Гончарство для двох: захоплююча гра в чотири руки

Подзвоніть зараз і замовте

Відвідати кіно, ресторан, театр, галерею, покататися на велосипедах або нанести візит друзям — планувати дозвілля заздалегідь приємно і навіть трохи хвилююче, особливо якщо передбачається побачення. Здавалося б, сучасна індустрія розваг пропонує варіанти дозвілля на будь-який смак. Зворотний бік такого широкого вибору дехто міг би описати цитатою царя Соломона: «Все вже було». Дійсно, виступаючи споживачами послуг індустрії розваг, ми рано чи пізно приходимо до того, що вони нам набридають. А якщо звернутися до альтернативного варіанту і стати творцями? І одним з найбільш захоплюючих занять в тандемі може стати гончарство.

Чому це цікаво

 • Уявіть, що ви перенеслися в далекі часи, коли жили племена, наприклад, трипільської культури. У вас багато виснажливої ​​роботи, що необхідна для виживання, ви змушені пристосовуватися до правил, прийнятих у вашому племені, іноді нехтуючи власними інтересами. Нічого не нагадує? Минуло 6 тисяч років, а базові потреби людства, по суті, не змінилися. Однією з них є потреба в абстрагуванні від стресів, заспокоєнні, умиротворенні та релаксації. І в цьому древнім людям допомагало саме гончарство: окрім прикладного значення, воно має воістину терапевтичний ефект. Замішуючи глину, надаючи їй різних форм, працюючи на гончарному крузі з його монотонними заспокійливими рухами, люди відволікалися від проблем і суєти, приводили до ладу думки і досягали стану гармонії. Завдяки цьому гончарство не втрачає своєї актуальності навіть сьогодні — в епоху 3D-принтерів та інших сучасних технологій.
 • Розкриття творчого потенціалу — ще одна найважливіша людська потреба. І гончарство надає змогу це робити в сприятливих умовах — процес спільного творення в дружній атмосфері під керівництвом досвідчених гончарів дає можливість пізнати себе і близьких крізь призму творчості.
 • Виготовлення удвох різних виробів з глини (посуду, іграшок, предметів декору) — заняття не тільки практичне, але й веселе. Погодьтеся, приємно отримати у подарунок ексклюзивну чашку, створену на ваших же очах. Або завзято свистіти на брудершафт у виліплені одночасно свистульки. Або прикрасити будинок парними вазами, виготовленими на гончарному крузі.
 • Реалізоване удвох творче натхнення — найкращі ліки від нудьги, побутових негараздів і стресових станів. Гончарство для двох — це своєрідна гра в чотири руки, тільки не на піаніно, а на глині, благодатному матеріалі, що дарує кінестетичну насолоду.
Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам