Картина на корпоратив – тімбілдинг, малювання картин на корпоративі

Подзвоніть зараз і замовте

Поєднання приємного з корисним

Тімбілдінги міцно входять в корпоративну культуру не лише великих компаній, але й малого та середнього бізнесу. Процес створення команди, яка здатна ефективно взаємодіяти, важливий для будь-якої компанії де працює більше трьох людей.

Що може найкраще об’єднати людей, згуртувати їх у досягненні якісного спільного результату, як не спільна творча діяльність? Спільна творчість допомагає креативно вирішувати навіть найскладніші робочі завдання, адже, як відомо – одна голова добре, а коли до процесу долучаються найкращі голови команди – результат може бути неймовірним. А якщо все це організувати у легкій ігровій формі, то усі отримають надзвичайне задоволення. Подібні творчі тімбілдінги у будь-який час можна влаштувати, звернувшись до професіоналів з київської арт-студії «Ліхтарик». Саме командна робота над написанням картини дозволить менеджеру побачити свою команду з іншого боку, виокремити лідерів та прекрасних виконавців, навчить команду співпрацювати, делегувати повноваження та нести відповідальність за командний результат.

Новий вид відпочинку і розвитку

Корпоративні майстер-класи – це можливість для кожного з учасників заходу проявити себе в різних видах творчості: від живопису олійними чи акриловими фарбами до гончарства. Такі заходи можуть відбуватися як у приміщенні арт-студії «Ліхтарик», так і на виїзді (у вашому офісі або ж будь-якому місці, де відбувається корпоратив). Спільна творчість допомагає краще розгледіти одне одного та відкрити зовсім нові грані людей, з якими ви щодня працюєте поруч. Це також новий вид відпочинку і розвитку персоналу, і перевага полягає у тому, що під час корпоративних майстер-класів створюється ефективна команда для реалізації творчих проектів. Спільна творчість зближує та вчить вирішувати складні завдання, шукати нестандартні рішення. Вона допомагає визначати лідера та налаштувати командну роботу. До того ж, довіривши студії проведення подібного заходу, ви позбавите себе зайвого організаційного клопоту.

Активностей у студії пропонується безліч: можна, приміром, створювати картину-пазл (намалювати її героїв на декількох полотнах, а потім скласти разом) або ж писати великі абстрактні картини, що символізують базові продукти компанії, влаштувати конкурс на краще зображення логотипу або варіацій щодо бренду компанії, розписувати футболки, сумки, малювати абстракції акриловими фарбами у техніці fluid art, малювати на воді в техніці ебру та ще багато креативних пропозицій на будь-який смак.

Активностей у студії пропонується безліч: можна, приміром, створювати картину-пазл (намалювати її героїв на декількох полотнах, а потім скласти разом) або ж писати великі абстрактні картини, що символізують базові продукти компанії, влаштувати конкурс на краще зображення логотипу або варіацій щодо бренду компанії, розписувати футболки, чашки, сумки, малювати акриловими фарбами та ще багато креативних пропозицій на будь-який смак.

Що саме можна малювати на корпоративі?

Ми поділяємо творчість на корпоративах на індивідуальну та командну. Для індивідуального живопису на корпоративах користується популярністю:

 • розпис еко-сумок та футболок, де можна розробити корпоративний стиль для днів вільних від дрес коду або підтримати екологічний рух за відмову від целофанових пакетів.
 • кавовий живопис ідеально підійде для корпоративу в ресторані. Вам не треба буде переконувати заклад в тому, що живопис на їх локації не нашкодить їх інтер’єру. Крім того, кавовий живопис надзвичайно атмосферний та ароматний.
 • написання картин аквареллю, пастеллю, олією або акрилом на вільну тему. Тема може бути пов’язана з Вашим бізнесом або з темою Вашого святкування, це можуть бути сезонні картини на тему Різдва чи 8 березня.

Для командної роботи ідеально підходять такі варіанти:

 • написання великої картини на обраний сюжет всім разом. Прекрасно підходить для команди до 10 людей, де можна поділити етапи роботи між колегами та отримати прекрасну картину для офісу.
 • написання картини-пазлу. Варіант для великої компанії, яку можна поділити на команди та побудувати роботу по написанню ними кількох фрагментів майбутньої картини, що стане окрасою Вашого офісу.

Для написання спільної картини Вам треба заздалегідь погодити тему та обрати сюжет картини (ми залюбки допоможемо Вам з вибором), а також поділити всіх учасників на команди. Все інше зроблять спеціалісти нашої студії.

Давайте малювати разом

Власне, малювання картин на корпоративному майстер-класі може відбуватися у різні способи, але головне, щоб усі учасники були задіяні у цьому процесі. Це можуть бути пізнавальні та корисні майстер-класи з олійного, пастельного, акварельного, кавового живопису. Також за бажанням організовуються пленери, де учасники корпоративного заходу можуть з натури малювати природу, пейзажі або ж портрети співробітників. Популярністю користуються також розмальовка футболок, еко-сумок, створення ексклюзивних ілюстрацій до книг. І найцікавіше – це колективний живопис, коли багато людей (кількість може складати від 10 до 70) розбиваються на команди і малюють на швидкість або ж спільно працюють над створенням майбутньої великої картини-пазлу, яка згодом займе почесне місце в офісі. Усі необхідні матеріали для малювання на корпоративному майстер-класі надаються студією. Корпоративи – це не лише смачна їжа та напої і музика з танцями, з “Ліхтариком” ваша подія буде не лише веселою та радісною, але й творчою і оригінальною.

Групова картина на корпоратив в ідеалі пишеться акриловими фарбами, бо вони швидко сохнуть і це полегшує транспортування готової картини, якщо Ваш корпоратив проходить не в офісі.

Корпоратив з малюванням картин точно запам’ятається всім Вашим співробітникам надовго. Нестандартний тімбілдінг допоможе переключити мозок і відкрити в команді творчий потенціал. Майстер-клас з малювання картин на корпоративі – це найкреативніший варіант святкування важливої дати для Вашої компанії. Новий творчий досвід не залишить байдужим нікого. Разом написати велику картину – на кшталт спільно реалізувати проект.

Нестандартний тімбілдінг – чудовий творчий струс для команди. Ми допоможемо провести корпоратив з користю і разом написати велику картину. Ми разом з Вами розробимо концепцію Вашої спільної картини і зробимо Ваш тімбілдінг комфортним і креативним.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам