fbpx

Подарунок на день народження: майстер-клас з гончарства

Подзвоніть зараз і замовте

Отримали запрошення на вечірку на честь дня народження, а подарунка ще немає? Або це — якраз ваше свято, і відзначити початок свого особистого нового року є бажання зовсім не банальним відвідуванням караоке? Творчі майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» відкриють незвичайний і креативний формат дозвілля — пошук творчих рішень в боротьбі з одноманітністю. А одним з найбільш цікавих і пам’ятних є майстер-клас з гончарства: яскрава ілюстрація до прислів’я «Кращий подарунок — той, що зроблений власноруч».

Чому це цікаво

  • Знаєте, чому справжні поціновувачі мистецтва захоплено завмирають, побачивши вазу династії Мін? І справа не тільки в її безцінній красі. Вважаєте, стародавні зразки гончарного мистецтва цінуються лише археологами, істориками, культурологами або музеєзнавцями? Зовсім ні, вони мають величезну цінність для всього людства. І не тільки тому, що зберігають в собі історико-інформаційний код зниклих цивілізацій. Гончарство було і залишається заняттям, яке ніколи не втратить актуальності. І навіть коли роздруківка сервізів на 3D-принтері стане буденністю, гончарство буде затребуване, адже в ньому — сила, життя і енергія, яку майстер передає виробу.
  • Особливості різних типів глини, основи гончарної майстерності, роботи на гончарному крузі, техніки декорування і розпису готових виробів — професійні майстри-гончарі навчать всьому.
  • Атмосфера занять з гончарства — ділова і весела водночас. Індивідуальний майстер-клас допоможе швидше освоїти технологію, а колективний — подарує незабутні враження і знайомства з людьми, які відкрити всьому творчому в цьому світі.
  • Майстер-клас з гончарства — це подвійний подарунок імениннику: навички ліплення і розпису кераміки, а також плід його зусиль у вигляді виготовленого виробу. Посуд, свистульки, янголята та інші чарівні речі залишаться на згадку про цей оригінальний день народження.
  • З прадавніх часів гончарство було одним з найважливіших аспектів розвитку найдавніших цивілізацій. За особливими гончарними виробами люди в будь-якій частині світу пізнавали своїх. Різні типи обробки глини навіть давали назви археологічним культурам, наприклад культура шнурової кераміки. Майстрів гончарної справи поважали і цінували в усі часи. Гончар вважався не тільки ремісником, а й митцем, адже процес обробки глини багатогранний і сповнений самобутньою творчістю. Учні на майстер-класах стають частиною цього захоплюючого процесу, а занурившись в нього, не можуть відірватися. І хіба це не захоплюючий сценарій для дня народження?
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам