fbpx

Свята закінчуються, мистецтво — вічне

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Сучасні тенденції організації різних свят тяжіють до європейських сценаріїв, де гастрономічний аспект все частіше поступається розважальному. Незважаючи на вишуканість страв, італійці, французи, іспанці все частіше обирають формат святкування лише з легкими закусками, однак з концептуальною складовою. Український народ теж славиться не лише виключно смачною кухнею, а й різноманітністю дозвілля, доповненого традиціями, звичаями і невичерпним творчим потенціалом. Ось чому свята в сучасному суспільстві все частіше прийнято прикрашати палітрою творчих майстер-класів. «Життя коротке, мистецтво вічне», — стверджували стародавні римляни, і неперевершені в своїй класичній красі античні шедеври — яскраві ілюстрації цієї цитати. Творчі заняття від арт-студії «Ліхтарик» — як готові сценарії свят в стилі різних видів мистецтва: просто відзначайте і насолоджуйтеся.

Чому це цікаво

  • Питання організації навіть скромних свят вирішити не настільки просто, як здається на перший погляд. Настільні ігри, спільний перегляд стендап-шоу, караоке, гра в мафію, безумовно, допоможуть скоротати час. Але подібне дозвілля чекає на учасників свята і вдома. А ось коли всі одночасно малюють скетчі, ліплять свистульки або чашки, виготовляють кумедні ляльки-мотанки, відкривають для себе секрети петриківського розпису або створюють химерні вироби за допомогою пісочної анімації — такі враження не забуваються. Можна як замовити виїзний майстер-клас, так і організувати спільне дружнє відвідування арт-студії для колективного заняття.
  • Плануєте корпоратив, сімейне свято або дружню зустріч? Заняття з гончарства, розпису сумок і футболок, новорічних іграшок, мозаїки і інші види творчого дозвілля — відмінне рішення для великої компанії.
  • Очікується романтичне свято? Додайте в його сценарій нотки творчості, і він заграє новими хвилюючими акордами. Майстер-класи з живопису (акварель, пастель, рідкий акрил, масляний, кавовий живопис, ебру) ніби створені для закоханих і всіх, хто цінує високе почуття кохання. Надихаючись ним, ми відкриваємо в собі нові здібності, і головне — не упустити шанс їх побачити, відчути силу своїх можливостей. Ось чому творчі майстер-класи — це не тільки різновид святкового дозвілля. Заняття мистецтвом — це яскраве свято, яке можна покликати в будь-який момент, і воно принесе вам в дар насолоду творчістю.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті