Витинанка

200грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Арт-студія «Ліхтарик» запрошує вас на незвичний майстер-клас з витинанки.

Витинанка – це вид декоративно-прикладного мистецтва, особливість якого полягає в тому, що картину можна зробити, витинаючи (вирізаючи) її з паперу. В роботі ми використовуємо різнокольоровий пастельний папір та ножі для вирізання, і лише за їхньою допомогою на занятті творимо справжні паперові дива.

Витинанка популярна в багатьох країнах світу, і скрізь вона має свій характер та несе культуру свого народу. В Україні витончені паперові вироби слугували у якості декору: ажурними серветками покривали меблі, витинанками з тіста декорували кухню, витонченими різними картинами прикрашали стіни.

У сучасному світі вироби, зроблені за допомогою витинання, приваблюють своєю ексклюзивністю. Унікальні картини, листівки, запрошення не лише потішать Ваших близьких своєю красою, але й краще за будь-які слова розкажуть про Вашу до них увагу.

Мистецтво витинанки захоплює процесом та дивує результатом. Витончені орнаменти, ажурні силуети, чарівні візерунки та захопливі сюжети — за допомогою витинанки ви можете втілити на папері будь-які власні фантазії.

Як проходить майстер-клас з витинанки?

Освоювати мистецтво витинанки на занятті у Києві вам допомагатиме наш досвідчений майстер. Ми відкриємо для вас секрети цієї майстерності та навчимо усім тонкощам. Ви дізнаєтесь, які існують види витинанок та які традиції має це мистецтво.

Витинаючи картину з паперу, вам потрібно бути максимально сконцентрованими на процесі, на час майстер-класу ви поринаєте у світ тендітного та витонченого мистецтва.

Майстер допоможе вашій фантазії втілитися у папері, і у результаті ви отримаєте свій власний унікальний витвір.

Чим корисний майстер-клас з витинанки:

– розвиває дрібну моторику;

– розвиває просторове мислення;

– виховує художній смак;

– заспокоює нерви та відволікає від буденності.

Відвідати майстер-клас з витинанки у Києві буде цікаво та корисно як дітям, так і дорослим. Юні творці зможуть на повну проявити свій творчий потенціал, розвинути фантазію та образове мислення. Дорослі ж зможуть відволіктися від буденності, пізнають медитативну силу творчості та, можливо, отримають нове захоплююче хобі.

Витинанкою можна зробити як тонкої роботи картини, так і неймовірної краси листівки. У результаті майстер-класу ви створите унікальну прикрасу для власної оселі або чудовий подарунок своїм близьким.

clock

Тривалість заняття - 2,5 - 3 години

clock

Вік учасників - від 10 років

clock

Кількість учасників - до 8 людей

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам