fbpx

Майстер-класи на день народження

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Хочете піднести дорогому для вас імениннику щось нетривіальне у подарунок? Як щодо арт-вечірки в стилі Високого Відродження? А може, “Петриківка-паті” з її яскравими фарбами або свято гончарів з веселими народними мотивами? Будь-які креативні сценарії оживають, якщо довіритися професіоналам. Сертифікат на творчий майстер-клас від арт-студії “Ліхтарик” – подарунок, про який іменинник ще довго буде згадувати з теплотою і радістю.

Чому це цікаво

  • Широкі можливості вибору – сертифікат для іменинника можна оформити як на конкретний майстер-клас, так і на певну суму з можливістю визначення теми заняття самим володарем сертифіката.
  • Оригінальне рішення, щоб відзначити день народження безпосередньо під час майстер-класу: іменинник і гості занурюються в творчу атмосферу, обмінюються ідеями – і наприкінці заняття готовий ще один подарунок для винуватця урочистості, виготовлений вже спільно.
  • Творчий майстер-клас на вибір до дня народження – не просто подарунок, це – шанс для кожної людини відкрити ще одну свою творчу грань, реалізувати “сплячий” потенціал і відчути непідробну радість від пізнання нових форм творення.

Як вибрати майстер-клас на день народження:

  • Якщо вам добре знані інтереси та уподобання іменинника, оформлюйте подарунковий сертифікат на певний майстер-клас, а в разі сумнівів краще надати право вибору винуватцю урочистості.
  • Заняття з живопису – один з найбільш виграшних варіантів. Адже тут представлені різноманітні майстер-класи: з олійного, акварельного, пастельного і навіть кавового живопису, а намальована в процесі картина прикрасить будинок або робоче місце іменинника.
  • Гончарство, мозаїка, виготовлення ляльок-мотанок, пісочна анімація – ці заняття стануть джерелом справжнього задоволення для кінестетиків і всіх, хто любить розвивати дрібну моторику. А в якості подарунка іменинник може отримати набір глиняного посуду, кумедну ляльку, мозаїчне панно і інші цікаві варіанти презентів.
  • Якщо ж іменинник – великий любитель веселощів і жартів, йому до вподоби припаде заняття зі створення скетчів, під час якого можна навчитися швидко робити замальовки пейзажів, інтер’єра, натюрмортів і, звісно ж, святкового торта.
  • Ерудит і просто допитлива людина неодмінно зацікавиться заняттями з історії мистецтва, які суттєво поповнять його багаж знань про світову та вітчизняну культуру.
  • Ще одним вдалим вибором стане майстер-клас з розпису сумок і футболок: під час заняття можна виготовити іменну річ, яка надовго стане улюбленою в гардеробі іменинника.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті