fbpx
Подарункові сертифікати для чоловіків

Невдовзі його свято, а ви ще не обрали подарунок? Бажаєте зробити презент незабутнім і справді емоційним? Відчиніть двері для музи його творчого натхнення подаруйте сертифікат на майстер-клас!

Людина назавжди зберігає в пам’яті тих, хто допоміг їй розкрити творчий потенціал, адже це – її індивідуальний “капітал”, який ніхто не зможе відібрати. Подаруйте дорогому вам чоловікові таку можливість – відшукати в собі цей “капітал” і примножити його.

Чому сертифікати на майстер-класи – оригінальне рішення для подарунків чоловікам

Побутує стереотип, ніби представники сильної статі занадто раціональні та зайняті кар’єрою для того, щоб серйозно цікавитися такими ефемерними речами, як творчість і мистецтво. Тому подарунки з акцентом на творчість частіше роблять жінкам. Але згадаймо цілу плеяду чоловіків – геніальних художників, скульпторів, дизайнерів, які впродовж століть займалися мистецтвом і залишили нам безцінні шедеври! Можливо, й ваш чоловік має, але ще не відкрив у собі талант Модільяні чи Родена? Тож подаруйте йому такий шанс!

У цьому вам допоможе київська арт-студія “Ліхтарик”, пропонуючи на вибір велику різноманітність майстер-класів з різних напрямів мистецтва. Під час них можна спробувати свої сили у традиційних українських видах творчості: гончарстві, петриківському розписі, мозаїці, а також в олійному, акварельному і навіть кавовому живописі. Окрім того, спеціалісти студії читають лекції з історії мистецтва та курс живопису, що буде цікаво будь-якій освіченій людині.

Подарунковий сертифікат на майстер-клас чудова ідея,  і ось чому:

    • Чоловіки люблять свіжі враження та нові горизонти, а тут перед ними відкриваються широкі можливості для пізнання нового.
    • Самореалізація займає важливе місце в житті кожного чоловіка, і майстер-клас – один із цікавих шляхів до розкриття своїх прихованих здібностей та втілення ідей у творчі доробки.
    • Релакс, відпочинок та самопізнання – цього у наш час не вистачає всім, а чоловікам – особливо. Зайняття творчістю – ідеальний спосіб розслабитися, поринути у роздуми та досягти душевної гармонії.

На чому зупинитися під час вибору майстер-класу для подарунка

Звичайно, можете презентувати йому можливість виготовити самому ляльку-мотанку, але арт-студія “Ліхтарик” рекомендує майстер-класи більш “чоловічого профілю”:

“Ліхтарик” також пропонує парний формат майстер-класу, під час якого ви можете займатися творчістю разом, доповнюючи одне одного. Зручним варіантом також стане сертифікат із можливістю обрати вид зайняття самому.

І якщо одного ранку ви знайдете на власній кухні картину, мистецьки намальовану кавою, – отже, ваш подарунок справді припав йому до душі.

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам
Як нас знайти

Ми на карті