fbpx

Творчість в гостях у школярів: виїзні майстер-класи

Подзвоніть зараз і замовте

Престижна школа — це не тільки бездоганна система освіти. Це ще впровадження інноваційних форм навчання, здоровий клімат в колективі, всебічний розвиток і, звичайно ж, цікаві заходи. Одним з найбільш корисних занять для школярів, яке до того ж запам’ятається надовго, може стати виїзний творчий майстер-клас, проведений досвідченими педагогами.

Чому це цікаво

  • Майстер-клас — це майже гра, а застосування ігрових методів у навчанні завжди викликає зацікавленість і є запорукою успіху.
  • Творчі майстер-класи — чудовий інструмент для розкриття здібностей школярів і навчання новому в максимально комфортній для них атмосфері.
  • Учасники занять під керівництвом майстра спочатку осягають основи нового творчого напрямку, а потім закріплюють отримані знання на практиці. Таким чином у дітей не тільки з’являються теоретичні знання, а й формуються навички їхнього практичного втілення.
  • Під час майстер-класу кожен школяр долучається до процесу колективної роботи, що сприятливо впливає на командний дух і дає відчуття причетності до спільної справи.
  • Заняття проводяться в невимушеній дружній обстановці, і навіть найбільш сором’язливі діти отримують можливості для творчого самовираження.

Як вибрати виїзний майстер-клас

  • Розкрити перед сучасними школярами багатий світ стародавніх українських ремесел допоможуть заняття з гончарства, петриківського розпису або виготовлення ляльок-мотанок. Захоплюючий процес пізнання вікових секретів народних майстрів посилиться ефектом від результатів: глиняні вази, кухлі, свистульки, розписані дощечки і шкатулки, кумедні ляльки надовго стануть улюбленими іграшками своїх творців.
  • Напередодні зимових свят відмінним варіантом стане заняття з розпису новорічних іграшок — крім готових подарунків, виготовлених власноруч під час майстер-класу, на учасників чекає справжня лавина емоцій.
  • Заняття з розпису футболок та сумок не залишать байдужим нікого — кожен із школярів зможе створити для себе аксесуар «зі змістом», щоб підкреслити власний стиль та індивідуальність.
  • Мозаїка та виготовлення медових свічок — заняття, ніби спеціально придумані для відпочинку від напруженої розумової роботи, адже процес складання мозаїки або створення візерунків з піску заспокоює і допомагає сконцентруватися.
  • Кавовий живопис — майстер-клас, аромат якого надовго оселиться в стінах школи, і не тільки завдяки запаху кавових «фарб» з домішкою відтінків какао і кориці під час заняття. Адже картини, намальовані за допомогою кави, хочеться повісити поблизу і насолоджуватися їхньою ароматної естетикою.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам