fbpx

Подарунок на Новий рік 2020: зіграйте в лотерею з самим мистецтвом

Подзвоніть зараз і замовте

Вишукана ялинка, забавні олені, ажурні сніжинки, що миготять, — на все це ви вже чекаєте, чи не так? Як очікуєте виконання бажань в світлі таємничо мерехтливих свічок, виблискуючих ялинкових прикрас і милих іграшок, що символізують затишок і радість. Тому щорічно грудень перетворюється на місяць передсвяткової метушні в пошуках новорічного декору для дому, модних у цьому сезоні нарядів і, звичайно ж, подарунків для близьких. Кожному приємно хоч трохи побути довгоочікуваним Санта-Клаусом. Але що якщо ваші близькі полюбляють сюрпризи, а у вас вже закінчилися ідеї? Творчі майстер-класи від арт-студії «Ліхтарик» — як новорічна безпрограшна лотерея: враження і подарунки гарантовані кожному учаснику.

Чому це цікаво

  • Подарунковий сертифікат на майстер-клас з будь-якого виду мистецтва — це подарунок формату «три в одному»: учасник заняття оволодіває новими навичками, отримує яскраві враження і йде звідти з подарунком, виготовленим власноруч.
  • Заняття з розпису новорічних іграшок створені саме про цей випадок. Сертифікат на такий майстер-клас можна презентувати кому завгодно, і всі будуть раді такому подарунку. Можна також відвідати майстер-класи всією родиною, компанією друзів або колег: сам процес захоплюючий та веселий, а після заняття у вас залишаться унікальні ялинкові прикраси.
  • Справжньою репетицією свята стануть також майстер-класи з виготовлення фетрових іграшок, медових свічок, ляльок-мотанок, витинанок, розпису сумок і футболок і навіть ліплення з глини, наприклад, дзвіночків або свічників. Тут можна отримати нові враження і створити гарні елементи декору для дому, виконані в різних техніках, яких навчають учасників майстер-класів.
  • Але найціннішим подарунком для будь-якої людини під Новий рік завжди стануть… можливості. Недарма, проводжаючи рік, що минає, ми підводимо підсумки минулих досягнень і обіцяємо собі підкорити вершини ще вищі. А найкоротший шлях до цього — навчитися чогось, досі незвичного для себе. Саме творчі майстер-класи можуть стати тими дверима, за якими відкривається новий захоплюючий світ — світ мистецтва, свободи, самовираження та знайомства зі своїми прихованими талантами.
  • Хтось вперше візьме в руки пензель і візуалізує свої новорічні мрії на полотні, хтось — знайде своє покликання в фешн-ілюстрації, скетчах або графіці, кинестетикам принесе насолоду гончарство, мозаїка або пісочна анімація. Сюрпризи в відкритті своїх здібностей чекають на кожного в цій творчій лотереї. А хіба Новий рік святкують не заради того, щоб він приносив сюрпризи?
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам