fbpx

Свята закінчуються, мистецтво — вічне

Подзвоніть зараз і замовте

Сучасні тенденції організації різних свят тяжіють до європейських сценаріїв, де гастрономічний аспект все частіше поступається розважальному. Незважаючи на вишуканість страв, італійці, французи, іспанці все частіше обирають формат святкування лише з легкими закусками, однак з концептуальною складовою. Український народ теж славиться не лише виключно смачною кухнею, а й різноманітністю дозвілля, доповненого традиціями, звичаями і невичерпним творчим потенціалом. Ось чому свята в сучасному суспільстві все частіше прийнято прикрашати палітрою творчих майстер-класів. «Життя коротке, мистецтво вічне», — стверджували стародавні римляни, і неперевершені в своїй класичній красі античні шедеври — яскраві ілюстрації цієї цитати. Творчі заняття від арт-студії «Ліхтарик» — як готові сценарії свят в стилі різних видів мистецтва: просто відзначайте і насолоджуйтеся.

Чому це цікаво

  • Питання організації навіть скромних свят вирішити не настільки просто, як здається на перший погляд. Настільні ігри, спільний перегляд стендап-шоу, караоке, гра в мафію, безумовно, допоможуть скоротати час. Але подібне дозвілля чекає на учасників свята і вдома. А ось коли всі одночасно малюють скетчі, ліплять свистульки або чашки, виготовляють кумедні ляльки-мотанки, відкривають для себе секрети петриківського розпису або створюють химерні вироби за допомогою пісочної анімації — такі враження не забуваються. Можна як замовити виїзний майстер-клас, так і організувати спільне дружнє відвідування арт-студії для колективного заняття.
  • Плануєте корпоратив, сімейне свято або дружню зустріч? Заняття з гончарства, розпису сумок і футболок, новорічних іграшок, мозаїки і інші види творчого дозвілля — відмінне рішення для великої компанії.
  • Очікується романтичне свято? Додайте в його сценарій нотки творчості, і він заграє новими хвилюючими акордами. Майстер-класи з живопису (акварель, пастель, рідкий акрил, масляний, кавовий живопис, ебру) ніби створені для закоханих і всіх, хто цінує високе почуття кохання. Надихаючись ним, ми відкриваємо в собі нові здібності, і головне — не упустити шанс їх побачити, відчути силу своїх можливостей. Ось чому творчі майстер-класи — це не тільки різновид святкового дозвілля. Заняття мистецтвом — це яскраве свято, яке можна покликати в будь-який момент, і воно принесе вам в дар насолоду творчістю.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам