Чим зайнятися з дитиною?

Подзвоніть зараз і замовте

І до 2020 року діти багато часу проводили онлайн, але саме цього року ситуація стала критична. В онлайн перейшли не лише дитячі розваги, але й освіта. До освіти онлайн можна ставитись по різному. Проте, освіта, якщо вона якісна, це позитив. А ось дитяче дозвілля було б добре перевести з віртуального світу в реальний. Ділимось з Вами найвеселішими варіантами дозвілля, для якого не потрібно нічого особливого. Достатньо Вашого бажання зацікавити дитину:

 1. Дитячий телескоп та споглядання зоряного неба. Зараз пропозиція телескопів неймовірна. Можна придбати любительський дорослий (він безперечно дає більше можливостей для споглядання) або найпростіший дитячий. Споглядання зоряного неба через телескоп – це своєрідна магія. В процесі можна поговорити про сузір’я та планети, про те як влаштований космос та польоти на Марс (ну і власне звідки така назва планети).
 2. Дитячий мікроскоп та дослідження структури всього що нас оточує. Дитячі мікроскопи часто роблять портативними, їх можна брати на прогулянку, щоб розглядати листочки або піщинки. Шкільні мікроскопи стаціонарні. Та вони теж дають змогу досліджувати оточуючий світ. Можна розглядати листя, клаптики тканини або ж насіння. Загалом, процес дуже цікавий. Побачене можна замалювати або зліпити з пластиліну збільшену модель дослідженої структури.
 3. Експерименти з кольором. Максимально простий та цікавий досвід пов’язаний з фарбуванням квітки. Візьміть білу квітку та розріжте стеблину навпіл по вертикалі. Одну частину стеблини поставте в звичайну воду, а іншу в воду, пофарбовану харчовим барвником. За кілька днів половина квітки, що знаходилась у воді з барвником, змінить забарвлення. Впевнена, що такі експерименти здатні зацікавити дитину наукою.
 4. Нарди. Прекрасна гра для того, щоб навчитися рахувати. Нарди одна з найстаріших ігор в світі. Перші дошки для нард були зроблені ще п’ять тисяч років тому. Ця гра популярна в Європі, Азії та Африці. Гра на логіку та вміння рахувати свої кроки. Для сімейного вечора з школярем – чудовий варіант.
 5. Мафія. Прекрасна логічна гра для підлітків або сімейного вечора. Ця гра розвиває логіку, стратегічне мислення, кмітливість та пам’ять.
 6. Пазли – універсальна гра для будь-якого віку. З найменшими можна починати з пазлів-дуо. Дитина розвиває моторику та вчиться вимовляти окремі слова, дізнається про взаємодію певних елементів (хто де живе, хто що їсть). Ну і з віком пазли стають все складнішими. Пазли можуть бути пізнавальними, якщо обирати їх тематично: планети, сонячна система, пори року, географія або анатомія.
 7. Класики, скакалка або «резиночки» – класичні ігри для вулиці, які будуть цікаві дітям з трьох років. Покажіть дітям як це працює, розкажіть як гралися в ці ігри в дитинстві. Залучайте до гри друзів.
 8. Го – стародавня китайська гра з простими правилами. Для гри треба мінімум двоє учасників.  За легендою в 2000 році до нашої ери китайський імператор Яо Шунь попросив своїх радників знайти заняття, яке допоможе стати розумнішим імператорському сину (так була придумана «настільна гра з перешкодами»). В 500 році нашої ери про цю гру дізнались японці і з шістнадцятого століття вона стала обов’язковим предметом в японських школах. В Європу Го прийшла з Японії. Зараз знайти дошку та камінці для Го не проблема. Тож пробуйте.  
Вчимо дитину ліпити з глини

Окрім ігор є ще багато цікавих творчих занять, які відволікають дітей від комп’ютера та телефона:

 1. Гончарство. Не секрет, що діти люблять ліпити з пластиліну або піску. Кінетичний пісок надзвичайно полегшив життя батькам. Але глина – це особливий матеріал. Глина – екологічна, природна та надзвичайно приємна в роботі. У глини є один недолік – після роботи з нею глина скрізь і вимити її з поверхонь не так і просто. Тому, радимо експерименти з глини проводити не дома, а в майстерні. Ми допоможемо освоїти технологію роботи з глиною та зробити свій перший посуд. Гончарство розвиває посидючість, увагу та креативність, а також відкриває творчий потенціал.
 2. Живопис. Безумовно у кожної дитина дома є акварель та гуаш, папір для малювання та альбоми. Однак, технік малювання дуже багато і всі можливі фарби купити просто не реально. А ось відвідати майстер-класи, де дитина може спробувати себе в різних техніках – задача надзвичайно проста. Ми пропонуємо різні майстер-класи для дітей різного віку. У нас є неймовірний живопис на воді ебру, дивовижний абстрактний флюїд арт, швидкі та експресивні скетчі, тактильна та графічна пастель, живописний та фактурний олійний живопис. Ми надаємо всі необхідні матеріали та покроково розказуємо як з ними працювати.
 3. Мозаїка. Захоплюючий декоративний процес, який краще робити в майстерні. Для мозаїки потрібно багато всіляких інструментів, керамічних елементів, клей, затірка та інше. Все це дома Вам не знадобиться. А ось задекорована дитиною рамка для фотографії, дзеркало чи підставка під гаряче – стане в нагоді. Ми за максимально практичні та корисні речі, які можуть зробити діти.
 4. Петриківський розпис – це не просто спосіб розмалювати дерев’яну поверхню. Це частина української народної культури, традиції декоративно-ужиткового мистецтва. На майстер-класі ми розказуємо про історію виникнення цього розпису та про те, як він досліджувався. Діти дізнаються що таке нематеріальна спадщина ЮНЕСКО та чому Петриківка – це не лише розписані сільські хати, а й сучасні модні стилізації.
 5. Розпис футболок – веселий та творчий майстер-клас. У нас він популярний в якості святкування Дня народження або просто сімейного формату чи зустрічі з друзями. Завдяки розпису навіть стара футболка може отримати нове життя. Уявіть скільки радості та гордості буде у дитини, коли вона прийде до школи у власноруч розписаному одязі. Крім футболок можна розмалювати еко сумку. Наші сумки прекрасно підходять для транспортування альбомів для малювання та фарб, а також всього необхідного для уроків праці.

Якщо ж Ви хочете, щоб Ваша дитина здобувала цікаві та корисні знання з мистецтва та історії, тоді у нас є для Вас три цікаві пропозиції:

 1. Абстракція для дітей. Курс розрахований на знайомство дітей з кольором та формою. Ми слухаємо музику, придумуємо асоціації до кольорів та знайомимось з абстрактним мистецтвом. Курс розвиває логіку, здатність створювати асоціативні ряди та вміння прислуховуватися до своїх відчуттів при спогляданні мистецтва. Ну і звісно ж діти дізнаються про абстрактний живопис, історію його виникнення та головних художників цього напрямку.
 2. Історія мистецтва для дітей – це свого роду курс-лабіринт, який проводить дитину крізь тисячі років історії людства. Ми не розглядаємо тут історію мистецтва лінійно. Ми досліджуємо взаємозв’язки та впливи. Ми комплексно дивимось на історію, географію, міфологію, мистецтво та вибудовуємо каркас для всіх подальших гуманітарних знань, які дитина отримає в школі та поза її межами.
 3. Міфи та малювання. Веселий та пізнавальний курс з міфології для молодших школярів. Ми познайомимось з головними міфічними героями, дізнаємось їх історію та як вони змінювалися від країни до країни, від епохи до епохи. Здобуті знання допоможуть дітям на уроках літератури в школі. А закріплювати знання ми будемо на практичних заняттях з малювання.

Вчіться разом з дітьми. Грайтесь разом з дітьми. Насолоджуйтесь життям разом з дітьми. А ми з радістю ще поділимось з Вами новими цікавими варіантами чим зайнятися з дитиною.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам