fbpx

День Святого Миколая: подаруйте дитині натхнення

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

За ступенем дитячого захвату це свято може зрівнятися хіба що з Новим роком і днем ​​народження. У ньому присутні всі елементи захоплюючого “екшна”: передчуття приходу Святого Миколая, який розбурхує дитячу уяву, нетерпляче очікування ночі, спроба вистежити святого, щоб буквально зловити його за руку, пошук подарунків під подушкою і апогей — радість від сюрпризу. І якщо в Бельгії і Нідерландах “духовний спадкоємець” Святого Миколая — Синтерклаас — зазвичай пароплавом привозить для дітей різні ласощі, то в нашій країні Святий Миколай останнім часом став набагато більш винахідливим. Хоча б тому, що приносить дітям не лише смаколики та матеріальні подарунки, а й можливості. І серед них — можливість виявити у дитини нові здібності. Сертифікат на творчі майстер-класи — це своєрідний подарунок-таємниця, адже він приховує у собі ще й шанс відкрити новий дар.

Чому це цікаво

  • Заняття різними видами мистецтва допоможуть дітям створити альтернативний світ — світ їхньої уяви, в якому дозволено все, адже творчість не знає заборон.
  • Майстер-класи проводяться в невимушеній обстановці під керівництвом майстра в компанії інших дітей і відрізняються веселою дружньою атмосферою.
  • Іграшки, які діти так жадають знайти під подушкою святкової ночі, як за помахом чарівної палички з’являться у них в руках після майстер-класу — і чудо створення подарунків власноруч сподобається їм не менше, ніж нічне очікування Святого Миколая.
  • Під час заняття дитина стикається з незвіданими сферами в його житті, випробує різні шляхи самовираження, насолоджується результатом прикладених зусиль та отримує багато вражень і позитивних емоцій.

Як вибрати майстер-клас в подарунок

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті