fbpx

Весняний арт-марафон: що подарувати на 8 березня

Подзвоніть зараз і замовте

Весною природа виходить з сонного заціпеніння після лютневих снігових “колискових”, а разом з природою прокидаються і наші почуття, з’являється прагнення до творчості у всіх його проявах. Природа — майстерна майстриня,  що кожного року розфарбовує світ новими кольорами. А живопис, ліплення, мозаїка та інші види мистецтва гармонують з весняними тенденціями оновлення. З чистого аркуша починати завжди захоплююче. Саме тому сертифікат на творчі майстер-класи стане не просто оригінальним подарунком для кожної жінки до довгоочікуваного свята, а справжнім джерелом весняних перетворень.

Чому це цікавіше, ніж стандартні подарунки до 8 березня

Яка вона — весна в стилі Ренуара? А як щодо весни із ароматом кави? Або буяння фарб петриківського розпису? Весна багатолика, як жіночий шарм, і підтвердження тому — мистецтво. Творчі майстер-класи стануть для ще одною можливістю розкрити жіночність, джерелом якої саме і є творче начало.

Навесні натхнення переповнює навіть тих, хто далекий від мистецтва, і сертифікат на заняття творчістю стане мотивуючим фактором до змін не тільки зовнішніх, а й внутрішніх, особистісних. Адже відроджуючи цікавість до незвіданого, долучаючись до арт-марафону, кожна жінка знову занурюється в глибини своїх талантів. І хіба це — не найкращий подарунок?

Як вибрати майстер-клас на 8 березня

  • Акварельний, пастельний і кавовий живопис подарують незабутні емоції витонченим натурам, які віддають перевагу грі відтінків і вдумливому спогляданню прекрасного.
  • Петриківський розпис вподобають активні і життєрадісні жінки, що полюбляють яскраві, насичені кольори.
  • А від малювання олійними фарбами отримають задоволення навіть початківці, адже з їхньою допомогою легко можна підкоригувати будь-які недоліки.
  • Гончарство, мозаїка і ебру припадуть до душі тим, хто досягає гармонії шляхом неквапливого спокійного творення.
  • Виготовлення кумедних ляльок-мотанок відродять в будь-якій жінці маленьку бешкетну дівчинку і повернуть їй відчуття дитячого захоплення світом.
  • Розпис сумок і футболок стане прекрасним подарунком для затятих модниць, як і майстер-класи фешн ілюстрації.
  • Живопис рідким акрилом надихне на нові звершення, а написана картина додасть родзинку кожній оселі.

Оригінальний подарунок на 8 березня можна обрати в каталозі творчих майстер-класів на нашому сайті. ТОП-подарунок на 8 березня – це подарунковий сертифікат на майстер-клас. Подарунок-враження на 8 березня буде вигідно виділятися серед інших подарунків на 8 березня.

Подарунковий сертифікат на майстер-клас стане відмінним подарунком вчителю на 8 березня. Цінова категорія подарункових сертифікатів на творчі майстер-класи починається з 200 грн, а це означає, що подарунковий сертифікат може стати прекрасним символічним подарунком на восьме березня.

Найбільш незвичайний подарунок подрузі на 8 березня – це подарунковий сертифікат для двох на живопис олією, флюїд арт або гончарство.

Романтичний подарунок дівчині на 8 березня може виглядати красиво і бути використаним протягом 6 місяців. Подарунковий сертифікат на урок живопису принесе море позитивних емоцій не тільки 8 березня , а й в день майстер-класу з малювання.

Ідеї подарунків на 8 березня  дружині стають серйозним випробуванням щороку. В арт-студії “Ліхтарік” більше 20 творчих майстер-класів на вибір. Подарунок – враження для дружини на 8 березня – це можливість показати свою непередбачуваність у виборі особливого подарунку для коханої.

Де можна купити подарунок на 8 березня?

Ви можете придбати подарунковий сертифікат на творчий майстер-клас у нас в студії або замовити подарунковий сертифікат в електронному вигляді.

Подарунки жінкам на 8 березня повинні приносити максимум задоволення і запам’ятовуватися на довго. Подарункові сертіфікати для жінок від художньої студії “Ліхтарік” відмінно справляються з цим завданням.

Творчі майстер-класи — це справжній весняний арт-марафон, який символізує зародження всього прекрасного та нового.

Ціна: від 200 грн

Строк дії: 6 місяців

Форма: електронна або паперова

Вид: на майстер-клас або по номіналу

Як активувати: подзвонити по телефонам студії та сказати номер сертифікату

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам