Подарунковий сертифікат для батьків

Подзвоніть зараз і замовте

Подарунковий сертифікат для батьків

Подарунковий сертифікат для батьків – це подарунок, який ви можете зробити для самих рідних людей.

Батьки – це наші найближчі люди. Навіть, якщо ми багато в чому з ними не згодні, то все одно розуміємо, що батьки завжди хочуть нам добра. Мама завжди буде переживати чи ми не голодні, навіть якщо ми вже дорослі. А ми зазвичай зайняті своїми справами та не завжди знаходимо час для найдорожчих людей.

Майстер-клас з гончарства

Більшість наших батьків не мала тих можливостей турбуватися про себе, які зараз маємо ми. Більшість наших батьків вже забули, що таке бути не просто батьками, а парою.

Уявіть собі, що Ви можете подарувати батькам романтику першого побачення! – Чи змогли б Ви втратити такий шанс? – Впевнені, що ні!

Найлегший спосіб це зробити – подарувати сертифікат на творчий майстер-клас в Арт-студію Ліхтарик.

Про нас

Навряд чи Ваші батьки самі організують собі романтичне побачення. Але якщо це для них зробите Ви, вони не встоять перед спокусою.

Аргументи, що батьки не вміють малювати, у нас не працюють. Адже, ми вміємо детально та чітко все пояснити, підібрати малюнки, які може намалювати навіть початківець та зробити все це в легкій, не вимушеній атмосфері.

Найстаршій нашій гості було 75 роки. Вона прийшла на гончарний майстер-клас, який їй подарували діти. Сказати, що вона була націлена скептично – це нічого не сказати, але під час заняття вона розслабилась, а під кінець майстер-класу згадувала своє перше побачення в університеті та мрії займатися творчістю, які здійснювалися прямо зараз.

Ми дуже любимо, коли до нас приходять святкувати річниці весілля: 20, 30, 40 років разом. Це справжня магія кохання і справжнє щастя, що через стільки років люди шукають спосіб романтично і незвично відсвяткувати річницю весілля.

Прекрасний спосіб організувати майстер-клас для батьків, які вперто стоять на тому, що у них нічого не вийде і не варто витрачати гроші – це запросити їх на майстер-клас з онуками.

Живопис алла пріма: писати на одному подиху

Що подарувати батькам на річницю весілля?

 • Подарунковий сертифікат на олійний живопис здатен розбурхати почуття будь-якої пари, що вже не одне десятиліття разом. Весела, дружня та творча атмосфера на майстер-класі, вільна тема для творчості, одна картина на двох або ж дві картини, написані один для одного. Такий подарунок не лишить байдужим нікого.
 • Подарунковий сертифікат на акварельний живопис, дасть змогу згадати молодість, насолодитися напівпрозорим, легким стилем малювання та відволіктися від буденності.
 • Незвичний кавовий майстер-клас, в якості подарунку, буде до смаку як мамі, так і тату. Монохромний та ароматний живопис може бути суворим з чоловічим характером, а може бути легким та повітряним з нотками жіночого шарму.
 • Абстрактний флюїд арт допоможе розкрити творчий потенціал кожної людини. Ми розкажемо про історію техніки, особливості змішування кольорів та базові техніки заливки. Потім, ми даємо змогу зробити пробну картину, відчути техніку та підібрати ідеальну комбінацію кольорів. І вже після цього, батьки створять свої флюїдні картини.

Рідкий акрил - Fluid art

 • Східна техніка живопису на воді – ебру стане приємним сюрпризом для батьків. Незвичний спосіб малювання на воді буде цікавим як мамі, так і батьку. За заняття, можна зробити три малюнки на воді, які переносяться на папір. На згадку про творче побачення у батьків залишаться унікальні малюнки.
 • Гончарство – це спосіб долучитися до традицій, відчути себе майстром та зробити посуд один для одного. Наші гончарні майстер-класи включають в себе роботу на гончарному колі та ліпку руками. Отже, за одне заняття, батьки зможуть зробити по два вироби кожен. Прямо на занятті вироби можна розписати і прикрасити різьбленнями. Якщо ж вироби лишити на випалювання, то в результаті, у батьків буде прекрасний власноруч зроблений посуд.
 • Мозаїка стане прекрасним подарунком для батьків, які люблять проводити час на дачі. На майстер-класі вони задекорують фото рамку, дзеркало або підставки під гаряче. Крім того, майстер детально розкаже про всі матеріали, техніку та особливості мозаїки. А сама техніка на стільки зрозуміла, що декор дачного будиночка в стилі мозаїк Гауді буде лише питанням часу.Подаруйте можливість Вашим батькам знову відчути себе молодими!

Що подарувати батькам на Новий рік?

Новий рік – це традиційно сімейне свято. І якщо, навіть, у Вас не виходить зустріти рік разом, Ви можете організувати прекрасний сімейний день в будь-який зимовий день напередодні свята. Ми пропонуємо сімейний майстер-клас з розпису новорічних іграшок. Тут ви з батьками зможете започаткувати нову традицію – прикрашати ялинку власноруч розмальованими іграшками. А якщо у Вас самих вже є діти, то таке єднання поколінь і формування сімейних традицій стає ще важливішим.

Индивидуальный мастер-класс по росписи новогодних игрушек

Крім того, на Новий рік можна зробити подарунок у вигляді сертифіката на гончарство або живопис (олійний, акварельний, пастельний, акриловий, кавовий або живопис на воді).

Замовляйте подарункові сертифікати за телефонами студії або напишіть нам в месенджері. Сертифікати можна забрати у нас в студії або ми можемо зробити доставку Новою Поштою.

Як зробити особливий подарунок батькам?

Для батьків завжди найціннішим подарунком буде увага і турбота дітей. А також, час проведений разом. Тож, якщо Ви живите в Києві або ж приїхали додому до батьків в гості чи, навпаки, батьки приїхали до Вас – організуйте приємний спільний день. Що можна зробити в батьківський день?

Живопись

 • Прогулятись разом в парку;
 • Сходити разом на майстер-клас з гончарства;
 • Зробити сімейну фото сесію;
 • Сходити в затишний ресторан;
 • Сходити в театр або музей;
 • Намалювати спільну картину на майстер-класі;
 • Поїхати на екскурсію.

Такі сімейні дні залишаються в пам’яті та серці не лише у батьків, а також і у Вас. Швидкий темп життя точно варто пригальмовувати час від часу, щоб провести день з найважливішими людьми в своєму житті.Робіть подарунки батькам. Це дуже приємне відчуття, бачити маму і тата щасливими.

Ціна: від 600 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті