fbpx

Замість тамади: дівич-вечір в компанії з музами творчості

Подзвоніть зараз і замовте

Часи, коли сценарій дівич-вечорів обмежувався поїздкою містом на лімузині з шампанським і гламурними піснями, залишаються у минулому, як і сама епоха гламуру. У світі знову запанувала мода на природність, вільне творення і душевну красу. Творчій майстер-клас на дівич-вечір нагадає про творче начало і допоможе його розкрити кожній учасниці. Тобто ще одним приводом для свята у дівчат стане більше.

Як обрати майстер-клас на дівич-вечір

  • Класика — найкраща подруга дівчат, вона завжди вчасна і неодмінно доречна. Класично безпрограшним варіантом дівич-вечора стане заняття з живопису. Спільне малювання олійними, акварельними, пастельними фарбами або з використанням рідкого акрилу, який допомагає створювати незвичайні абстрактні картини, відкриє секрети різних напрямків мистецтва. Гурмани будуть у захваті від ароматного кавового живопису з відтінками какао і кориці. Гармонійним поєднанням релаксації і творчості порадує майстер-клас з ебру — живопису на воді, а візерунки, що зачаровують, потім переносяться на тканину або папір.
  • Цікавим сценарієм дівич-вечора стане заняття з мозаїки — давнього мистецтва, що не втрачає своєї актуальності тисячоліттями.
  • Для любителів заходів в сучасному стилі відмінним рішенням стане майстер-клас з фешн-ілюстрації. Уявіть, скільки багатих ідей для модного гардероба в цьому сезоні може народитися, коли за справу візьмуться кілька цінительок стилю одночасно! Після такого заняття можна сміливо летіти до Мілану на показ мод і тестувати навички, що були засвоєні.
  • Не менш захоплюючим стане майстер-клас з розпису футболок і сумок. Колективний обмін ідеями, креативне їхнє втілення — і ваш дівич-вечір стане тимчасовою філією імпровізованого будинку моди.
  • Майстер-клас з гончарства — незмінно цікавий формат заходу. Учасниці навчаться працювати з глиною і на гончарному крузі, ліпити вази, чашки, інший посуд і просто красиві статуетки.
  • Дівич-вечір в етностилі — для всіх, хто цікавиться історією, пам’ятає своє коріння і цінує творчу спадщину свого народу. Це завжди весело, душевно і колоритно. Наприклад, майстер-клас з петриківського розпису порадує яскравими фарбами і оригінальними орнаментами. А створені учасницями вироби — шкатулки, кухонні дощечки тощо — можуть стати відмінними сувенірами на згадку про подію. Відсвяткувати дівич-вечір в традиційному українському стилі можна також, замовивши заняття з писанкарства, виготовлення ляльок-мотанок, медових свічок або іграшок. Осягаючи творчість крізь призму традицій, ми вчимося мудрості у попередніх поколінь і можемо передати це своїм дітям.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам