fbpx

Створюємо картину-пазл: ідея для корпоративного тімбілдінгу

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Зазвичай пошуки ідей для корпоративу завершуються грою в боулінг, футбол, теніс чи настільними іграми. Прозаїчні варіанти – не для вас? Бажаєте знайти нестандартне рішення для тімбілдінгу поза стінами офісу? Поєднайте цікаве, корисне і приємне – створіть разом із колегами картину-пазл.

Один картограф XVIII-го століття вирішив підвищити рівень знань учнів з географії, заради чого розрізав карту світу на шматки неправильної форми. Такі посібники пропонувалось скласти або додати фрагмент, якого не вистачає. Так пазли здобули репутацію корисних. Сучасні вчені довели, що пазли розвивають інтелект як у дітей, так і в дорослих.

Переваги корпоративного майстер-класу:

  • Можливість для кожного співробітника проявити себе в неофіційній атмосфері, розкрити приховані здібності та розширити уявлення про колектив.
  • Поєднання творчого підходу і практичної діяльності на шляху до спільної мети в колективі, що зміцнює командний дух, а отже – суттєво підвищує продуктивність.
  • Виклик для амбіційних колег і водночас – антистресова “пігулка” для тих, хто не знаходить часу на відпочинок.

Чим це цікаво

  • Картина-пазл, окремі фрагменти якої малюють різні люди, – унікальний продукт спільних творчих зусиль, що яскраво ілюструє, як індивідуальна праця гармонійно поєднується з колективною.
  • Живопис і пазли не лише розкривають творчі здібності й позитивно впливають на інтелект, але й об’єднують людей у команді.
  • Малювання і складання фрагментів, тобто активна мозкова діяльність синхронно з ручною працею, – своєрідна “техніка медитації”, що дозволяє колегам “відшліфувати” навички володіння собою у стресових ситуаціях та сприяє покращенню настрою й появі відчуття спокою.
  • Створення окремих частин витворів образотворчого мистецтва різними авторами та їх поєднання в єдину картину розвиває уяву, альтернативне мислення і сприйняття, просторове бачення та винахідливість.

Як обрати формат і тематику майстер-класу

В залежності від чисельності колективу можна організувати створення однієї великої картини-пазла, до роботи над якою залучити всіх, або ж одночасно малювати і збирати кілька картин, розміри яких можуть бути різними (від 20 см на 30 см до масштабних полотен).

Читайте також: Створюємо корпоративний стиль: майстер-класс з розпису футболок и сумок

Цікавою ідеєю може стати створення картини-пазла у корпоративних кольорах або ж із зображенням логотипів, символів чи бренду компанії. Якщо попередити завчасно, в арт-студії “Ліхтарик” також можуть розробити різні варіанти абстрактних композицій для ключових продуктів компанії чи її підрозділів.

Якщо ж ви вирішили відволіктися від робочої атмосфери і просто влаштувати відпочинок команді, завжди можна обрати нейтральні або розважальні теми: природа, герої мультфільмів, відомі картини тощо. Повідомляєте обрану вами тематику в арт-студію за тиждень до майстер-класу – і на вас чекатиме все для проведення креативного тімбілдінгу, про який ще довго із захопленням ділитимуться враженнями ваші колеги.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті