fbpx

Новорічні майстер-класи

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Задовго до улюбленого всіма свята – Нового року – спочатку у напівтонах, а потім вже і виразно відчувається його запаморочлива атмосфера. Змінюються міські декорації, перетворюються інтер’єри кафе, ресторанів та інших закладів, асортимент магазинів поповнюється витонченими святковими дрібничками і кумедними аксесуарами. Новий рік знову надає кожному з нас нові шанси, і хочеться їх неодмінно використати. Наприклад – шанс розкрити творчі здібності в собі або допомогти це зробити друзям, близьким чи колегам. Новорічні творчі майстер-класи – це весела і креативна репетиція яскравого свята, а ще – дружньо розкриті двері в світ ваших талантів.

Чому це цікаво

  • Вже приготували традиційний передноворічний список нових “суперздібностей”, які хотіли б у собі розвинути наступного року? Майстер-класи послужать прекрасною шпаргалкою для цієї мети, адже це – комплексна відповідь на питання: чому новому, де, в які терміни можна навчитися і з ким розділити емоції від розкриття творчого потенціалу.
  • Пам’ятайте, як в дитинстві із захватом прикрашали ялинку, одночасно намагаючись змайструвати щось з прикрас для неї власноруч? Заняття з розпису новорічних іграшок, виготовлення ляльок-мотанок і витинанок повернуть вам найтепліші дитячі спогади, подарують світлу ностальгію і залишать після себе гарні “артефакти”, які багато разів радуватимуть всю родину під час майбутніх свят.
  • Зимові пейзажі, оповиті таємничістю мовчазного лісу, або веселі святкові сцени з життя людей, які усвідомлюють цінність таких моментів, – як часто ви завмирали від захоплення біля таких картин? Сьогодні їх авторами можете стати ви: під час занять з акварельного, олійного, пастельного живопису ви навчитеся використовувати різні техніки малювання. Не встигнете озирнутися, як у вашому будинку/офісі з’явиться дивовижний краєвид в імпресіоністському стилі або розкішна цариця-зима в стилі ар-нуво. Хочете навчитися робити швидкі замальовки вражаючих місць та подій? Майстер-клас зі створення скетчів допоможе натренувати руку. А якими затишно-ароматними виходять картини, намальовані за допомогою кави! Додайте краплину кориці і какао – і запах буде постійним нагадуванням про свято.
  • Новорічне заняття зі створення картини-пазла, майстер-класи з гончарної справи, колективне складання святкового мозаїчного панно або розпис сумок і футболок стануть оригінальним рішенням в організації корпоративів.
  • Навчіться чогось незвичного, незрозумілого, несподіваного -– і новий оберт нашої планети навколо Сонця ознаменується для вас іще одним сюрпризом.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті