Подарунковий сертифікат імениннику: квиток у світ мистецтва

Подзвоніть зараз і замовте

Незадовго до свого дня народження людина підводить підсумки особистого року: аналізує досягнення, провали, зміни. І, звичайно ж, порівнює себе минулорічного з «сучасною версією» своєї особистості. Щорічно ми запитуємо себе, чи не упустили можливість удосконалити цю «версію», чи все зробили для розкриття свого потенціалу. Саме тому дуже своєчасним до дня народження стане подарунковий сертифікат на заняття творчістю. Це — шанс на новий виток особистісного зростання, а значить, дуже цінний подарунок.

Чому це цікаво

 • Людина сидить перед білосніжним полотном. Що з’явиться на ньому згодом? Сріблястий пейзаж із прозорою памороззю? Дивовижні квіти, що палають на тлі старовинних дубових шпалер? А може, абстракція з чудернацьким поєднанням кольорів, значення якої відомо одному лише художнику? Заняття мистецтвом — це запрошення в таємничий світ творчості.
 • Іменинник отримує подарунковий сертифікат на майстер-клас, а який напрямок мистецтва буде підкорятися його фантазії — це вже сюрприз. Сертифікат з можливістю вибору заняття — відмінний тест на приховані бажання. Адже людина може і не усвідомлювати, що їй хотілося б спробувати себе у живопису, гончарстві або інших творчих напрямках, і тільки опинившись перед вибором, зрозуміти свої потреби, зробити новий крок шляхом саморозвитку.
 • Для тих, хто живе у перманентному стресі (через роботу або інші обставини), життєво важливо знаходити способи відновлення енергії. Творчість — безпрограшний варіант: такий майстер-клас за рівнем релакс-ефекту дорівнює SPA-процедурі, але до того ж ще й з елементами сюрпризу для іменинника.
 • Якщо майстер-клас — колективний, на іменинника чекають нові знайомства, зміна обстановки і хвилюючий азарт змагальності. Виготовлення глиняного посуду, іграшок, ляльок-мотанок, розпис сумок і футболок, скетчі, фешн-ілюстрація, петриківський розпис — у кожного учасника виходять різні вироби, а обмін досвідом у колективі приносить багато приємних емоцій.
 • Індивідуальний майстер-клас підійде у подарунок тим, для кого важливо розкрити нові грані своєї індивідуальності. Для досягнення цієї мети підійдуть заняття з пісочної анімації, гончарства, різних видів живопису (олія, акварель, пастель, кавовий, живопис рідким акрилом, ебру — малюнки на воді).
 • І нарешті, для ерудитів і просто допитливих особистостей чудовим подарунком стане сертифікат на курс лекцій з історії мистецтва — його сміливо можна прирівняти до додаткової освіти, адже на учасника чекає екскурсія в минуле довжиною в тисячоліття.
Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам