fbpx

На роботу як на свято: як провести майстер-клас в офісі

Подзвоніть зараз і замовте

У середовищі сучасних роботодавців все більше тих, хто розуміє: розвиток творчого потенціалу співробітників — цінна інвестиція у власний бізнес. Креативні люди створюють цей світ таким, яким ми його бачимо, генерують ідеї і придумують способи їхньої реалізації. Саме тому провідні світові компанії особливу увагу приділяють розкриттю здібностей робітників. І творчі майстер-класи безпосередньо в офісі — один з найефективніших способів втілити цю стратегію. Живопис, гончарство, мозаїка, розпис посуду і аксесуарів, виготовлення тематичних подарунків і сувенірів до свят — арт-студія «Ліхтарик» організовує майстер-класи в офісі для всіх, хто відкритий для нових знань з різних видів мистецтва.

Як провести майстер-клас в офісі

  • Який би профіль занять вас ні зацікавив, для його проведення потрібні інструменти, матеріали, а головне — професійні майстри з багатим досвідом викладання новачкам основ предмета. Це лише споглядаючи осторонь здається простим: взяти пензлика, полотно, подивитися навчальні відео — і всім офісом почати малювати або ліпити. На практиці ж кожен учасник заходу, якщо береться освоїти будь-який вид мистецтва самостійно, стикається з несподіваними для себе перешкодами. Наприклад, ви вирішили зібрати співробітників для колективного заняття олійним живописом. Але більшість з них навряд чи чули про основи композиції, малюнка, характерні особливості олійних фарб і правила їхнього нанесення. А під керівництвом професіоналів учасники майстер-класів дуже швидко засвоюють нові навички та невідкладно застосовують їх на практиці.
  • Кількість учасників занять в офісі залежить від типу обраного майстер-класу і особливостей його проведення. Сам майстер-клас відбувається відповідно до перевіреного сценарію: групі надаються всі необхідні інструменти і матеріали, проводиться вступний інструктаж щодо їхнього застосування, викладаються основи предмета і тільки після цього надається повна свобода творчості.
  • Масляний, акварельний, пастельний живопис, скетчі, графіка, фешн-ілюстрація, coffee-art, ебру (малювання на воді), петриківський розпис, гончарство, мозаїка, пісочна анімація, розпис сумок і футболок, виготовлення ляльок-мотанок, новорічних іграшок та інших святкових сувенірів — яскравий калейдоскоп творчих майстер-класів від арт-студії «Ліхтарик» захоплює уяву і дарує яскраві враження кожному учаснику, а після таких заходів в офіс хочеться повертатися з новими силами і натхненням.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам