Іграшки з фетру

Подзвоніть зараз і замовте

Майстер-клас з виготовлення фетрових іграшок – це чудовий варіант провести час з користю. Іграшки з фетру завжди душевні, теплі та барвисті, нікого не залишать байдужими.

Для кого підходить майстер-клас?

Іграшки з фетру власними руками може зробити як дорослий так і дитина. З дітьми ми використовуємо спеціальні не гострі голки, якими не можна вколотися.

Для шкільних майстер-класів по виготовленню фетрових іграшок, ми готуємо все необхідне, щоб діти клеїли іграшки, а не шили.

Що можна зробити з фетру?

Вироби з фетру стануть чудовою прикрасою на ялинку. Якщо у Вас велика сім’я або компанія, то з фетрових іграшок можна зробити чарівну новорічну гірлянду. Іграшки з фетру стануть Вашими улюбленими прикрасами для ялинки.

Однак, з фетру можна шити чи клеїти не лише ялинкові прикраси. Помаранчевий та чорний фетр ідеально підходить для створення декору на Хеллоуїн. Фетр прекрасно підходить для виготовлення валентинок на День закоханих або Великоднього декору.

Наші талановиті майстри допоможуть Вам на всіх етапах створення виробів з фетру. Наші майстер-класи можуть проходити як в нашій затишній студії, так і у Вас в офісі або на корпоративі. Також ми можемо приїхати в школу до дітей для проведення майстер-класу.

Спільна творчість завжди зближує і ми щасливі бачити посмішки наших гостей під час роботи над чудовим святковим декором. Створіть собі святковий настрій на наших майстер-класах з виготовлення фетрових іграшок.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам