Книжкова ілюстрація для дітей

150грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Кожна дитина – талановитий художник. Навіть якщо поки що вам так не здається, – відкиньте сумніви та приводьте своїх малюків до арт-студії “Ліхтарик” на книжкову ілюстрацію для дітей. Досвідчений педагог та художниця відмінно розуміється на дитячих книжках, віршиках та цікавих історіях, а ще вона створює мультики.

Художниця навчить дітей малювати почуте та ілюструвати книжки. Уявіть лишень: ваша дитина не просто малює, щоб малювати, а свідомо зображує героїв почутих казок, розуміючи задум автора та проаналізувавши історію, складає власне бачення про твір.

Книжкова ілюстрація для дітей: про що дізнаються малюки

На занятті дітки вчаться визначати персонажів віршиків, будувати композицію, робити ескізи та малювати повноцінні сюжетні ілюстрації.

Унікальний курс книжкової ілюстрації для дітей передбачає розробку та друк повноцінної книги з малюнками юного ілюстратора. Така книга – гарна пам’ять на роки, а також чудовий подарунок близьким. Та й взагалі – мало хто з дітей зможе похвалитися таким суттєвим здобутком, тому не втрачайте цю чудову можливість!

З якого віку можна відвідувати заняття з книжкової ілюстрації

Наші заняття передбачені для діток віком від 5 до 10 років. Успішно вчити малюків малювати можна починати вже в дошкільному віці, але особливо цікавими такі майстер-класи будуть для школяриків, адже саме вони є найбільш активними “чомучками” з багатою фантазією! Навіть не вагайтеся: книжкова ілюстрація для школярів в Києві подарує хлопчикам та дівчаткам багато яскравих емоцій та позитивних вражень!

Потіште своїх діток приємним сюрпризом – приведіть їх в нашу студію на заняття з книжкової ілюстрації!

clock

Тривалість заняття - 1 година.

clock

Вік учасників - для дітей віком від 5 до 10 років

clock

Кількість учасників - до 8 осіб

clock

Як отримати свої вироби?

Після кожного майстер-класу ми скануємо малюнки дітей. Після відвідування 10 занять Ви можете замовити книгу з ілюстраціями Вашої дитини. Вартість друку розраховується видавництвом.

Інформація про вартість

При оплаті 10 занять, вартість курсу 1500 грн. При оплаті окремого заняття, вартість 200 грн. Друг книги оплачується окремо

Важлива інформація

Для того, щоб вийшла книга, необхідно відвідати 10 занять по 1,5 години. Заняття не пов’язані між собою, так що можна приєднатися в будь який момент, і ваша дитина нічого не пропустить. Програма майстер-класу: на занятті художниця читає віршик і пояснює діткам, як працювати з текстом, розглядаються основні герої та події. Кожна дитина малює сюжет віршика так, як вона його бачить. Художниця радить, як побудувати розповідь на папері, та показує основні схеми малювання тварин, людей та об’єктів з віршика.  

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам