fbpx

Живопис для дорослих в Києві. Куди піти на майстер-клас?

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Як же хочеться інколи забути про все, що накипіло, відкласти нескінченні буденні справи й влаштувати собі хоча б кількагодинний відпочинок! Відпочинок, під час якого можна зосередитися лише на приємному, наприклад, на створенні іншого простору і часу на полотні. Навіть не сумнівайтесь – в кожному з нас живе художник, а розбудити його допоможе майстер-клас в Києві. Під час написання картини ви будете повністю занурені в процес, інакше у вас нічого не вийде. Отже, на три години ви цілком поринете у світ творчості!

Куди ж піти на майстер-клас із живопису і чому там можна навчитися?

Обираючи локацію для приємного й корисного творчого відпочинку, важливо не розгубитися й віднайти те, що потрібно. Пропонуємо відкрити для себе затишну атмосферу арт-студії «Ліхтарик» в самому серці Києва! Тут вас не лише повністю забезпечать матеріалами для творчості, а й допоможуть освоїти цікаві техніки живопису.

Однією з найновіших технік є живопис кавою. Уявіть – за допомогою ароматного напою можна створювати оригінальні малюнки! Звичайно, кольорова гама в цьому випадку буде коливатися від світло-жовтого до глибокого шоколадного відтінку. Зате такі кольори допоможуть намалювати стильну картину з ефектом сепії.

Сучасний олійний живопис захопить вас не менше! З допомогою майстрів студії ви опануєте основи цього мистецтва і вже на першому занятті створите власну картину, якою будете пишатися.

Читайте також: Історія Каталонського мистецтва – музей в Барселоні

Чим корисний живопис?

Психологи небезпідставно радять обов’язково знаходити час для улюбленого творчого заняття. Працюючи над картиною, ви отримуєте відразу кілька бонусів:

  •        відновлюєте емоційну рівновагу;
  •        наповнюєтесь позитивними думками;
  •        відчуваєте себе митцем!

Заспокійлива атмосфера, аромат смачної кави, компанія однодумців і творчість, творчість, творчість… Ви й незчуєтеся, як майстер-класи живопису для дорослих стануть вашим улюбленим заняттям! А втілення нової реальності на полотні має таку чарівну дію, що ви забудете про всі негаразди. Тож дозвольте собі чудово провести час за створенням власного мистецького шедевру!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті