Корпоративні подарункові сертифікати

Подзвоніть зараз і замовте

Невдовзі ваш колега або співробітник буде відзначати день народження, весілля або іншу визначну подію, і ви бажаєте його оригінально привітати? Корпоративні подарункові сертифікати на творчі майстер-класи стануть цікавим вирішенням цієї одвічної проблеми.

Замість того, щоб піднести щось випадкове або й зовсім сумнівне, зробіть подарунок, який сподобається кожному.

Що таке живопис для дорослих?

Що таке подарункові сертифікати

Це сертифікати, що надають право відвідати творчий майстер-клас. В залежності від вподобань співробітника можна сформувати подарунковий сертифікат індивідуально для нього або ж надати адресату можливість вибрати заняття до смаку. Якщо володарю дарунка складно визначитися з вибором, в арт-студії “Ліхтарик” неодмінно підкажуть, з чого почати свій творчий шлях.

Корпоративні подарункові сертифікати: чому це цікаво

 • Учасник майстер-класа може відкрити в собі нові здібності, про які навіть не замислювався, або знайти хобі на довгі роки.
 • Живопис, гончарне ремесло, різні види розпису – це не тільки захоплюючий творчий процес, але й чудовий спосіб “перезавантаження”, що допомагає абстрагуватися від буденності оточуючого світу на час, достатній для релаксації.
 • Отримавши такий подарунок, співробітник відчує вашу увагу, віру в нього та його приховані таланти.

Як вибрати різновид сертифіката

 • Окрім сезонних майстер-класів (розпис ялинкових іграшок, писанок тощо), які можуть стати відміннім подарунком співробітникам на тематичні свята, арт-студія надає значний вибір майстер-класів на будь-який смак.
 • Якщо знаєте, чим захоплюється ваш співробітник, підібрати майстер-клас буде легше. Наприклад, ті, хто полюбляють пазли, оцінять заняття з мозаїчного мистецтва, кавомани будуть у захваті від кавового живопису, а ерудити та любителі вивчати щось нове – від лекцій з мистецтва. А от кінестетикам для повноти вражень краще дарувати сертифікати на майстер-класи з гончарної майстерності або ж виготовлення ляльок-мотанок.
 • Ваш колега цікавиться образотворчим мистецтвом, відвідує виставки та музеї? В цьому випадку безпрограшним варіантом стануть майстер-класи з живопису: олійного, акварельного або пастельного, а також живопису на воді ебру або fluid art. Вони відмінно підходять навіть для новачків і дарують справжнє задоволення – його відчуває кожен, хто починає з чистого аркушу и бачить, як народжується його особистий маленький шедевр.

Ціна: від 300 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті