fbpx

Історія мистецтв для дітей

150грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Запрошуємо школярів молодших та середніх класів на творчі заняття з історії мистецтва для дітей. Юним відвідувачам цікаво та в доступній формі розкажуть про історію, розвиток та становлення європейського мистецтва. Наші заняття містять і практичну частину, під час якої діти зможуть відчути себе художниками кожної з розглянутих мистецьких епох.

Чим зацікавлює історія мистецтва для дітей

Чи могли б Ви уявити собі, що діти із захопленням будуть слухати про первісне мистецтво, давньогрецьку культуру чи італійське Відродження? Наші художники та мистецтвознавці організовують заняття таким чином, що діти із захватом опановують історичні особливості мистецтва Європи та з радістю відтворюють почуте під час процесу власної творчості. Отже, разом із дітками ми:

  • будемо робити наскельні розписи, як первісні люди;
  • викладатимемо мозаїчне панно, як візантійські майстри;
  • створимо власний готичний вітраж, як художники Середньовіччя;
  • зробимо ще дуже багато цікавого!

Особливо захоплюючою буде історія мистецтва для школярів в Києві, адже наші слухачі саме з цієї вікової категорії є найбільш допитливими та творчими “чомучками”! Дітки шкільного віку відвідують наші заняття з величезним задоволенням, бо там можна не лише дізнатися багато цікавих фактів, а й випробувати свої творчі сили. Крім того, подана інформація про різні періоди мистецтва розширить кругозір дитини.

Як проходять заняття з історії мистецтва для школярів

Кожний майстер-клас складається із двох частин: теоретичної та практичної. Спочатку діти слухають коротку, але змістовну лекцію про певний період розвитку європейського мистецтва. Далі отримані знання закріплюються за допомогою практичного заняття: школярі ліплять, малюють, викладають мозаїку та опановують інші цікаві техніки.

Творчі заняття в арт-студії “Ліхтарик” ніколи не бувають нудними і викликають у школярів лише одне бажання – дізнатися більше. Тож завітайте до нас та вивчайте історію мистецтв цікаво!

clock

Тривалість заняття - 1,5 години

clock

Вік учасників - для дітей віком від 6 до 12 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

Інформація про вартість

Оплата здійснюється за 4 заняття. Вартість 4 занять 600 грн. При оплаті за окремі заняття, вартість складає 200 грн.

Важлива інформація

Програма майстер-класу складається з двох частин: короткої розповіді про певну епоху та практичного засвоєння матеріалу завдяки малюванню, ліпленню, мозаїці або іншим живописним технікам.

 

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам