fbpx

Майстер-класи для школярів

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Неодноразово “оспівані” в анекдотах традиційні уроки трудового навчання та пов’язані з ними комічні ситуації поступово втрачають актуальність. Креативний хенд-мейд знову в моді серед дітей і підлітків, і творчі майстер-класи для школярів – відмінний спосіб зняти розумове навантаження після інтенсивного навчання. Фахівці арт-студії “Ліхтарик” проводять виїзні творчі заняття в будь-яких школах для учнів від 1-го до 11-го класу.

Чому це цікаво

  • Візуалізація – потужний інструмент засвоєння знань. Так, під час уроку, присвяченого культурі античності, заняття з розпису ваз в давньогрецькому стилі буде не тільки сприяти закріпленню набутих школярами знань, а й дарувати яскраві емоції. Такі майстер-класи, в залежності від теми уроку, можна провести в стилі живопису епохи Відродження, бароко, модернізму і будь-якої іншої.
  • Шкільні свята і урочисті заходи знаходять нове дихання в поєднанні з творчими майстер-класами для їхніх учасників. Так, великодні свята запам’ятаються колективним заняттям з писанкарства, а до Нового Року незабутні враження подарує школярам майстер-клас з розпису ялинкових іграшок.
  • Робота в команді, здоровий дух суперництва, можливість самореалізації в незвіданих раніше областях мистецтва – сильні мотиватори для школяра в процесі формування особистості та визначення кола інтересів.

Як вибрати майстер-клас для школярів

  • Розвиток уяви та дрібної моторики – важливі аспекти навчального процесу, і творчі заняття народними ремеслами допоможуть в цьому якнайкраще. Гончарство, петриківський розпис, виготовлення ляльок-мотанок, витинанки сприяють розкриттю творчого потенціалу школярів і пробуджують цікавість до традиційних народних ремесел, історії та культури своєї країни. До того ж кожен учень зможе забрати виготовлений ним виріб додому, і багато хто зберігає такі пам’ятні шкільні вироби довгі роки.
  • Живопис – олійний, акварельний, пастельний, кавовий – це шанс для кожного з школярів відкрити в собі новий талант, навчитися виражати почуття і думки за допомогою образів і насолоджуватися власною творчістю, а потім прикрасити свою кімнату самобутньої картиною або автопортретом.
  • Розпис футболок і сумок, книжкова ілюстрація, мозаїка, скетчі та пісочна анімація відмінно підходять для розважальних заходів, мета яких – надати школярам можливість відпочити від розумової напруги в умовах веселого проведення часу в компанії однолітків.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті