fbpx

Оригінальний подарунок хлопцю: вигадуй, створюй, вдосконалюй

Подзвоніть зараз і замовте

Існує думка, що творчість викликає більше цікавості у жінок, ніж у чоловіків. Представниць прекрасної статі можна частіше побачити на виставках, семінарах, в галереях та музеях. Чоловіки ж традиційно вибирають дещо інші види дозвілля, що підкреслюють маскулінність: спортивні змагання, ігри з жорсткою конкуренцією, екстремальні хобі або азартні заняття. Ці стереотипи виявилися живучими. І коли мова заходить про подарунки з творчим началом, багато хто вважає їх занадто жіночними для хлопців.

Але давайте згадаємо, скільки художниць ви знаєте і скільки — художників? Скульпторів, графіків, архітекторів? На думку спадають переважно чоловічі імена? На жаль, багато століть жінки не мали можливості реалізувати себе в мистецтві через обмеження в багатьох правах. Але вічний вогонь творчого початку не згасав, і роль чоловіків у цьому прориві — величезна. Мистецтво хвилює і надихає їх так само сильно, як і жінок, треба просто дати їм шанс розкрити свої здібності. Творчі майстер-класи стануть несподіваним, але надихаючим подарунком для хлопця, навіть якщо він не розрізняє Мане та Моне.

Чому це цікаво

  • Нові знання та навички, саморозвиток і самовдосконалення, ефективне застосування своїх умінь важливі для будь-якого хлопця, оскільки це — сходинки до самореалізації та успіху. А хто відмовиться стати успішним?
  • Чоловіки традиційно люблять приймати виклики, розбиратися в чомусь новому, вирішувати поставлені завдання — таким чином проявляються їхні стародавні інстинкти, коли від винахідливості глави сім’ї інколи залежало життя всіх її членів. Освоюючи заняття творчістю, ваш хлопець зможе реалізувати свою винахідливість і креативність навіть в таких незвичних для себе ролях, як митець або гончар.
  • Живопис олією та рідким акрилом стане відкриттям для хлопців, які вважали малювання чимось складним і навіть непосильним для себе: олійні та акрилові фарби легко наносяться і дозволяють швидко відчути себе впевнено. А ось акварельний, пастельний живопис, coffee-art, графіка підходять тим, хто уважний до деталей і любить ювелірну точність рухів. Скетчі стануть до вподоби динамічним, швидким хлопцям, а живопис на воді (ебру), мозаїку або пісочну анімацію оцінять натури вдумливі і схильні до споглядальності.
  • Якщо ваш хлопець любить ручну працю, його приведуть у захват заняття з гончарства, виготовлення медових свічок або сувенірів, а ось ерудита неодмінно підкорять лекції з історії мистецтв.
  • Ну а поціновувачі гумору будуть підкорені майстер-класом з розпису сумок і футболок — це чудовий плацдарм для візуалізації жартівливих написів або улюблених персонажів.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам