстер-клас з гончарства для двох, де молодята зануряться в романтичну атмосферу нашої затишної студії та відчують себе героями відомого фільму. А на додачу, вони отримають теплий, затишний посуд, зроблений власноруч один для одного.

2. Індивідуальний майстер-клас олійного живопису або fluid art для двох, де можна написати прекрасну інтер’єрну картину або дві. Ці картини стануть окрасою домівки молодих.

3. Майстер-клас мозаїки, де молоді задекорують фото рамки для весільних світлин. Саме такі фотографії з весілля у власноруч зроблених рамочках привнесуть тепло і затишок кожному дому.

4. Розпис футболок один одному – це веселий та позитивний майстер-клас, який не лише дарує романтику, але й демонструє турботу та увагу один до одного. А ще, розписані футболки – вже привід повторити love story фотосесію.

А можна не зупинятися на одному, та додати до сертифіката усі варіанти. Замовити сертифікат на весілля можна у нас в студії.

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам

    Як нас знайти

    Ми на карті