fbpx

Дорогу новим можливостям: виїзні майстер-класи для дорослих

Подзвоніть зараз і замовте

Наближаються вихідні, а ви поки й гадки не маєте, чим зайняти дозвілля? Або навпаки — придумали і збираєте компанію друзів у своєму будинку. А ось яким чином будете розважати гостей, ще не вирішили. Або домовилися зустрітися з близькими людьми, а куди йти, доведеться вибирати спонтанно. Чому б вам не урізноманітнити дозвілля чимось по-справжньому дивним і незвичайним? Приємні аспекти сучасних рішень виявляються не тільки в можливості замовити додому страви будь-якої кухні світу або команду аніматорів на дитяче свято, але і в нових можливостях для саморозвитку. Виїзні творчі майстер-класи для дорослих — це саме ті можливості, що вже стукають у ваші двері. Відчиняйте!

Чому це цікаво

  • Будемо відверті: неодноразово ми обіцяли собі, вже починаючи з понеділка, бігати, вчити мови, освоювати нові програми, вчитися малювати, ліпити, шити або навіть оволодіти новою професією? Обіцяли і будемо обіцяти. Тому що безліч факторів відволікає нас від реалізації задуманого. Здавалося б, нескладно записатися на будь-який майстер-клас, що вас зацікавив, приїхати і отримати справжнє естетичне задоволення. Але доволі часто дорослі люди змушені приємне відстрочувати. У такому випадку задоволення йдуть до вас самі! Замовивши в арт-студії «Ліхтарик» цікавий виїзний майстер-клас, ви наблизитеся до здійснення своєї чергової мрії і навіть зумієте її візуалізувати.
  • Займатися творчістю можна в звичній домашній обстановці. І для цього вам не доведеться витрачати час на пошуки потрібних інструментів і матеріалів, перегляд навчальних роликів і невдалі починання. Майстри арт-студії привезуть все самі і навчать вас основам живопису, ліплення і інших видів мистецтва в найкоротші терміни.
  • Урочисті заходи, сімейні свята, зустрічі друзів дісно заграють новими фарбами, якщо урізноманітнити їх креативними майстер-класами. Замість незграбних пауз в світських розмовах ви будете насолоджуватися спільною творчістю, що облагороджує людей і зміцнює родинні та дружні зв’язки. І не важливо, буде це заспокійливе малярство на природі, веселе навчання азам петриківського розпису разом з родиною або завзятий майстер-клас з розпису футболок — такі враження залишаються на все життя.
  • Скетчі припадуть до смаку великим компаніям, мозаїка — кінестетикам, а фешн-ілюстрація — всім бажаючим швидко освоїти нові творчі навички.
  • А закоханих відвідають романтичні майстер-класи, що зачаровують своєю красою, — з пісочної анімації, живопису на воді (ебру), чудово ароматного кавового живопису і багато інших.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам