fbpx

Подарунок подрузі: тет-а-тет з мистецтвом

Подзвоніть зараз і замовте

Мало хто знає наші мрії і таємні бажання краще за близьких подруг — саме їм ми розповідаємо в подробицях, через що переймаємося та чого бажаємо. Друзі можуть зрозуміти нас з півслова і знають, як підняти нам настрій. Іноді, щоб вібрати подарунок для подруги, треба пройти справжній квест зі складними завданнями. Здавалося б, за стільки років дружби все бажане вже подаровано, невже тепер доведеться банально піднести щось випадкове? Не доведеться — на цей випадок є подарункові сертифікати від арт-студії «Ліхтарик». Майстер-класи з різних видів творчості нікого не залишать байдужим, адже завдання мистецтва — показати нам нові грані прекрасного.

Чому це цікаво

  • Набути внутрішньої свободи, досягти гармонії і розпізнати свої приховані таланти — хіба це не мрія будь-якої жінки? І творчі майстер-класи — найприємніший і естетичний шлях до реалізації таких мрій. Олійний, акварельний, пастельний живопис підкорюють своєю красою, витонченістю ліній і можливістю відкрити нові способи самопізнання. Мозаїка, пісочна анімація, виготовлення ляльок-мотанок, сувенірів з фетру, медових свічок приведуть в захват діловитих дівчат, що воліють чимось зайняти руки за будь-яких обставин. І навряд чи знайдеться жінка, байдужа до моди, — а тому майстер-клас з фешн-ілюстрації стане стильним і креативним подарунком.
  • А якщо подруга — натура раціональна й прагматична, далека від творчості? Тоді творчість прийде до неї! Навіть найсуворіша особистість зазнає позитивних емоцій від занурення в мистецтво, особливо коли стане безпосереднім учасником процесу творення: кожному приємно виявити у себе нові здібності і отримати можливість реалізувати їх. Побоюєтеся, що подруга розгубиться перед настільки широким вибором майстер-класів і з незвички їй буде складно визначитися? Зорієнтувати її можна, заздалегідь замовивши сертифікат на майстер-клас за певним видом творчості, який, на вашу думку, їй сподобається.
  • Якщо ж ви шукаєте подарунок для подруги, що давно і щиро захоплена мистецтвом, краще піднести подарунковий сертифікат з можливістю вибору заняття за її смаком. Наприклад, майстер-клас з гончарної справи буде цікавий тим, хто раніше пробував себе тільки в живописі або розписі футболок, сумок, іграшок. Але навіть для затятих прихильниць мистецтва можуть стати відкриттям майстер-класи з деяких видів живопису: ебру (малювання на воді), coffee-art, петриківського розпису, створення зображень рідким акрилом та інших. Жінка і творчість тет-а-тет — для справжніх поціновувачів естетики.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам