fbpx

Виїзні майстер-класи для IT-фахівців: союз технологій та креативу

Подзвоніть зараз і замовте

Зайнятість в IT-індустрії вважається престижною роботою, але не секрет, що багато фахівців галузі постійно стикаються з професійним і емоційним вигоранням. Високий рівень інтелектуального навантаження, гігантські обсяги інформації, велика відповідальність і необхідність безупинного навчання сприяють не тільки появі на IT-ринку фахівців найвищого класу, але й збільшенню в них рівня стресу. Творчість — один з найефективніших способів релаксації, боротьби з напругою і наслідками високих навантажень. Заняття різними видами мистецтва не тільки корисні, але й рекомендовані всім, хто працює в сфері інформаційних технологій. А виїзні майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» незмінно перетворюються для IT-фахівців на веселе колективне свято.

Чому це цікаво

  • Ваш робочий день можна символічно візуалізувати нескінченними рядками коду? Кількість інформації, що обробляється мозком впродовж дня, стає дедалі більшою? Розвиток інноваційних технологій щодня кидає вам нові виклики? Звісно, саме цим і приваблює вас ця робота, але пам’ятайте про небезпеку вигорання. І від нього вбереже не відпочинок в барі або на дивані за переглядом серіалу. Не просто перемкнути увагу, а дати мозку якісний відпочинок і перезавантаження допоможе саме творчість. Живопис, графіка, навіть розпис простої футболки допоможуть відновити життєву енергію якнайшвидше.
  • IT-фахівцям вкрай важливо регулярно надавати майданчик для самовираження не тільки «аналітичній», а й «креативній» півкулі мозку. На виїзних майстер-класах це можна зробити в дружній атмосфері разом з колегами й однодумцями, які поділяють ваші цінності.
  • Загальновідомо, що в корпоративній політиці компанії Google важливе місце посідають медитації, бо вони сприяють розвитку емоційного інтелекту і вивільняють творчу енергію людини. Малювання, ліплення, розпис — всі ці процеси занурюють в стан творця, схожий на медитативний, і дають потужний поштовх саморозвитку.
  • Акварель, пастель, coffee-art, олійний живопис, графіка, скетчі, фешн-ілюстрація, розпис футболок і традиційне українське декоративне мистецтво — петриківський розпис — заняття відрізняються оригінальністю, цікавими деталями і дарують учасникам яскраві спогади. Сплине час, і ви з усмішкою будете згадувати, як один колега ретельно розписував кухонну дощечку Петриківкою, інший перед вашими очима створив серію оригінальних скетчів, а ви самі малювали урбаністичний пейзаж за допомогою ароматної кави.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам