fbpx

Вчимося малювати скетчі

Подзвоніть зараз і замовте

Маєте багату фантазію, але швидко та наочно презентувати свої ідеї виходить не завжди? А може, потрапляли в ситуацію, коли під час подорожі усі гаджети розряджалися та ставало неможливим сфотографувати неймовірні краєвиди, що впадають в очі під час подорожі? Навчіться малювати скетчі – і ваші враження, ідеї та спогади ніколи не будуть втрачені.

Назва “скетч” в перекладі з англійської має декілька значень: ескіз, швидкий малюнок, замальовка. Зазвичай митці використовували ескізи заради того, щоб швидко “упіймати” музу натхнення, тобто виконати легкий обрис ідеї для майбутньої картини. Митці епохи Відродження серйозно ставилися до ескізів та замальовок, виконуючи їх на особливому папері срібним пером. А от живописці-авангардисти вже щосили “бешкетували” за допомогою скетчів: так, Пабло Пікассо робив швидкі ескізи зображення, щоб розрахуватися за обіди в ресторані, а Сальвадор Далі, як запевняють злі язики, малював скетчі на своїх чеках, аби отримувачам було шкода перевести їх в готівку. Сьогодні скетчінг як техніка швидкої візуалізації ідей, локацій та сцен все сильніше набирає обертів популярності у суспільстві.

Скетчінг – це швидка замальовка, яка з одного боку вимагає певних навичок, а з іншого боку – доступна кожному, хто готовий дізнатися основні правила малювання. Існує безліч видів скетчів: архітектурні скетчі, travel скетчі, фешн скетчі. Але не залежно від того, який вид скетчу Ви вибираєте, є головне правило: не потрібно завершувати роботу і доводити її до досконалості. Ідеальна робота – це вже картина, а не скетч. Скетч малюнок зараз часто може виступати самостійною художньою роботою. Але починалася історія скетчінга з замальовок художників, які вони використовували в подальшому для своїх картин.

Майстер-класи для дорослих зі скетчінгу – це прекрасний шанс спробувати щось нове. А досить прості інструменти: лайнери, маркери для скетчінга, фломастери, ручки і кольорові олівці роблять скетчі доступними для всіх навіть за межами арт-студії.

Найпопулярнішим у нас залишається фуд скетчінг. Зробити швидку замальовку улюбленого круасана або пончика під силу кожному, хто зрозуміє основні принципи роботи в скетчінга.

Нас часто запитують, чим краще малювати скетчі. Насправді, тут немає принципової різниці. Але ми на своїх майстер-класах зі скетчінгу використовуємо маркери, лайнери водостійкі і акварель. Акварельні скетчі володіють неймовірною легкістю і необхідною незавершеністю. Основи скетчінга краще пізнати на майстер-класі з уст професійного художника. а потім можете купити sketch book, базові кольори скетчінга маркерів і пробувати замальовувати все, що Вам сподобається. Художник розповість Вам, як малювати маркерами, фломастерами і лайнерами так, щоб фінальна робота була справжнім скетчем.

Читайте також: Найвідоміші картини європейських художників

Переваги майстер-класів зі скетчінгу

  • Легкість навчання для новачків: ескізи малюються у вільному стилі, переважно лініями, що перериваються, і навіть незавершений варіант малюнку надає уявлення про необхідний об’єкт або ідею.
  • Скетчі частіше за все виконуються олівцями, маркерами або пастеллю, що дуже зручно для початківців, які ніколи раніше не малювали. На своїх майстер-класах ми використовуємо лайнери, маркери та акварель. Акварлеьна фарба надає скетчам особливої легкості та колориту.
  • Навички швидкої ілюстрації для відображення думок, вражень, ідей та спогадів стануть у нагоді в будь-яких, навіть екстремальних життєвих ситуаціях.
  • Здобуваючи вміння малювати скетчі, учасники майстер-класів паралельно розвивають фантазію, просторове мислення, швидкість реакції та творчий потенціал.
  • Після занять залишається результат вашої роботи, який можна використати для декорування дому або робочого кабінету.

Кому підійде

Скетчі – ефективний інструмент не тільки для представників творчих професій, але й для всіх любителів швидкості та креативу. Так, техніка швидкого малюнку стане у нагоді тим, для кого важлива оперативна комунікація з клієнтами під час презентацій, нарад, брейн-стормінгів тощо. Дизайнери, маркетологи, PR-менеджери, event-менеджери, тревел-журналісти/блогери і навіть кореспонденти в гарячих точках неодноразово гідно оцінять корисність такої навички, як скетчінг. І хто знає, можливо, саме ваші скетчі колись “розлетяться” з аукціонів, як ескізи да Вінчі, Матісса або винахідливого Далі.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам