fbpx

Антистрес для співробітників: гончарство і ліплення з глини

Подзвоніть зараз і замовте

Гончарство – це ідеальний варіант для корпоративного майстер-класу.

Вмикайте уяву: насичений робочий графік, купа дедлайнів, треба закрити безліч проектів та ще й нові плани продумати. Наприкінці року завдання ускладнюється:  підготовку до свят ніхто не відміняв, подарунки купити треба, дитячі свята організувати треба. Загалом, життя завжди насичене та часто нервове.

І ось Ви з колегами приходите на гончарний майстер-клас. Затишна атмосфера, приємна музика, м’яка глина, спокійний процес створення виробу на гончарному колі, розфарбовування своїх виробів ангобами, декорування їх стеками. І ось всі проблеми та стреси відступають, нерви заспокоюються, а на думку приходять свіжі рішення поточних задач.

Креативний досвід стане незабутнім спогадом. А зроблений власноруч посуд стане улюбленим на довгі роки.

Ми пропонуємо три формати корпоративного гончарного майстер-класу:

  1. Ви бронюєте дату і час та приїжджаєте в нашу студію на Печерську насолоджуватися гончарством разом з колегами. У кожного учасника такого майстер-класу буде два вироби: ліпний руками (пласка тарілка, підсвічник або прикраса) і зроблений на гончарному колі (чашка, ваза, тарілка, миска, горщик). Вироби лишаються у нас сохнути на кілька днів, після чого Ви їх забираєте. Додатково можна замовити випал виробів.
  2. Ви плануєте корпоратив в форматі сімейного свята, де колеги приходять з дітьми. Ми радо зустрінемо Вас з дітьми на гончарному майстер-класі. В такому разі, у кожного також буде по два вироби. А діти можуть ліпити різноманітні фігурки, улюблених героїв або домашніх улюбленців.
  3. Якщо у Вас велика компанія, ми можемо приїхати на майстер-клас до Вас. Програма аналогічна студійній, з виготовленням двох виробів. Все необхідне ми привозимо з собою. Від Вас треба приміщення без ковроліну, стіл, на якому можна ліпити, місце, де вироби можна лишити сохнути.

Творчість – найкращий антистрес

Ви, певно, знайомі з різного роду порадами і рекомендаціями відносно того, як ефективно боротися з робочим стресом: глибоко дихати, рахувати до десяти, релаксувати під улюблену заспокійливу музику, гуляти на природі або проводити час із тваринами. Врешті решт – обніматися! А чи відомо вам, що творчість, особливо активна, – це один з найкращих антистресів, що вигадало людство? Поринувши у процес творення нових речей, ви не лише цікаво та з користю проведете час, навчитесь новому ремеслу, а ще й надовго забудете про турботи і проблеми.

Приміром, під час зосередженого процесу ліплення з глини та гончарства усі інші справи точно відходять на другий план. Організувати подібний сеанс творчої терапії можна просто у вашому офісі або ж під час корпоративу вашої компанії. Як це зробити на практиці? Відповідь проста – спеціалісти з арт-студії “Ліхтарик” все якнайкраще організують і поділяться з вами цінним досвідом на майстер-класах.

Навчитися ліпити – дуже просто

Лише на перший погляд здається, що втілити це в життя буде складно. Як показує практика, ліпити руками досить просто, навчитися цьому, якщо є бажання, може абсолютно кожен. Глина – дуже м’який та податливий матеріал, який приймає ту форму, що ви йому надаєте. Крім того, глина зручна тим, що це матеріал, який можна використовувати багато разів. Якщо вам фігурка набридла, то її можна розмочити і зліпити щось нове на ваш смак і фантазію.

Сам процес ліплення відбувається у наступний спосіб: спочатку глина вимішується, а далі ви вже руками надаєте їй того вигляду, який вам до вподоби. Саме у цю мить ви одночасно і відпочиваєте, і віддаєте себе творчості. З допомогою майстра на майстер-класі ви зможете зліпити чашку, вазу, глечик або підсвічник.

І ще під час роботи з глиною важливо слідкувати, щоб ваші руки завжди були вологі. Для цього поруч має стояти миска з водою. Глина досить швидко висихає, а тому зберігати її треба в герметичній упаковці. Усі необхідні матеріали для занять вам буде надано майстрами арт-студії “Ліхтарик”.

Знайомтесь з гончарним кругом

За бажанням вашої компанії професіонали з арт-студії “Ліхтарик” організують надзвичайно захоплюючий груповий майстер-клас з гончарної майстерності. Професійний гончар відкриє вам секрети своєї справи і навчить користуватися спеціальним інструментом – гончарним кругом. За допомогою викладача ви власноруч зможете перетворити звичайний шматок глини на унікальне творіння, виліпити цікаві предмети:  фігурку баранчика, музичний свищик або вишукане янголятко. А ще ви опануєте техніку розпису та декорування глиняних виробів. Гончарство розвиває моторику, сприяє пробудженню фантазії та має заспокійливий ефект. Це заняття творче, медитативне та захоплююче.

Ліплення з глини руками або на гончарному крузі справляє позитивний вплив на згуртування колективу. Релакс для співробітників в умовах стресової роботи просто необхідний. Заняття творчістю сприяють зростанню креативних ідей. Творчі майстер-класи як не можна краще підходять для релаксу співробітників. Гончарство – наш найпопулярніший майстер-клас для дорослих.

Радимо розслабитись після важкого робочого дня та отримати задоволення від можливості самовираження. Творчості – так! Стресу – ні!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам