fbpx

Гончарство: творчий підхід до всебічного розвитку дитини

Подзвоніть зараз і замовте

Напевно кожній матусі знайома ситуація, коли дитина в процесі приготування просить у неї шматочок тіста і зосереджено починає ліпити з нього щось своє. Таким чином діти неусвідомлено не тільки намагаються долучитися до маминого заняття, але і роблять перші кроки у пізнанні своїх здібностей. Як не прогавити цей плідний період дитячих пошуків самовираження, а навпаки — максимально розкрити творчий потенціал дитини? Чи не найкращий з способів — заняття гончарством, одним з найдавніших народних ремесел, яке досі не втрачає своїх позицій.

Чому це цікаво

  • Якщо навіть шматок сирого тіста дітям здається зручним матеріалом для експериментів, уявіть, які можливості відкриваються перед ними під час занять гончарством. Досвідчені майстри навчать їх правильно поводитися з глиною, працювати на гончарному колі, розписувати і декорувати виготовлені ними вироби, які потім можна обпалити і використовувати у повсякденному житті.
  • Майстер-класи з гончарства для дітей — це надзвичайно весело: діти разом вигадують нові ідеї для виробів, діляться враженнями і влаштовують своєрідні змагання.
  • Свистульки, статуетки, фігурки тварин, дзвіночки, янголята та інші іграшки можна виготовити самостійно і натхненно з ними грати. Наприклад, дитина із задоволенням зануриться у створення чайничків, горщиків і навіть цілих посудних наборів для себе та своїх ляльок.
  • Процес навчання гончарству проходить в дружній атмосфері, а форма подачі матеріалу — не тільки пізнавальна, а й захоплююча: поєднання цікавої інформації і практичних експериментів робить навчання динамічним і не дає малюкам нудьгувати під час занять.

Чим це корисно для дитини

  • Вчені запевняють, що ліплення і гончарство розвивають дрібну моторику у дитини, що особливо важливо у процесі формування дитячої психіки.
  • На заняттях дитина під керівництвом педагога набуває навичок створення повноцінного виробу, контролює його якість і вчиться розподіляти час.
  • Розпис та декорування виробів з глини сприяють розвитку уяви у дітей і формують у них художній смак.
  • Під час групового майстер-класу у дитини відпрацьовуються комунікативні навички, вона вчиться мистецтву спілкування з іншими дітьми і пізнає особливості командної роботи.
  • Прищеплюючи дитині з юного віку любов до будь-якого ремесла, ви надаєте їй можливість не тільки проявити наявні вміння, а й зануритися в найбільш захоплююче заняття — пізнання самої себе, своїх бажань та здібностей.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам