Писанкарство – ідеальний майстер-клас на Великдень

Подзвоніть зараз і замовте

Невдовзі настануть Великодні свята, новинні стрічки соцмереж наповняться світлинами щасливих родин, що відзначають Воскресіння Христове. Багато з цих фото рясніють зображеннями з підписом «писанки», навіть якщо на фото — лише яйця, пофарбовані відваром з лушпиння цибулі. Далеко не всі види декорованих великодніх яєць коректно називати писанками. Адже писанкарство — це справжнє мистецтво, осягнувши яке ви зможете долучитися до багатовікових традицій. На спеціальному занятті з писанкарства майстри арт-студії «Ліхтарик» навчать вас усім таємницям цього давнього мистецтва.

Ми раді вітати всіх на писанкарстві в нашій студії, але якщо Ви хочете поринути в дивовижний світ створення писанки у себе в офісі – ми залюбки приїдемо з усім необхідним.

Цікаві факти

 • Вважаєте, що це мистецтво названо древнім, бо ось уже багато століть люди святкують Воскресіння Ісуса, а писанка — один з елементів святкового ритуалу? Так, і завдяки цьому теж, але взагалі історія писанкарства — набагато давніша, ніж вся наша ера. І це підтверджено наукою: шкаралупу писанок вчені знаходили під час археологічних розкопок артефактів цивілізацій, що існували близько 3 тисяч років тому, тобто задовго до народження Ісуса Христа. І що найдивніше — візерунки, що були знайдені на настільки давніх експонатах, виявилися задіяними в традиціях писанкарства ще довгі тисячоліття, а деякі з них використовуються й понині.

 • У могутнього племені скіфів, що довго проживало на території українських земель, як з’ясували археологи, теж були своєрідні писанки. Археологічні розкопки допомогли виявити їх, і вчені припускають, що розписані яйця слугували для скіфів предметами культу.
 • У 2013 році у Львові знайшли 500-річну писанку, а ось виявленій на розкопках біля річки Стир взагалі виявилося майже 950 років.

 • Яйце — символ зародження життя, і його декоруванню багато народів приділяло великої уваги. Крашанками називали яйця, просто пофарбовані в різні кольори за допомогою рослинних пігментів, дряпанками — прикрашені візерунками, видряпаними на шкаралупі за спеціальною технологією.

Як проходить майстер-клас

Майстри арт-студії видадуть інструменти та барвники і навчать з ними правильно поводитися. Після цього ви:

 • виберете візерунок для нанесення на шкаралупу;
 • олівцем легко накидаєте його, коригуючи в процесі;
 • наведете лінії гарячим воском за допомогою спеціального інструменту і занурите яйце в барвник — ваш узор залишиться білим, і так для кожного шару.

Фантазія підкаже вам, якими мають бути писанки, щоб вони виглядали гармонійно у вашому святковому кошику.

Писанка — символ сонця, життя і безсмертя. Тому і несуть люди ці яскраві барвисті символи для освячення в день, коли безсмертя одержало перемогу над темрявою.

Ціна: від 200 грн

Тривалість: від 1 години

Локація: наша студія, або приїдемо до вас

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам