fbpx

Фешн-ілюстрація: живопис стилю

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Уявіть: ви не знаєте, що будуть носити у світі за тиждень. Навіть фешн-напрямок невідомий. Так розгублено і сидите із шматками тканини у руках. А модниці минулих століть у таких ситуаціях перебували майже завжди. І тільки завдяки підказкам художників-ілюстраторів зі спеціальних видань панянки могли вийти в світ, не ризикуючи бути названими старомодними. Сьогодні, щоб дізнатися останні тренди сезону, нам варто лише зробити кілька рухів пальцями по екрану. Але і фешн-ілюстрація, що її настільки поціновувало багато поколінь наших попередниць, не здає позицій. Ілюстрації знову з’являються в найвідоміших журналах, а до професії художника-ілюстратора повертається колишня популярність.

Еволюція модного малюнку

Можна вважати, що фешн-ілюстрація має приблизно 500-річну історію: офорти і гравюри тих часів відображали останні тенденції моди, які так прагнули вловити першими знатні дами і кавалери. Далі з’явилися прообрази сучасних журналів мод, на свіжі випуски яких нетерпляче очікували всі модниці: від королев до прачок. І хоча доступні ці видання були вузькому колу дам, жінки з простолюддя намагалися копіювати їхні наряди — як аристократки копіювали їх з ілюстрацій. Аж до середини XX-го століття фешн-ілюстрації створювалися талановитими художниками, і деякі з них здобули всесвітню славу. Пізніше їхні роботи надихнуть Крістіана Діора, Ів Сен-Лорана, Юбера Живанши та інших визначних модельєрів.

Фешн-ілюстрації, що свого часу змушені були поступитися зразкам фотомистецтва, сьогодні знову в тренді. Так, на обкладинці одного з журналів Vouge Australia з’явилася ілюстрація у вигляді портрета Кейт Бланшетт. А мальована фешн-зайка Fifi Lapin і зовсім стала своєрідною іконою стилю. Роботи художників-ілюстраторів можна побачити і на принтах колекцій модних брендів.

Чому це цікаво

Навчання мистецтву фешн-ілюстрації рівнозначно освоєнню декількох корисних навичок: ви навчитеся миттєво сприймати ідею, швидко і професійно робити ескізи, ретушувати і «оживляти» їх за допомогою тонких деталей.

Акварель, пастель, лінери, кольорові ручки і олівці — ці інструменти допоможуть не тільки робити начерки фешн-ілюстрацій, а й відточити майстерність в інших стилях живопису.

Сьогодні багато видавництв і журналів співпрацюють з фешн-ілюстраторами для створення дизайну макетів, принтів, мальованих рекламних меседжів.

Фешн-ілюстратор — це така собі людина-оркестр: тонкий смак, блискавичні рухи, гармонійні кольорові поєднання, витонченість і легкість силуетів. Ви ж теж так хочете, правда?

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті