fbpx

Фешн-ілюстрація: живопис стилю

Подзвоніть зараз і замовте

Мода мінлива і встигнути за нею нереально. А от чи треба взагалі? – Ми вважаємо, що краще бути стильною ніж модною. Смак та стиль формує наш внутрішній світ, оточуючий світ, книжки прочитані нами, картини побачені нами та ще безліч щоденних візуальних контактів, з якими ми маємо справу щодня.

Оточіть себе якісними, гарними речами, цікавими книгами та подорожуйте – і Ваш стиль стане неповторним та буде надихати інших. А щоб збільшити кількість краси навколо – завітайте на наші майстер-класи fashion ілюстрації.

Чим же така особлива фешн-ілюстрація?

Здавалось би швидкий скетч одягу, взуття чи аксесуарів намальований на папері з використанням акварелі, маркерів, лайнерів, ручок та олівців – це дуже просто. Однак, щоб зробити якісну фешн-ілюстрацію, треба вміти побудувати людську фігуру, розумітися на фактурі тканин, знати історію моди та вміти поєднувати різноманітні живописні техніки.

Складно? – Якщо пробувати самостійно, то так! А якщо прийти на майстер-клас до наших талановитих художниць – то елементарно! Професійні художниці допоможуть Вам розібратися у всіх тонкощах, підкажуть як оволодіти інструментами та допоможуть створити стильний образ.

Ми допоможемо Вам зорієнтуватися у величезному виборі матеріалів для фешн-ілюстрації. Основою для малюнку ми вибираємо акварельний папір, однак це може бути скетчбук, пастельний папір чи крафт. Ілюстрації можуть створюватись олівцем, якщо Ви любите чіткі лінії та графіку Модільяні, можна працювати кольоровими акварельними або пастельними олівцями. Ефектно виглядають ілюстрації створені тушшю.

Ми на майстер-класах прагнемо дати Вам можливість спробувати різні техніки, однак радимо міксувати сучасні маркери та лайнери. Вони ідеально підходять як фахівцям, так і початківцям. З якісними матеріалами та допомогою професійної художниці, майстер-клас стане для Вас приємним новим досвідом та прекрасним доповненням до скарбнички власного стилю.

Еволюція модного малюнку

Можна вважати, що фешн-ілюстрація має приблизно 500-річну історію: офорти і гравюри тих часів відображали останні тенденції моди, які так прагнули вловити першими знатні дами і кавалери. Далі з’явилися прообрази сучасних журналів мод, на свіжі випуски яких нетерпляче очікували всі модниці: від королев до прачок. І хоча доступні ці видання були вузькому колу дам, жінки з простолюддя намагалися копіювати їхні наряди — як аристократки копіювали їх з ілюстрацій. Аж до середини XX-го століття фешн-ілюстрації створювалися талановитими художниками, і деякі з них здобули всесвітню славу. Пізніше їхні роботи надихнуть Крістіана Діора, Ів Сен-Лорана, Юбера Живанши та інших визначних модельєрів.

Фешн-ілюстрації, що свого часу змушені були поступитися зразкам фотомистецтва, сьогодні знову в тренді. Так, на обкладинці одного з журналів Vouge Australia з’явилася ілюстрація у вигляді портрета Кейт Бланшетт. А мальована фешн-зайка Fifi Lapin і зовсім стала своєрідною іконою стилю. Роботи художників-ілюстраторів можна побачити і на принтах колекцій модних брендів.

Чому це цікаво

Навчання мистецтву фешн-ілюстрації рівнозначно освоєнню декількох корисних навичок: ви навчитеся миттєво сприймати ідею, швидко і професійно робити ескізи, ретушувати і «оживляти» їх за допомогою тонких деталей.

Акварель, пастель, лінери, кольорові ручки і олівці — ці інструменти допоможуть не тільки робити начерки фешн-ілюстрацій, а й відточити майстерність в інших стилях живопису.

Сьогодні багато видавництв і журналів співпрацюють з фешн-ілюстраторами для створення дизайну макетів, принтів, мальованих рекламних меседжів.

Фешн-ілюстратор — це така собі людина-оркестр: тонкий смак, блискавичні рухи, гармонійні кольорові поєднання, витонченість і легкість силуетів. Ви ж теж так хочете, правда?

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам