Майстер-класи для школярів

Подзвоніть зараз і замовте

Діти щодня стикаються з величезною кількістю інформації та багато часу проводять перед екранами, поринаючи у віртуальний світ. Ми пропонуємо креативні, цікаві, захоплюючі майстер-класи, що змусять дітей забути про гаджети.

Креативний хенд-мейд знову в моді серед дітей і підлітків, і творчі майстер-класи для школярів – відмінний спосіб зняти розумове навантаження після інтенсивного навчання. Фахівці арт-студії “Ліхтарик” проводять виїзні творчі заняття в школах для учнів від 1-го до 11-го класу.

Чому це цікаво

 • Візуалізація – потужний інструмент засвоєння знань. Так, під час уроку, присвяченого культурі античності, заняття з розпису ваз в давньогрецькому стилі буде не тільки сприяти закріпленню набутих школярами знань, а й дарувати яскраві емоції. Такі майстер-класи, в залежності від теми уроку, можна провести в стилі живопису епохи Відродження, бароко, модернізму і будь-якої іншої.
 • Шкільні свята і урочисті заходи знаходять нове дихання в поєднанні з творчими майстер-класами для їхніх учасників. Так, великодні свята запам’ятаються колективним заняттям з писанкарства, а до Нового Року незабутні враження подарує школярам майстер-клас з розпису ялинкових іграшок.
 • Робота в команді, здоровий дух суперництва, можливість самореалізації в незвіданих раніше областях мистецтва – сильні мотиватори для школяра в процесі формування особистості та визначення кола інтересів.

Як вибрати майстер-клас для школярів

 • Розвиток уяви та дрібної моторики – важливі аспекти навчального процесу, і творчі заняття народними ремеслами допоможуть в цьому якнайкраще. Гончарство, петриківський розпис, виготовлення ляльок-мотанок, виготовлення воскових катаних свічок, турецький живопис ебру сприяють розкриттю творчого потенціалу школярів і пробуджують цікавість до традиційних народних ремесел, історії та культури своєї країни та інших культур. До того ж кожен учень зможе забрати виготовлений ним виріб додому, і багато хто зберігає такі пам’ятні шкільні вироби довгі роки.
 • Живопис – олійний, акварельний, пастельний, кавовий – це шанс для кожного з школярів відкрити в собі новий талант, навчитися виражати почуття і думки за допомогою образів і насолоджуватися власною творчістю, а потім прикрасити свою кімнату самобутньої картиною або автопортретом.
 • Розпис футболок і сумок, мозаїка, скетчі відмінно підходять для розважальних заходів, мета яких – надати школярам можливість відпочити від розумової напруги в умовах веселого проведення часу в компанії однолітків.

Ми привозимо з собою усе необхідне для проведення майстер-класу. До Ваших дітей приїздять кваліфіковані художники, які вміють пояснити основи кожної техніки та зробити майстер-клас цікавим і веселим для класу.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам