fbpx

Креативні ідеї для корпоративів

Подзвоніть зараз і замовте

Наближається наступний корпоратив, а ваша команда вже протестувала чи не всі цікаві варіанти його проведення? Спортивні змагання, екскурсії, командні ігри, квізи, квести – все це вже було. Бажаєте влаштувати для своїх колег новий квест, тільки вже з пошуку прихованих талантів? Творчі майстер-класи – чудовий спосіб провести корпоратив оригінально і весело.

“Ми із співробітниками стільки вже всього малювали, ліпили і навіть складали пазли”, – зауважите ви. “Такого ви ще не робили”, – скажуть у відповідь в арт-студії “Ліхтарик” і запропонують новий асортимент нестандартних ідей для корпоратива. Як щодо живопису з ароматом кави, скетчинга або живопису рідким акрилом?

Місце для корпоративу Ви обираєте самостійно, а ми привозимо все необхідне для проведення творчого майстер-класу. Оригінальна ідея для корпоративу може виглядати як кераміка ручної роботи або спільна картина на тімбілдінг. Ідеї для проведення корпоративів Ви можете знайти на головній сторінці нашого сайту.

Новорічний корпоратив для маленького колективу – це наш улюблений формат. Ми з радістю приїдемо до Вас або запросимо до себе в художню студію на майстер-клас з розпису новорічних ялинкових кульок.

Куди піти на корпоратив, якщо у Вас маленька компанія? Кращою ідеєю для проведення корпоративу буде відвідування творчого майстер-класу в художній студії в Києві.

Ідеї для корпоративу восени зазвичай пов’язані з майстер-класами з живопису кавою, виготовлення медових катаних свічок, живопису на воді ебру і живопису рідким акрилом флюїд арт.

Корпоратив в офісі теж для нас не новинка. Ми можемо привезти всі необхідні матеріали і організувати для Вас творчий майстер-клас прямо у Вашому офісі.

Кавові картини

Кавові малюнки справляють враження вінтажних, що надає їм шарму старовинних картин. Спільні заняття кавовим живописом проходять в легкій приємній атмосфері, в якій панує запаморочливий аромат свіжої кави. Спробуйте – це смачно.

Малюємо прекрасні монохромні картини міцною кавою з додаванням какао та кориці. Кавою можна малювати що завгодно: пейзажі, натюрморти, та навіть портрети.

Скетчі

Назва цього виду творчості запозичена з англійської мови ( “sketch” – швидкий малюнок). Скетчі – це ескізи, швидкі начерки, що відображають будь-яку нову ідею або враження. Скетчі раніше були популярними серед мандрівників, які бажали в найкоротші терміни передати на аркуші те, що побачили, наприклад, за вікном поїзда. Дизайнери і модельєри також активно використовують скетчінг для того, щоб блискавично відтворити на папері новий силует або інтер’єр. Швидко, стильно, невимушено і трохи зухвало – так працюють прихильники скетчінга. Цей вид творчості – для тих, хто вирізняється швидкістю розуму і реакції. Корпоративний майстер-клас по скетчінгу стане своєрідним експрес-тестом на свободу думки і творчого начала. До того ж, малюючи скетчі всією командою, ви можете знайти нестандартні рішення щодо оформлення вашого офісу або дизайну продукції компанії.

Fluid art

Рідка фарба, що розливається по полотну, створюючи неповторні візерунки та фактури надихає на нові звершення. Цей майстер-клас прекрасно підходить для компанії, де ніхто не малює. Адже, техніка досить проста, а картини виходять яскраві та дуже колоритні.

Ебру

Це живопис для медитації. Малювання на воді являє собою арт-терапію, де кожен може свої емоції намалювати на воді та перенести на папір. Дуже радимо ебру в якості релаксуючого майстер-класу.

Гончарство

Дарує дивовижний новий досвід створення прекрасного буквально з нічого. Неймовірно мотивуючий майстер-клас, який дарує заряд позитиву та заспокоює нерви.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам