fbpx

Вчимося малювати скетчі

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Маєте багату фантазію, але швидко та наочно презентувати свої ідеї виходить не завжди? А може, потрапляли в ситуацію, коли під час подорожі усі гаджети розряджалися та ставало неможливим сфотографувати неймовірні краєвиди, що впадають в очі під час подорожі? Навчіться малювати скетчі – і ваші враження, ідеї та спогади ніколи не будуть втрачені.

Назва “скетч” в перекладі з англійської має декілька значень: ескіз, швидкий малюнок, накидок. Зазвичай митці використовували ескізи заради того, щоб швидко “упіймати” музу натхнення, тобто виконати легкий обрис ідеї для майбутньої картини. Митці епохи Відродження серйозно ставилися до накидків, виконуючи їх на особливому папері срібним пером. А от живописці-авангардисти вже щосили “бешкетували” за допомогою скетчів: так, Пабло Пікассо “накидував” зображення, щоб розрахуватися за обіди в ресторані, а Сальвадор Далі, як запевняють злі язики, малював скетчі на своїх чеках, аби отримувачам було шкода перевести їх в готівку. Сьогодні скетчінг як техніка швидкої візуалізації ідей, локацій та сцен все сильніше набирає обертів популярності у суспільстві.

Читайте також: Найвідоміші картини європейських художників

Переваги майстер-класів зі скетчінгу

  • Легкість навчання для новачків: ескізи малюються у вільному стилі, переважно лініями, що перериваються, і навіть незавершений варіант накидка надає уявлення про необхідний об’єкт або ідею.
  • Скетчі частіше за все виконуються олівцями, маркерами або пастеллю, що дуже зручно для початківців, які ніколи раніше не малювали.
  • Навички швидкої ілюстрації для відображення думок, вражень, ідей та спогадів стануть у нагоді в будь-яких, навіть екстремальних життєвих ситуаціях.
  • Здобуваючи вміння малювати скетчі, учасники майстер-класів паралельно розвивають фантазію, просторове мислення, швидкість реакції та творчий потенціал.
  • Після занять залишається результат вашої роботи, який можна використати для декорування дому або робочого кабінету.

Кому підійде

Скетчі – ефективний інструмент не тільки для представників творчих професій, але й для всіх любителів швидкості та креативу. Так, техніка швидкого малюнку стане у нагоді тим, для кого важлива оперативна комунікація з клієнтами під час презентацій, нарад, брейн-стормінгів тощо. Дизайнери, маркетологи, PR-менеджери, event-менеджери, тревел-журналісти/блогери і навіть кореспонденти в гарячих точках неодноразово гідно оцінять корисність такої навички, як скетчінг. І хто знає, можливо, саме ваші накидки колись “розлітяться” з аукціонів, як ескізи да Вінчі, Матісса або винахідливого Далі.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті