fbpx

Картина на корпоратив – тімбілдинг, малювання картин на корпоративі

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Поєднання приємного з корисним

Що може найкраще об’єднати людей, згуртувати їх у досягненні якісного спільного результату, як не колективна творча діяльність? Спільна творчість допомагає креативно вирішувати навіть найскладніші робочі завдання, адже, як відомо – одна голова добре, а коли до процесу долучаються найкращі голови колективу – результат може бути неймовірним. А якщо все це організувати у легкій ігровій формі, то усі отримають надзвичайне задоволення. Подібні і не лише колективні розваги у будь-який час можна влаштувати, звернувшись до професіоналів з київської арт-студії “Ліхтарик”. Нині такі заходи чудово об’єднують навіть незнайомих людей, а якщо мова йде про колектив однієї компанії, то вони дозволяють дізнатися одне одного краще.

Новий вид відпочинку і розвитку

Корпоративні майстер-класи – це можливість для кожного з учасників заходу проявити себе в різних видах творчості: від створення ілюстрацій до книги, розпису футболок та сумок до навіть гончарства. Такі заходи можуть відбуватися як у приміщенні арт-студії “Ліхтарик”, так і на виїзді (у вашому офісі або ж будь-якому місці, де відбувається корпоратив). Спільна творчість допомагає краще розгледіти одне одного та відкрити зовсім нові грані людей, з якими ви щодня працюєте поруч. Це також новий вид відпочинку і розвитку персоналу, і перевага полягає у тому, що під час корпоративних майстер-класів створюється ефективна команда для реалізації творчих проектів. Спільна творчість зближує та вчить вирішувати складні завдання, шукати нестандартні рішення. Вона допомагає визначати лідера та налаштувати командну роботу. До того ж, довіривши студії проведення подібного заходу, ви позбавите себе зайвого організаційного клопоту.

Картина на корпоратив – тімбілдинг, малювання картин на корпоративі

Активностей у студії пропонується безліч: можна, приміром, створювати картину-пазл (намалювати її героїв на декількох полотнах, а потім скласти разом) або ж писати великі абстрактні картини, що символізують базові продукти компанії, влаштувати конкурс на краще зображення логотипу або варіацій щодо бренду компанії, розписувати футболки, чашки, сумки, малювати акриловими фарбами та ще багато креативних пропозицій на будь-який смак.

Давайте малювати разом

Власне, малювання картин на корпоративному майстер-класі може відбуватися у різні способи, але головне, щоб усі учасники були задіяні у цьому процесі. Це можуть бути пізнавальні та корисні майстер-класи з олійного, пастельного, акварельного, кавового живопису. Також за бажанням організовуються пленери, де учасники корпоративного заходу можуть з натури малювати природу, пейзажі або ж портрети співробітників. Популярністю користуються також розмальовка футболок, еко-сумок, створення ексклюзивних ілюстрацій до книг. І найцікавіше – це колективний живопис, коли багато людей (кількість може складати від 10 до 70) розбиваються на команди і малюють на швидкість або ж спільно працюють над створенням майбутньої великої картини-пазлу, яка згодом займе почесне місце в офісі. Усі необхідні матеріали для малювання на корпоративному майстер-класі надаються студією. Корпоративи – це не лише смачна їжа та напої і музика з танцями, з “Ліхтариком” ваша подія буде не лише веселою та радісною, але й творчою і оригінальною.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті