fbpx

Подарункові сертифікати – подарунок на будь-який випадок

Подзвоніть зараз і замовте

Ми вважаємо, що подарунки треба дарувати не лише на свята, але й просто так. Сонячний день – прекрасний привід для яскравого подарунку. В дощовий день тим паче слід дарувати подарунки, щоб підняти настрій близькій людині. А який найкращий подарунок? – Звісно, той, що надихає, наповнює емоціями та запам’ятовується на довго. Саме такі подарункові сертифікати на творчі майстер-класи в художню студію Ліхтарик.

Купуючи подарунковий сертифікат, Ви можете обрати майстер-клас самостійно або віддати вибір людині, якій даруєте. В рамках номіналу сертифіката можна обирати будь-які наші майстер-класи. Сертифікат діє 6 місяців, а це означає, що можна вибрати зручну дату та час для майстер-класу.

Емоція в подарунок, отримана від Вас, запам’ятається надовго. Крім того, учасник майстер-класу отримає нові знання та досвід, а на згадку про ваш подарунок залишиться приємний творчий результат – красивий малюнок, мозаїчна рамка чи керамічний посуд зроблений власноруч.

Олійний живопис, акварель чи пастель, кавовий чи живопис на воді, fluid art або розпис футболок, гончарство чи виготовлення медових свічок. Просто обирайте те, що Вам до душі та даруйте подарунки. Замовити сертифікат можна за телефонами студії.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам