fbpx

Весняний арт-марафон: що подарувати на 8 березня

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

На початку весни всі жінки мріють не тільки про тепло, сонце і квіти, а й, звичайно ж, про подарунки. І справа не тільки у наближенні свята 8 березня, а в самій атмосфері “ранкової” весни. Природа виходить з сонного заціпеніння після лютневих снігових “колискових”, а разом з природою прокидаються і наші почуття, з’являється прагнення до творчості у всіх його проявах. Природа — майстерна майстриня,  що кожного року розфарбовує світ новими кольорами. А живопис, ліплення, мозаїка та інші види мистецтва гармонують з весняними тенденціями оновлення. З чистого аркуша починати завжди захоплююче. Саме тому сертифікат на творчі майстер-класи стане не просто оригінальним подарунком для кожної жінки до довгоочікуваного свята, а справжнім джерелом весняних перетворень.

Чому це цікавіше, ніж стандартні подарунки до 8 березня

Яка вона — весна в стилі Ренуара? І як надихають пейзажі юного, але вже зухвалого березня? А як щодо весни із ароматом кави? Або буяння фарб петриківського розпису? Весна багатолика, як жіночий шарм, і підтвердження тому — мистецтво. Творчі майстер-класи стануть для представниць прекрасної статі ще одною можливістю розкрити жіночність, джерелом якої саме і є творче начало.

Навесні натхнення переповнює навіть тих, хто далекий від творення, і сертифікат на заняття творчістю стане мотивуючим фактором до змін не тільки зовнішніх, а й внутрішніх, особистісних. Адже відроджуючи цікавість до незвіданого, долучаючись до арт-марафону, кожна жінка знову занурюється в сяючі “хвилі” юності. І хіба це — не найкращий подарунок?

Як вибрати майстер-клас на 8 березня

Творчі майстер-класи — це справжній весняний арт-марафон, в якому кожна жінка — переможниця.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті