fbpx

Майстер-клас у подарунок: як вибрати

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Шукати оригінальні, а не банальні подарунки – заняття доволі складне. Набагато легше вкотре піднести будь-що з класичного набору найпоширеніших подарунків. Легше та, погодьтеся, нудніше. А от енергія, витрачена вами заради пошуку нестандартного, цікавого подарунка, втілиться в справжнє свято для іменинника та стане тією приємною несподіванкою, якій завжди раді. Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи – один з варіантів таких подарунків-сюрпризів, який неодмінно викличе найяскравіші позитивні емоції.

Переваги сертифікатів на майстер-класи в якості подарунка:

  • Заняття будь-яким видом творчості – це подвійний подарунок: захоплюючий процес плюс сам презент, виготовлений власноруч під час майстер-класу.
  • Подарунковий сертифікат надає імениннику широкий вибір майстер-класів в залежності від його захоплень, тобто подарунок точно виявиться бажаним.
  • Можна оформити подарунковий сертифікат на групові майстер-класи – тоді ваш подарунок може бути призначений не тільки для однієї людині, а й для сім’ї (наприклад, з нагоди річниці весілля), а також колег, друзів і всіх, хто небайдужий до створення прекрасного.
  • Такий презент надає можливість будь-кому не тільки розкрити свої творчі здібності, реалізувати таланти, але й відчути себе творцем, майстром, в чиїх руках народжується новий шедевр – будь то предмет живопису, гончарного мистецтва, мозаїки тощо.

За якими критеріями обирати майстер-класи у подарунок

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті