fbpx

Новорічні майстер-класи

Подзвоніть зараз і замовте

Задовго до улюбленого всіма свята – Нового року – спочатку у напівтонах, а потім вже і виразно відчувається його запаморочлива атмосфера. Змінюються міські декорації, перетворюються інтер’єри кафе, ресторанів та інших закладів, асортимент магазинів поповнюється витонченими святковими дрібничками і кумедними аксесуарами. Новий рік знову надає кожному з нас нові шанси, і хочеться їх неодмінно використати. Наприклад – шанс розкрити творчі здібності в собі або допомогти це зробити друзям, близьким чи колегам. Новорічні творчі майстер-класи – це весела і креативна репетиція яскравого свята, а ще – дружньо розкриті двері в світ ваших талантів.

Новорічні святкові майстер-класи можуть бути в сімейному, дружньому або корпоративному форматі.

Ми радо зустрінемо вас на новорічних майстер-класах в нашій студії або приїдемо до вас в офіс, ресторан або в школу до Ваших дітей з виїзним майстер-класом на Новий рік.

Чому це цікаво?

  • Щороку загадуєте бажання зайнятися творчістю, більше часу приділяти собі та навчитися новому? Прийшов час втілювати бажання в життя! Приходьте на творчі новорічні майстер-класи та втілюйте мрію, звільняючи місце для нових бажань та мрій.
  • Пам’ятайте, як в дитинстві із захватом прикрашали ялинку, одночасно створюючи прикраси для неї власноруч? Заняття з розпису новорічних іграшок повернуть вам найтепліші дитячі спогади та дадуть можливість створити найулюбленіші ялинкові прикраси на багато років.
  • Зимові пейзажі, оповиті таємничістю мовчазного лісу, або веселі святкові сцени з життя людей, які усвідомлюють цінність таких моментів, – як часто ви завмирали від захоплення біля таких картин? Сьогодні їх авторами можете стати ви: під час занять з акварельного, олійного, пастельного живопису ви навчитеся використовувати різні техніки малювання. Не встигнете озирнутися, як у вашому будинку/офісі з’явиться дивовижний краєвид в імпресіоністичному стилі.
  • Хочете навчитися робити швидкі замальовки вражаючих місць та подій? Майстер-клас зі створення скетчів допоможе натренувати руку. А якими затишно-ароматними виходять картини, намальовані за допомогою кави! Додайте краплину кориці і какао – і запах буде постійним нагадуванням про свято.
  • Новорічні майстер-класи з гончарної справи або розпис сумок і футболок стануть оригінальним рішенням в організації корпоративів.
  • Для шкільних класів прекрасним майстер-класом буде створення катаних медових свічок або розпис ялинкових прикрас.
  • Навчіться чогось незвичного, прекрасного, несподіваного -– і Новий рік ознаменується для вас іще одним сюрпризом.

Для замовлення новорічного майстер-класу просто напишіть нам.

Ціна: від 200 грн

Тривалість: від 1 години

Локація: наша студія, або приїдемо до вас

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам