fbpx

Виїзний майстер-клас для дітей: завітаємо до вас із казкою

Подзвоніть зараз і замовте

Як часто діти просять у вас нові іграшки? І як швидко вони їм набридають? А якщо подарувати їм те, що не набридне ніколи — творче натхнення? Виїзні майстер-класи для дітей допоможуть розкрити здібності ваших малюків в максимально комфортній для них атмосфері.

Чому це цікаво

  • Дітей приваблює все нове, а кожен виїзний майстер-клас для дітей — це нова гра зі своїми правилами і призами.
  • Після занять у дітей залишаються радісні враження і нові іграшки.
  • Старовинні традиції народних ремесел — цінна спадщина нашого народу. І навчаючи дітей їхнім секретам, ми прищеплюємо їм любов до рідного краю через відчуття його потужного творчого начала, розкриваємо перед малюками яскравий світ талантів українського народу. Петриківський розпис, гончарство, виготовлення ляльок-мотанок — на цих майстер-класах діти вчаться не тільки творити, а й цінувати досвід попередніх поколінь.

Як вибрати майстер-клас

  • Петриківський розпис — для дітей від 6 років. Яскраві, насичені рослинні орнаменти, якими за старих часів прикрашали білі стіни своїх будинків і печей майстрині-господині, сьогодні використовуються для декорування інтер’єрів в етностилі. А ще Петриківка дуже красиво виглядає на різних предметах побуту: дерев’яних дощечках, скриньках, скринях і інших яскравих штучках, які так подобаються малюкам. Під час майстер-класу діти зможуть освоїти ази петриківського розпису і відразу ж прикрасити свою дощечку казковими птахами і квітами.
  • Гончарство — один з найбільш захоплюючих майстер-класів для дітей: вони вчаться ліпити руками, працювати на гончарному крузі і декорувати свої вироби. А якщо замовити їхній подальший випал, діти ще довго будуть пишатися посудом або іграшками, зробленими своїми руками.
  • Живопис припаде до душі кожній дитині: матеріали можна вибрати на свій смак (олія, акварель, пастель і навіть каву), і хто з юних мрійників відмовиться намалювати новий різнобарвний світ?
  • Для самих маленьких (5-10 років) відмінним рішенням стане майстер-клас із книжкової ілюстрації, а ось доросліші діти оцінять заняття зі створення скетчів.
  • Графіка (олівці, маркери, лінери, кольорові ручки, акварель, туш) — хитромудрі візерунки з рослин і різних тварин, реальних і вигаданих, оживуть в найнесподіваніших поєднаннях під впливом дитячої фантазії.
  • Пісочна анімація, витинанка, мозаїка, розпис новорічних іграшок, писанок — на цих заняттях діти завжди в захваті не тільки від результату, але й від захоплюючого процесу навчання.
  • Розпис сумок і футболок — улюблений майстер-клас маленьких модників, після якого ваші діти будуть задоволені, щасливі і з обновками.

Виїзні майстер-класи для дітей в Києві можуть бути в школу, додому або в кафе, де ви з дитиною святкуєте День Народження або інше свято. Художня студія “Ліхтарик” пропонує цікаві ідеї для майстер-класу на свято: розпис футболок, живопис на воді ебру, виготовлення медових свічок, кавовий живопис, мозаїка, розпис новорічних іграшок.

Майстер-класи для дітей в школу можна адаптувати до теми уроків з історії або літератури. Творчі майстер-класи для дітей допомагають краще засвоювати знання, так як вони закріплюються цікавою практикою.

Замовити майстер-клас можна в нашій художній студії. Ми допоможемо вибрати виїзні майстер-класи для свята з урахуванням віку і кількості дітей, а так само Ваших індивідуальних побажань.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам