fbpx

Антистрес для співробітників: гончарство і ліплення з глини

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Творчість – найкращий антистрес

Ви, певно, знайомі з різного роду порадами і рекомендаціями відносно того, як ефективно боротися з робочим стресом: глибоко дихати, рахувати до десяти, релаксувати під улюблену заспокійливу музику, гуляти на природі або проводити час із тваринами. Врешті решт – обніматися! А чи відомо вам, що творчість, особливо активна, – це один з найкращих антистресів, що вигадало людство? Поринувши у процес творення нових речей, ви не лише цікаво та з користю проведете час, навчитесь новому ремеслу, а ще й надовго забудете про турботи і проблеми.

Приміром, під час зосередженого процесу ліплення з глини та гончарства усі інші справи точно відходять на другий план. Організувати подібний сеанс творчої терапії можна просто у вашому офісі або ж під час корпоративу вашої компанії. Як це зробити на практиці? Відповідь проста – спеціалісти з арт-студії “Ліхтарик” все якнайкраще організують і поділяться з вами цінним досвідом на майстер-класах.

Навчитися ліпити – дуже просто

Лише на перший погляд здається, що втілити це в життя буде складно. Як показує практика, ліпити руками досить просто, навчитися цьому, якщо є бажання, може абсолютно кожен. Глина – дуже м’який та податливий матеріал, який приймає ту форму, що ви йому надаєте. Крім того, глина зручна тим, що це матеріал, який можна використовувати багато разів. Якщо вам фігурка набридла, то її можна розмочити і зліпити щось нове на ваш смак і фантазію.

Сам процес ліплення відбувається у наступний спосіб: спочатку глина вимішується, а далі ви вже руками надаєте їй того вигляду, який вам до вподоби. Саме у цю мить ви одночасно і відпочиваєте, і віддаєте себе творчості. З допомогою майстра на майстер-класі ви зможете зліпити чашку, вазу, глечик або підсвічник.

І ще під час роботи з глиною важливо слідкувати, щоб ваші руки завжди були вологі. Для цього поруч має стояти миска з водою. Глина досить швидко висихає, а тому зберігати її треба в герметичній упаковці. Усі необхідні матеріали для занять вам буде надано майстрами арт-студії “Ліхтарик”.

Знайомтесь з гончарним кругом

За бажанням вашої компанії професіонали з арт-студії “Ліхтарик” організують надзвичайно захоплюючий груповий майстер-клас з гончарної майстерності. Професійний гончар відкриє вам секрети своєї справи і навчить користуватися спеціальним інструментом – гончарним кругом. За допомогою викладача ви власноруч зможете перетворити звичайний шматок глини на унікальне творіння, виліпити цікаві предмети:  фігурку баранчика, музичний свищик або вишукане янголятко. А ще ви опануєте техніку розпису та декорування глиняних виробів. Гончарство розвиває моторику, сприяє пробудженню фантазії та має заспокійливий ефект. Це заняття творче, медитативне та захоплююче.

Радимо розслабитись після важкого робочого дня та отримати задоволення від можливості самовираження. Творчості – так! Стресу – ні!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті