День Святого Миколая: подаруйте дитині натхнення

Подзвоніть зараз і замовте

День Святого Миколая – це одне з найочікуваніших свят. Щороку популярність цього світлого свята зростає. День святого Миколая – це своєрідний початок низки новорічних свят і зустріти відсвяткувати його треба весело, креативно, творчо і в колі друзів.

Якщо Ви хотіли організувати своїм дітям свято в школі, але не знайшли приводу, то День Святого Миколая – це саме те, що треба! Ми радо приїдемо в школу з усім необхідним для проведення святкового майстер-класу.

Розпис новорічних іграшок

Як вибрати майстер-клас на День Святого Миколая?

Універсальний та безпрограшний майстер-клас – це розпис ялинкових прикрас. Якісні новорічні кульки, розписуються акриловими фарбами та надовго зберігають тепло дитячих рук. Розписаними іграшками можна прикрасити шкільну ялинку.

Для учнів середньої школи прекрасно підійде майстер-клас з розпису футболок. Тут вони можуть створити своєрідний дрес-код свого класу або розмалювати футболки, що стануть частиною їх святкового образу на Новий рік.

Атмосферний та дійсно святковий майстер-клас з виготовлення катаних воскових свічок стане незабутнім святковим дійством для кожної дитини.

Майстер-клас мозаїки на День Святого Миколая схожий на казкове королівство безлічі яскравих, різнокольорових камінців, які наче зачаровані складаються в фантастичні візерунки від турботливого дотику дитячих рук.

Ніщо так не підкріплює віру в магію новорічних свят, як казковий майстер-клас з живопису на воді ебру. А фантастичні картини, написані на густій воді незвичними інструментами залишиться на згадку про цей фантастичний, святковий день.

Якщо ж ваш клас планує цікавий виїзд за межі школи, то в День Святого Миколая його ідеально поєднати з гончарним майстер-класом. Діти відчують магію гончарного кола та зроблять неповторні керамічні вироби власними руками.

День Святого Миколая для багатьох – сімейне свято, і ми з радістю організуємо майстер-клас для мами і дитини. Спільна творчість дуже зближує, і для дітей таке заняття може стати одним з найяскравіших спогадів дитинства.

Творчі майстер-класи в Києві проходять в нашій художній студії або на Вашій локації. Коли ми готуємо виїзні майстер-класи для дітей, то привозимо з собою всі необхідні інструменти і матеріали для творчості.

Цікаві майстер-класи для дітей на День Святого Миколая можна організувати не тільки в день свята, а й в будь-який інший день, подарувавши під подушку подарунковий сертифікат від художньої студії “Ліхтарік”.

Завітайте на свято своєю компанією чи класом до нас або ж ми можемо привезти святковий майстер-клас до вас. Пишіть або дзвоніть для бронювання часу творчого майстер-класу.

Ціна: від 200 грн

Тривалість: від 1 години

Локація: наша студія, або приїдемо до вас

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам