Подарункові сертифікати для чоловіків

Подзвоніть зараз і замовте

Вибрати подарунок для чоловіка не менш складно, ніж для жінки. Коли ми починаємо перебирати можливі опції, то мимоволі натрапляємо на стереотипні варіанти на кшталт засобів для гоління або шкарпеток. Але такі «традиційні» дарунки аж ніяк не розкажуть про Ваші почуття. Щоб подарунок не був простою формальністю, краще за все дарувати враження. Подарунковий сертифікат на враження для коханого чоловіка, тата, брата чи друга — це можливість для нього отримати новий досвід і зрозуміти, що Ви зробили подарунок від щирого серця, а не під тиском прийдешнього свята. А якщо подарувати сертифікат для двох, то на додачу до вражень, Ви подаруєте ще приємно і творчо проведений час разом.

Индивидуальный мастер-класс по мозаике

Якщо ж Ви даруєте подарунок тату, то сертифікат для двох прекрасна нагода організувати батькам романтичне побачення.

Чому варто купити сертифікат на майстер-клас чоловіку?

Чоловіки не менш емоційні та чутливі, ніж жінки, хоч і, стереотипно, залишаються стриманими. Заняття у художній студії дозволить йому вивільнити емоції через творчу діяльність та зняти стрес від роботи або побутових моментів. На щастя, суспільство змінюється і чоловіки з радістю долучаються до творчого процесу.

Заняття творчістю розвиває креативний підхід до роботи та щоденних життєвих викликів — у людей, які займаються творчістю, змінюється тип мислення, і вони починають інакше виконувати щоденні завдання. У такий спосіб чоловік починає шукати шляхи для того, щоб зробити своє життя цікавішим. А якщо з’являється таке бажання, воно потягне за собою силусиленну позитивних учинків — від змайстрованого предмету декору до написання інтер’єрної картини.  

Парні майстер-класи — це ще одна ідея для романтичного побачення незалежно від того, чи Ви лише починаєте стосунки з чоловіком, чи вже кілька років у шлюбі з ним. Спільна діяльність зближує і відкриває людину по-новому, тож через спільне заняття творчістю Ви починаєте дивитися одне на одного під іншим кутом зору та закохуватися. Окремої уваги заслуговують подарункові сертифікати на індивідуальні заняття для двох, які можна подарувати своїм батькам.

Побутує стереотип, ніби чоловіки занадто раціональні та зайняті кар’єрою для того, щоб серйозно цікавитися такими речами, як творчість та мистецтво. Через це подарунки з акцентом на творчість частіше роблять жінкам. Але згадаймо цілу плеяду чоловіків — геніальних художників, скульпторів, дизайнерів — які впродовж століть займалися мистецтвом і залишили нам безцінні шедеври

Арт-студія «Ліхтарик» залюбки допоможе йому розкрити свій талант, адже пропонує на вибір багато майстер-класів із різних напрямів мистецтва. У нас можна спробувати свої сили в таких видах творчості, як гончарство, мозаїка, а також олійний, акварельний і навіть кавовий живопис, чи то абстрактний живопис флюїд арт. Окрім того, у студії читають лекції з історії мистецтва та викладають курс живопису, тож кожен знайде собі тут щось до смаку.

У студії «Ліхтарик» ми пропонуємо більше двадцяти творчих майстер-класів, кожен із яких покликаний дарувати позитивні емоції.

Арт-студія «Ліхтарик» радить такі майстер-класи для чоловіків:

Графіка захоплює своєю чіткістю й лаконічністю. Уся краса цього виду мистецтва створюється завдяки штрихам, лініям та контрасту чорного з білим. Графічні зображення парадоксальні: хоч їх і створюють із обмеженим набором засобів та в межах монохромної палітри, завдяки мінімуму засобів художник отримує максимум можливостей. Чоловік може обрати як малювання логотипу, так і станкових картин — і будь-який із цих проєктів буде виглядати неперевершено у графічному стилі.

Гончарство — це ідеальний чоловічий майстер-клас, де можна створити посуд та відчути себе справжнім ремісником, який робив ужиткові вироби для цілої громади. Для додаткової міцності за бажанням учасника майстер-класу ми також випалюємо власноруч зроблені вироби. Та й на цьому творчий процес не закінчується, бо ми даємо інструкцію з молочення і вдома випалені вироби можна покрити молоком та затемнити за допомогою молока та звичайної побутової духовки.

Мозаїка та живопис ебру є дуже древніми художніми техніками. Опанувавши основи мозаїки, чоловік зможе оздоблювати предмети інтер’єру будь-якими декоративними елементами. Цей вид мистецтва, а ще гончарство, передбачають безпосередню роботу руками без використання пензлів. Живопис ебру — це унікальний вид малювання, бо воно здійснюється на густій воді спеціальними плавучими фарбами. Якщо Ваш чоловік не в захваті від класичної роботи з полотном, робота з «водним» полотном стане щонайменше одкровенням у фізико-хімічній царині.

Акварельний, пастельний живопис або малювання олійними фарбами дають можливість ознайомитися з традиційними живописними техніками, в яких працювали митці в різний час. Якщо Вашому чоловіку цікаво спробувати роботу в класичних техніках письма, будь-яка з вищенаведених припаде до смаку. Під час роботи з акварельними фарбами використовують багато води; малювання пастеллю передбачає роботу зі спресованими сухими фарбами та активний контакт пальців із папером для розтушування кольорів; а живопис олійними фарбами дозволяє створювати об’ємні мазки на полотні та легко коригувати неточності пензлем.

Кавовий живопис стане для нього радше неочікуваним відкриттям. Малювання кавою схоже на акварельний живопис, але на цьому майстер-класі палітра кольорів обмежена теплими шоколадними відтінками кави, кориці й какао, які використовуються для малювання.

Петриківський розпис припаде до смаку тим, кого захоплює автентика. Крім того, чоловік дізнається про історію техніки та особливий пензель, за допомогою якого створюють сонцесяйні петриківські квіти. Якщо йому цікавий рідний український дизайн, то цей розпис дасть йому можливість познайомитися з ним. Хоча Петриківка вважається традиційно жіночим мистецтвом, у нас є чимало прикладів прекрасних робіт, зроблених чоловіками.

Скетчинг навчить працювати на папері сміливо, бо основна риса скетчів – відсутність контурів, точності та право залишати частину роботи незавершеною. Якщо Ваш чоловік перфекціоніст, то краще обрати олійний живопис або розпис футболок.  

Розпис сумок і футболок стане неповторним подарунком для послідовників модних тенденцій та екстравагантних індивідуальностей. Якщо Ваш коханий чи друг прагне висловити свою індивідуальність через зовнішній вигляд, то можливість створити оригінальний одяг стане для нього справжньою знахідкою.

Живопис рідким акрилом (флюїд арт) — це створення безпредметного зображення. За допомого флюїд арту всі картини виглядають космічно. Такий ефект створюється завдяки тому, що в цій техніці фарби та допоміжні речовини наливають на полотно, а потім спрямовують їх у різні напрямки — досить сміливо, чи не так? Учасникам слід бути готовими, що кінцевий результат малювання не завжди можна передбачити — рідкі фарби поводяться досить мінливо, тож імпровізація стає ключовим підходом у роботі з ними. Та в будь-якому випадку, така картина за замовчуванням стає дизайнерським рішенням для дому. Між іншим, картини намальовані рідким акрилом нагадують роботи Джексона Поллока – одного з найдорожчих митців ХХ ст.

Малювання алкогольними чорнилами також дає можливість створити абстрактну картину, крім того алкогольні чорнила легко стираються за потреби, якщо Ви хочете усунути якісь неточності, і змішуються на «полотні» за іншим принципом, ніж акрилові. Та й «полотно» для них не зовсім типове — це синтетичний папір. Без фену тут теж нікуди — ним, а не пензлем, створюються зображення. Однак, слід пам’ятати, що під час роботи з алкогольними чорнилами відбувається значне випаровування спирту.

Лекції з історії мистецтва смакуватимуть чоловікам, які прагнуть розумітися у логічних зв’язках між стилями та художниками. Якщо Ваш чоловік скаржився, що не розуміє мистецтва і хоче, зрештою, це виправити, подарунковий сертифікат на лекції з історії мистецтва — саме те, що треба.

Пісочна анімація часто стає синонімом арт терапії. Контакт із піском заспокоює, а можливість малювати ним спонукає до креативності та сміливості.

Як навчитися малювати?

Як вибрати подарунковий сертифікат?

У нашому каталозі є багатенько пропозицій щодо майстер-класів, але ті ідеї подарункових сертифікатів для чоловіків, які ми помістили вище, ми вважаємо найліпшими варіантами для Вашого коханого, брата чи друга. У каталозі Ви також знайдете ідеї подарункових сертифікатів для жінок на 8 Березня. Крім групового майстер-класу, в нас є подарункові сертифікати на замовлення  розраховані на двох, а також індивідуальні майстер-класи.

Якщо серед розмаїття пропонованого Вам важко орієнтуватися, ми радо допоможемо Вам — зателефонуйте за нашим номером телефону або залиште повідомлення онлайн.

У будь-якому випадку Ви можете замовити універсальний подарунковий сертифікат — це вид сертифікату, який дає чоловіку можливість самостійно обрати вид діяльності в нашій студії в межах номіналу сертифіката.

Рідкий акрил

Як купити подарунковий сертифікат?

Ми пропонуємо різні варіанти для придбання сертифікату: у студії готівкою, у студії через термінал або онлайн за реквізитами. Замовити подарунковий сертифікат Ви можете як онлайн, так і зателефонувавши за номером нашої студії, або прийшовши до студії безпосередньо. Ми подбали про те, щоб у Вас було якомога більше опцій, як оплатити подарунковий сертифікат

Ціни на наші сертифікати стартують від 250 грн, якщо заняття в групі, та від 400 грн на індивідуальні заняття.

Індивідуальний олійний живопис

Як виглядає подарунковий сертифікат?

Якщо Ви бажаєте отримати подарунковий сертифікат у паперовому вигляді, ми надрукуємо його на якісному фотопапері, покладемо у крафтовий конверт та оздобимо його стрічкою — ми знаємо, як стильно оформити подарунковий сертифікат. Також Ви можете придбати його в електронному вигляді. В такому випадку він не друкується. Тим не менше, виглядає він так само, як і паперовий.

Нижче на сторінці Ви можете побачити приклад подарункового сертифіката. Стандартний його розмір становить А5, а подарункове оформлення промовляє саме за себе. Ми подбали про його дизайн, щоб Ви могли менше турбуватися про те, як красиво подарувати подарунковий сертифікат.

Подарунковий сертифікат для батьків

Як працюють подарункові сертифікати?

В цьому розділі ми розкажемо, як використати подарунковий сертифікат. Щоб скористатися подарунковим сертифікатом, його слід активувати. Отож власнику сертифіката треба зателефонувати або написати нам і повідомити код подарункового сертифіката. Завдяки унікальному коду сертифіката ми перевіряємо всю необхідну інформацію (дату придбання, номінал, вид заняття) та узгоджуємо з учасником потенційні дати участі в творчому майстер-класі.

Коли даруєте наш подарунковий сертифікат, переконайтеся, що учасник майстер-класу знатиме, скільки діє подарунковий сертифікат. Строк дії подарункового сертифіката становить 6 місяців від дати його придбання та вказаний на сертифікаті. Отож, учасник матимете вдосталь часу на його використання.

Зрештою, ми зазначимо, що подарунковий сертифікат для чоловіка можна подарувати на День народження, Новий рік, річницю весілля або будь-яке інше свято. Подарункові сертифікати на малювання або гончарство стануть неочікуваним сюрпризом для чоловіка. Адже багатьох цікавить мистецтво та немало людей хотіли б спробувати себе в ролі митця, знайти собі хобі до душі та навчитися творити руками.  

Подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас — це шанс відкрити свої приховані здібності. Часто чоловіки настільки занурені в роботу й турботу про рідних, що в них немає сил на нові види діяльності, а життя перетворюється на нескінченну рутину. Завдяки майстер-класам від нашої студії, окрім можливості вивчити нове, Ваш любий також відпочине розумово, оскільки творчість цілковито поглинає та відволікає від щоденних завдань.

Щоб замовити подарунковий сертифікат напишіть нам або зателефонуйте за номером телефону.

 

Ціна: від 300 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Напишіть нам

   Як нас знайти

   Ми на карті