День народження

Подзвоніть зараз і замовте

Творчі майстер-класи на День народження

Як відсвяткувати День народження? – питання, що стає перед кожним з нас принаймні раз на рік. А то і більше, якщо ми плануємо день народження чоловіка, коханого, подруги чи мами.

Звісно святкування в ресторані ніхто не відміняв, але що робити, якщо теплої зустрічі за смачним столом вже не достатньо?

В такому разі, на допомогу приходимо ми. Майстри арт-студії Ліхтарик мають багатий досвід проведення творчих майстер-класів на днях народженнях.

Индивидуальный мастер-класс по росписи футболок или сумок

Найпопулярнішим варіантом з року в рік є розпис футболок. Веселий, надихаючий майстер-клас залишить приємні спогади та авторські речі про Ваше свято.

Гончарство на День народження також займає лідируючі позиції в нашому рейтингу святкових майстер-класів. Тільки уявіть скільки тепла і позитиву буде в посуді, зробленому люблячими руками Ваших близьких на святкуванні дня народження.

Fluid art прекрасний майстер-клас для всіх гостей, адже живопис рідким акрилом не потребує особливих навичок та навіть у початківців вийдуть прекрасні інтер’єрні картини з Вашого свята.

Рідкий акрил

Олійний живопис та fashion ілюстрація оптимально підходять для святкування дня народження в колі подруг. Тут панує творча атмосфера та жіноча енергетика.

Олійний живопис

Кавовий, акварельний, пастельний живопис також не втрачають своєї популярності в якості святкових майстер-класів на День народження. На ці майстер-класи можна приходити всією родиною та насолоджуватись спільною творчістю.

Кавовий живопис

Для поціновувачів незвичного, ми пропонуємо живопис на воді – ебру. Неймовірні візерунки забезпечать Вам прекрасний настрій та приємні спогади про свято.Ви можете приїхати на святковий майстер-клас до нас, або ми можемо провести майстер-клас на Вашій локації.

Ціна: від 200 грн

Тривалість: від 1 години

Локація: наша студія, або приїдемо до вас

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Напишіть нам

    Як нас знайти

    Ми на карті