fbpx

Майстер-класи для школярів – оновлена програма

Подзвоніть зараз і замовте

Ми цієї осені підготували кілька оновлених курсів для дітей, а також майстер-класи для школярів. Розповідаємо по черзі.

Історія мистецтва для дітей. Авторський курс, що поєднує теоретичну та практичну складову. Кожне заняття – це занурення в певну епоху, де діти дізнаються багато нового та закріплюють нові знання на практиці. Тут діти будуть малювати різноманітними техніками, робити мозаїки та гончарувати. З досвіду минулих років, можемо сказати, що після відвідування цього курсу діти часто запрошували батьків в музеї.

Книжкова ілюстрація. Найулюбленіший наш дитячий курс. Він спрямований на розвиток фантазії, роботу з текстом, розробку персонажів та сюжетів для ілюстрацій. А родзинкою курсу є можливість замовити книгу з ілюстраціями Вашої дитини. Якщо почати у вересні, то до новорічних свят буде готова книга, яка стане прекрасним подарунком бабусям, дідусям та хрещеним.

Цього року ми вперше набираємо групу дошкільнят на уроки ліпки. Глина – дивовижний матеріал, що має безліч корисних якостей. Ліпка з глини вчить дітей втілювати свої фантазії в об’ємних, пластичних формах, виражати свої думки в творчості, заспокоює маленьких непосид та вчить концентрувати увагу на чомусь одному.

Крім того, ми запрошуємо школяриків на наші традиційні, щоденні майстер-класи з гончарства, де можна не лише ліпити руками, але й гончарувати на крузі. Трошки старшим дітям буде цікаво спробувати себе в абстрактному живопису Fluid art або предметному олійному живопису. Кавовий живопис, мозаїка, акварель та пастель підійдуть дітям, які люблять займатися творчістю. А майстер-клас з розпису футболок буде прекрасним варіантом для святкування дитячого дня народження. Петриківський розпис та виготовлення ляльки-мотанки ідеальні майстер-класи для знайомства з українською культурою та історією.

Запрошуємо школяриків до нашої студії або залюбки приїдемо з майстер-класами до Вашої школи.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам