fbpx

Лекції з історії мистецтв: культурна прогулянка крізь тисячоліття

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Знайомі запросили в галерею на відкриття виставки знаменитих імпресіоністів, а ви вперше чуєте ці імена? На роботі ініціюють флешмоб “Я люблю живопис”, і ви від цього сильно спантеличені? Під час побачення заходить мова про творчість Ель Греко, а ви лише мовчки посміхаєтеся і намагаєтеся пригадати, дизайнер це чи співак? Якщо хоча б на одне питання ви чесно відповіли собі “Так”, пора йти здаватися. Туди, де вас швидко і в приємній обстановці “підтягнуть” з історії мистецтв і підвищать ваш освітній рівень. Після серії лекцій від арт-студії “Ліхтарик” ви легко і невимушено будете розмірковувати про особливості норвезького експресіонізму та культурні виклики у творчості Пікассо.

Навіщо це

В епоху глобалізації бути освіченою людиною – вже не означає бути просто фахівцем у своїй галузі. Відкриті лекції провідних професорів кращих університетів світу, вебінари, онлайн тренінги створюють нову реальність, яка щодня кидає виклики і вимагає від нас постійного розвитку. І якщо раніше аргумент “він – висококваліфікований інженер, а не гуманітарій” був вичерпним для того, щоб не соромитися відсутності елементарних знань з історії та культури, сьогодні це не працює. В сучасних умовах кожен може зайнятися самоосвітою, і лекції з історії мистецтв – одне з найбільш вдалих рішень для цієї мети.

Чому це завжди буде в тренді

Знаєте, чому футболки і світшоти з принтами у вигляді ірисів Ван Гога, “годинника, що тане” Далі або “Поцілунку” Клімта ніколи не вийдуть з моди? Тому що живопис – поза часом. Венеру Мілоську та Ніку Самофракійську не лякає конкуренція – класика вічна. І, нарешті, згадаємо, що сказала Фаїна Раневська про картину да Вінчі “Мона Ліза”: “Ця дама вже сама може вибирати, на кого їй справляти враження”. Мистецтво буде в тренді доти, поки з нього черпають ідеї сучасні кріейтори, а вони навряд чи відмовляться від такого невичерпного джерела натхнення.

Переваги лекцій з історії мистецтв:

  • Під керівництвом професіоналів ви зробите “прогулянку” головними культурними епохами, станете розрізняти напрямки живопису, дізнаєтеся про шедеври світової культурної спадщини та їхніх авторів.
  • За малий час навчитеся орієнтуватися в особливостях різних видів мистецтва, і навіть зможете розрізняти авторський стиль знаменитих творців.
  • Почнете відчувати себе “своїм” на будь-якому культурному заході.
  • Будете знати, чим поцікавитися в будь-якій країні світу.
  • Відкриєте для себе новий світ – світ особистостей, які змінили обличчя історії, розфарбувавши її відтінками своєї геніальності.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті