fbpx

Подарунок батькам чоловіка: дивуємо і надихаємо

Подзвоніть зараз і замовте

Вважаєте, складніше, ніж вибрати подарунок для начальника — тільки вигадувати подарунки для нього щороку? А тим часом на нелегкому шляху пошуку презентів зустрічаються і «завдання із зірочкою». І це навіть не хрестоматійне «догодити свекрусі». Подарунки батькам чоловіка — тема делікатна. Особливо якщо вашій родині вже багато років і ви, здавалося б, вичерпали всі ідеї для презентів свекрусі та свекру. І насправді — не дарувати ж їм щоразу «щось для дому», а піднести речі особистого користування ризикне не кожна, боючись не вгадати з розміром чи кольором. А ось подарункові сертифікати на творчі майстер-класи стануть справжнім культурним проривом в традиціях вашої родини, адже в будь-якому віці люди раді відкрити для себе щось нове і цікаве.

Зробити подарунок батькам чоловіка цікавим, корисним і несподіваним? — Місія здійсненна! Ми радимо дарувати подарункові сертифікати на індивідуальні майстер-класи. Це допоможе батькам чоловіка відчувати себе впевненіше в новому оточенні

Головне питання в тому, який подарунковий сертифікат подарувати свекрам? Ще одна порада: залиште можливість вибору майстер-класу свекрам. Наша художня студія допоможе обрати найкращий майстер-клас саме батькам Вашого чоловіка. Ми спеціалізуємося на майстер-класах для дорослих, вміємо просто розповісти про складне, вибрати оптимальну ідею для картини або керамічного виробу і реалізувати її на практиці. Враження в подарунок батькам – це відмінний спосіб проявити свою турботу.

Як вибрати майстер-клас у подарунок

  • «Але якщо ніхто з них не цікавиться мистецтвом?» — запитаєте ви. Тим більш запам’ятається такий подарунок. Якими б далекими від творчості не здавалися вам батьки чоловіка, повірте: цей культурний експеримент подарує їм сильні враження. Тільки уявіть: своїм подарунком ви відкриєте свекрусі дивовижний і ароматний світ кавового живопису, а свекру — можливість покрасуватися за мольбертом і відчути себе відомим митцем. А якщо вони вдвох підуть на майстер-клас з розпису сумок і футболок, обновки незабаром отримає вся родина.
  • Подарунковий сертифікат може бути відкритим з можливістю вибрати батьками чоловіка напрямок мистецтва для занять самостійно. Сувора графіка, ніжна пастель або прекрасні в своїй хисткості малюнки на воді — який би майстер-клас вони не вибрали, сюрпризи, радісні відкриття і яскраві спогади забезпечені.
  • Якщо ж батьки чоловіка консерватори, із побоюванням ставляться до всього незвіданого і вас бентежить можлива реакція на цей вельми несподіваний для них подарунок, на цей випадок є ідея. Соломоновим рішенням стануть заняття традиційними ремеслами: гончарством, петриківським розписом, витинанкою, писанкарством. У зрілому віці ми починаємо вище цінувати традиційну національну культуру, цікавитися побутом минулих століть, частіше звертаємося до історії рідного краю. Ваші родичі отримають справжнє задоволення, працюючи за гончарним кругом, розписуючи посуд, виготовляючи ляльки-мотанки або забавні сувеніри для онуків (свистульки, чашечки, дзвіночки).
  • А от заняття з мозаїки та пісочної анімації повернуть батьків чоловіка в далекі роки юності, коли вони разом будували плани і піщані замки, грали кольоровими камінцями на березі, складаючи візерунки свого майбутнього щасливого життя.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам