fbpx

Живопис для дорослих в Києві. Куди піти на майстер-клас?

Подзвоніть зараз і замовте

Як же хочеться інколи забути про все, що накипіло, відкласти нескінченні буденні справи й влаштувати собі хоча б кількагодинний відпочинок! Відпочинок, під час якого можна зосередитися лише на приємному, наприклад, на створенні іншого простору і часу на полотні. Навіть не сумнівайтесь – в кожному з нас живе художник, а розбудити його допоможе майстер-клас в Києві. Під час написання картини ви будете повністю занурені в процес, інакше у вас нічого не вийде. Отже, протягом майстер-класу Ви цілком поринете у світ творчості!

Куди ж піти на майстер-клас із живопису і чому там можна навчитися?

Обираючи локацію для приємного й корисного творчого відпочинку, важливо не розгубитися й віднайти те, що потрібно. Пропонуємо відкрити для себе затишну атмосферу арт-студії «Ліхтарик» в самому серці Києва! Тут вас не лише повністю забезпечать матеріалами для творчості, а й допоможуть освоїти цікаві техніки живопису. Професійні майстри, якісні матеріали, творча атмосфера, приємна фонова музика та ідеальна локація поруч з ботанічним садом.

Однією з найновіших технік є живопис кавою. Уявіть – за допомогою ароматного напою можна створювати оригінальні малюнки! Звичайно, кольорова гама в цьому випадку буде коливатися від світло-жовтого до глибокого шоколадного відтінку. Зате такі кольори допоможуть намалювати стильну картину з ефектом сепії.

Сучасний олійний живопис захопить Вас не менше! З допомогою майстрів студії ви опануєте основи цього мистецтва і вже на першому занятті створите власну картину, якою будете пишатися. В залежності від обраної Вами картини, можна малювати пензлями або мастихінами. Живопис пензлями дозволяє створювати гармонійний, ніжний малюнок та тонко прописувати деталі. Живопис мастихіном, навпаки, дає змогу писати пастозно, експресивно та емоційно.

Fluid art  – одна з найпопулярніших нині технік абстрактного живопису, яка дозволяє створювати неперевершені інтер’єрні картини навіть початківцям. Живопис рідким акрилом – це свого роду інтуїтивний живопис. Неможливо створити дві однакові картини рідким акрилом, адже фарба розтікається на полотні та створює неповторні візерунки.

Східна техніка живопису на воді ебру – це абсолютна магія та краса. Ми готуємо для Вас всі необхідні матеріали, а Ви насолоджуєтесь релаксуючим живописом на воді, створюючи неповторні картини буквально на водяній поверхні. Особливі природні фарби, що не тонуть дають можливість намалювати картину та перенести її на папір. Оскільки, ебру – це швидка техніка, за майстер-клас Ви встигаєте намалювати аж дві картини на воді.

Примхлива та норовита акварель підкориться Вам на майстер-класі в творчій студії. Поради досвідчених художників відкриють Вам секрети акварельного живопису та познайомлять з практичними прийомами малювання акварелью.

Читайте також: Історія Каталонського мистецтва – музей в Барселоні

Чим корисний живопис?

Психологи небезпідставно радять обов’язково знаходити час для улюбленого творчого заняття. Працюючи над картиною, ви отримуєте відразу кілька бонусів:

  •        відновлюєте емоційну рівновагу;
  •        наповнюєтесь позитивними думками;
  •        відчуваєте себе митцем!

Заспокійлива атмосфера, аромат смачної кави, компанія однодумців і творчість, творчість, творчість… Ви й незчуєтеся, як майстер-класи живопису для дорослих стануть вашим улюбленим заняттям! А втілення нової реальності на полотні має таку чарівну дію, що ви забудете про всі негаразди. Тож дозвольте собі чудово провести час за створенням власного мистецького шедевру!

Майстер-класи у нас в студії на Печерську відбуваються щодня. Крім того, ми залюбки привеземо будь-який наш майстер-клас на Вашу локацію з виїзними майстер-класами від арт-студії “Ліхтарик”.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам