fbpx

Креативні ідеї для корпоративів

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Наближається наступний корпоратив, а ваша команда вже протестувала чи не всі цікаві варіанти його проведення? Спортивні змагання, екскурсії, командні ігри, квізи, квести – все це вже було. Бажаєте влаштувати для своїх колег новий квест, тільки вже з пошуку прихованих талантів? Творчі майстер-класи – чудовий спосіб провести корпоратив оригінально і весело.

“Ми із співробітниками стільки вже всього малювали, ліпили і навіть складали пазли”, – зауважите ви. “Такого ви ще не робили”, – скажуть у відповідь в арт-студії “Ліхтарик” і запропонують новий асортимент нестандартних ідей для корпоратива. Як щодо живопису з ароматом кави, скетчинга або пісочної анімації?

Кавові портрети

Волосся кольору обпікаючої чорної кави, очі відтінку какао та легкий рум’янець відтінку кориці – це не літературні метафори, а реальний портрет, який може намалювати кожен. Coffee-art сьогодні – не тільки модно та апетитно, але й вишукано. Частіше за все портрети малюють заварною кавою, а для надання відтінків використовують какао та корицю. Кавові малюнки справляють враження вінтажних, що надає їм шарму старовинних картин. Спільні заняття кавовим живописом проходять в легкій приємній атмосфері, в якій панує запаморочливий аромат свіжої кави. Спробуйте – це смачно.

Скетчі

Назва цього виду творчості запозичена з англійської мови ( “sketch” – швидкий малюнок). Скетчі – це ескізи, швидкі начерки, що відображають будь-яку нову ідею або враження. Скетчі раніше були популярними серед мандрівників, які бажали в найкоротші терміни передати на аркуші те, що побачили, наприклад, за вікном поїзда. Дизайнери і модельєри також активно використовують скетчінг для того, щоб блискавично відтворити на папері новий силует або інтер’єр. Швидко, стильно, невимушено і трохи зухвало – так працюють прихильники скетчінга. Цей вид творчості – для тих, хто вирізняється швидкістю розуму і реакції. Корпоративний майстер-клас по скетчінгу стане своєрідним експрес-тестом на свободу думки і творчого начала. До того ж, малюючи скетчі всією командою, ви можете знайти нестандартні рішення щодо оформлення вашого офісу або дизайну продукції компанії.

Пісочна анімація

Міста, пустелі, гори, оранжереї – чи виникали вони коли-небудь перед вами з піску за лічені хвилини? Навіть для побудови добротного пісочного замку на пляжі потрібно багато терпіння і праці. Пісок – символ часу і його швидкоплинності, але за допомогою пісочних анімацій ми можемо зупинити мить в чарівній композиції. Командна робота дає можливість створити як ряд маленьких творів, так і один великий, наприклад, виконаний в корпоративних кольорах компанії. Малюнки кольоровим піском дозволяють створити приголомшливо красиві об’єкти, а “норовливий характер” матеріалу кожен раз підносить творцю нові сюрпризи. Пісок примхливий, як сама природа, але так само створює шедеври.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті