Лекції з історії мистецтв: культурна прогулянка крізь тисячоліття

Подзвоніть зараз і замовте

Ви професіонал своєї справи, багато працюєте та інколи хочете перемкнути увагу та дізнатися щось новеньке, цікаве та для душі. Однак, Ви ходите на багато тренінгів, лекцій та семінарів по своїй тематиці. І отримувати знання в новій сфері хочете легко, невимушено та відпочиваючи. Тоді, лекції в арт-студії Ліхтарик створені саме для Вас.

Цікава подача інформації, структурована система знань з історії мистецтва, додаткова інформація на пошту після лекції, не стандартні міждисциплінарні паралелі та поради щодо відвідування музеїв. Все це та ще більше на лекціях з історії мистецтв у Ліхтарику.

Навіщо це

В сучасних умовах можна бути не лише глибоким фахівцем у своїй галузі, але й займатися самоосвітою в найцікавіших галузях знань. Відкриті лекції провідних професорів кращих університетів світу, вебінари, онлайн тренінги створюють нову реальність, яка щодня кидає виклики і вимагає від нас постійного розвитку. В сучасних умовах кожен може зайнятися самоосвітою, і лекції з історії мистецтв – одне з найбільш вдалих рішень для цієї мети.

Чому це завжди буде в тренді

Мистецтво буде в тренді доти, поки з нього черпають ідеї сучасні кріейтори, а вони навряд чи відмовляться від такого невичерпного джерела натхнення.

Переваги лекцій з історії мистецтв:

 • З легкої подачі цікавого лектора-мистецтвознавця Ви зробите “прогулянку” головними культурними епохами, станете розрізняти напрямки живопису, дізнаєтеся про не очевидні шедеври світової культурної спадщини та їхніх авторів.
 • За малий час навчитеся орієнтуватися в особливостях різних видів мистецтва, і навіть зможете розрізняти авторський стиль знаменитих творців.
 • Відкриєте для себе безліч паралелей між мистецтвом, релігією, економікою, політикою та історією.
 • Прокладете для себе дорожню карту
 • Будете знати, чим поцікавитися в будь-якій країні світу та як насолодитися відвідуванням Лувру і не стояти в черзі до Мона Лізи.
 • Відкриєте для себе новий світ – світ особистостей, які змінили обличчя історії, розфарбувавши її відтінками своєї геніальності.
Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам